Młodsze rodzeństwo, znajomi

Młodsze rodzeństwo, znajomi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Młodsze rodzeństwo, znajomi Empty Młodsze rodzeństwo, znajomi

Pisanie by David Carter on 13/11/17, 01:40 pm

Rodzeństwo, znajomi

Młodszy brat i siostra

Rodzina Carterów należy do jednej z wpływowych rodów, praktykujących tradycje wojskowe, gdzie mężczyźni służą Armii dla Ojczyzny. Tak i tutaj dwaj bracia David i Charles (imię zaczerpnięte z poprzedniego gracza, który utworzył postać ale zniknął, można je zmienić na inne), służyli w Armii Brytyjskiego Zjednoczonego Królestwa. David jako najstarszy, był uważany za godnego kandydata na następcę swojego ojca w przyszłości, Benjamina.
Bracia mieli ze sobą bardzo dobry kontakt. Czasami może rywalizowali, ale szanowali się. Starszy zawsze bronił młodszego. Razem także zostali wysłani na wojnę do Egiptu pod Tel-el-Kebir. Ta bitwa była ich wspólnie ostatnią. David prawdopodobnie tam zginął i taką informację otrzymała rodzina. Lecz brat nie chciał w to uwierzyć, jako że ciało Davida nie zostało odnalezione.
Z powodu uznanej śmierci Davida, szansę na bycie następcą rodu Carterów, otrzymał jego młodszy brat. Nie odpuszczał on poszukiwań, chcąc odnaleźć Davida, uznając iż to on zasługuje na miano następcy a nie on. Uznane zostało, wcześniej że młodszy nie chce takiej władzy.

Z kolei siostra chłopaków, mogła być szkolona również w wojsku, ale bardziej w kierunku sekretarki, asystentki lub medyka. Pełna dowolność. Ewentualnie przygotowana na odpowiednią damę, by mogła poślubić innego wojskowego. Również i ona, może nie wierzyć w śmierć starszego brata, który bardzo ją wspierał. I także mogła podjąć się prób poszukiwania, pomagając drugiemu z braci. Wspierając go także po wydarzeniach, jakie przeszedł w Egipcie. Mógł (ale nie musiał) co prawda widzieć, jak David przyjął na siebie strzały.

Dla brata i siostry pełna jest dowolność:
- w wybraniu wizerunku postaci
- wiekowo muszą być młodsi od Davida, który ma 35 lat
- w wybraniu imion, wiadomo że synowie zawsze dziedziną imiona po ojcach, dziadkach, wujkach jako ich drugie. W przypadku młodszego brata Davida, imię Charles wymyślił poprzedni gracz. Zatem kartę postaci dobrze byłoby napisać samemu od podstaw. Można co najwyżej sugerować się wydarzeniami, jakie opisał poprzednik.
- rasa zdecydowanie ludzka.
- zawody postaci, nie trzeba się ściśle trzymać tego, co zostało przedstawione, można uznać, że później młodzi zdecydowali się iść w swoim kierunku zamiłowania, nie chcąc służyć w wojsku czy być lekarzami. Mogli także zostać politykami lub kimś innym.
- charakter postaci: na pewno rodzeństwo ma ze sobą pozytywną więź, skoro siostra i brat nie wierzą że David nie żyje i próbują go odnaleźć, znaczy że nie ma między nimi wrogiej drogi i zależy im na tym, aby David przejął prowadzenie rodu, uznając iż zrobi to lepiej. Można też zmienić ten wątek i pójść w przeciwną stronę odnośnie zachowania jego młodszego brata, że pragnął zajął miejsce starszego. Żaden problem.

UWAGA: JEŻELI, okaże się że gracz grający Charlesa wróci na forum do gry, wtedy możemy uzgodnić, że Carterowie posiadali trzech synów. Ale w takim wypadku, opisywany powyżej, musiałby zdecydowanie mieć inne imię.

AKTUALNE x1


Przyjaciele, znajomi ze szkół, wojska:

Męskie towarzystwo: przyjaciele ze szkoły lub wojska. Tacy najbliższy, którzy tolerowali Davida i go szanowali. Jeżeli o przyjaciołach mowa - dobrze byłoby aby był taki jeden prawdziwy, który mógłby być jak kolejny brat dla Davida. Ostrzegający, wspierający i kto wie, czy nie będący świadkiem "uprowadzenia" Davida, co można było tak uznać, sądząc po opisanym w karcie wydarzeniu, z zabraniem jego ciała. Pełna dowolność opisu biografii. Ten przyjaciel także mógł brać udział w tej bitwie i mógł się podzielić swoimi spostrzeżeniami z młodszym Carterem.
ALBO być kimś innym, nie wojskowym.

Koleżanki. Bo nie powiemy, żeby David miał dziewczynę. Ale na pewno znajome, przyjaciółki z którymi rozmawiał, dawał rady, wspierał i chronił. Kobiety potrafił szanować, nie zależnie od ich statusu. Nawet do pokojówek czy sprzątaczek był miły. Mimo tego, nigdy nie zrobił tego najbliższego kroku w ich stronę. To jedyna w nim wada, jaką nadal próbuje przełamać.
Można także stworzyć kobiety, które były oddawane Davidowi za żony, czyli córki Lordów lub wysoko postawionych wojskowych, generałów, pułkowników czy kapitanów.

A zatem, pełna dowolność jest w:
- wybraniu wizerunku postaci
- wieku postaci
- imionach i nazwiskach
- rasa - tu zdecydowanie ludzie ALE! jest dopuszczam też wampira niedawno przemienionego, spotkanie ich może być na prawdę "szokujące"
- charakterze i zachowaniu postaci
- biografia - to wiadomo


AKTUALNE


Ogólnie:

Najważniejsze o co proszę to:

- AKTYWNOŚĆ - rozumiem że każdy ma życie prywatne, szkołę, pracę, ale byłoby miło, gdyby ochotnicy podejmujący się odegrania jednej z ról postaci, odpisywaliby zgodnie z regulaminowym terminem na posty, byłoby super.

- POMYSŁ NA POSTAĆ - przede wszystkim stworzyć taką, by samemu dobrze się w niej czuć i przyjemnie się grało. Powyższe propozycje można ubarwić swoimi pomysłami. Na każdy jestem otwarty i skłonny do omówienia i wprowadzenia drobnych zmian. Twórzcie postać przemyślaną, żeby później nie została porzucana.

W razie pytań i propozycji, można pisać w tym temacie lub bezpośrednio na PW na to konto bądź na Cromwella lub Chrisa (podaję te, na których bywam częściej).

David Carter

David Carter
f. Malcolm Royce
Tytuł : Szlachcic
Wiek : 35
Zawód : Ksiądz / Łowca
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Pierwsza pomoc, sztuki walk, posługiwanie się sztyletami i karabinem
Punkty : 35


https://vampirekingdom.forumpl.net/t408-david-budowa#862 https://vampirekingdom.forumpl.net/t426-david-carter#958 https://vampirekingdom.forumpl.net/t425-david-carter#957

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach