Bliźniak, rodzeństwo

Bliźniak, rodzeństwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Bliźniak, rodzeństwo  Empty Bliźniak, rodzeństwo

Pisanie by Matthew Langdon on 02/11/17, 01:40 am

Rodzina

Brat Bliźniak

Bracia pochodzą z zamożnej walijskiej rodziny Ellsworth. Niestety Mattowi nie przystało dorastanie w luksusie. Jako niemowę został porwany i wychowywany w innych warunkach. Nie ma pojęcia o istnieniu swojej prawdziwej rodziny.
Z kolei Ellsworthowie, nie zapomnieli o tym, że mieli jeszcze jednego syna. Biologiczne rodzeństwo Matta wiedziało o tym także i swoimi sposobami, próbowali go odnaleźć. Lecz do tej pory się im to nie udawało. Może teraz się poszczęści?

Jako że brat Matta jest bliźniakiem, konieczne będzie współdzielenie tego samego wizerunku postaci - Paul Bettany. Jego charakterystyka jest dowolna. Więc czy będzie miał długie włosy czy krótkie, pozostawiam kwestii wyboru gracza.
Wiekowo musi mieć 30 lat. I datę urodzenia 9 marca 1855r, Miejsce urodzenia: Cardiff, Walia. To są ważne elementy jakie ich obu dzielą. Reszta do przedyskutowania.

Rasa - oczywiście człowiek.

AKTUALNE


Biologiczne rodzeństwo:

Poza bratem bliźniakiem, Matt podobno ma też starsze rodzeństwo. Brata i dwie siostry. Nie ma pojęcia o ich istnieniu. Ale oni o nim owszem. Lecz nie wiedzą, gdzie przebywa.
Jako że to starsze rodzeństwo, musieliby mieć ponad 30 lat. Mogę pójść na ugodę i zrobić wyjątek, by chociażby siostry były od niego (bliźniąt) młodsze o parę lat.

Wizerunek, charakter, zawód jest mi obojętna i pozostawiam kwestii wyboru gracza.  

Rasa - zdecydowanie ludzie.

Pozostałe elementy do wspólnego omówienia. :3

AKTUALNE x3


Ogólnie:

Najważniejsze o co proszę to:

- AKTYWNOŚĆ - rozumiem że każdy ma życie prywatne, szkołę, pracę, ale byłoby miło, gdyby ochotnicy podejmujący się odegrania jednej z ról postaci, odpisywaliby zgodnie z regulaminowym terminem na posty, byłoby super.

- POMYSŁ NA POSTAĆ - przede wszystkim stworzyć taką, by samemu dobrze się w niej czuć i przyjemnie się grało. Powyższe propozycje można ubarwić swoimi pomysłami. Na każdy jestem otwarty i skłonny do omówienia i wprowadzenia drobnych zmian. Twórzcie postać przemyślaną, żeby później nie została porzucana.

W razie pytań i propozycji, można pisać w tym temacie lub bezpośrednio na PW na to konto bądź na Cromwella lub Chrisa (podaję te, na których bywam częściej).

Matthew Langdon

Matthew Langdon
p. Matthew Ellsworth
Wiek : 30
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Taktyk i strateg. Jazda konna. Kamuflaż
Punkty : 27


https://vampirekingdom.forumpl.net/t476-matthew-langdon#1254 https://vampirekingdom.forumpl.net/t504-matthew-patrick-ellsworth#1565

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach