Rodzeństwo, kobiety i dzieci

Rodzeństwo, kobiety i dzieci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Rodzeństwo, kobiety i dzieci Empty Rodzeństwo, kobiety i dzieci

Pisanie by Sebastian Hathway 19/03/17, 12:27 am

Poszukiwania rodzinne

Rodzeństwo:

Sebastian posiada dwójkę braci. Oboje gdy dorośli, wyjechali zdobywać doświadczenie oraz lepszą pracę do innego miasta. Do jakiego - obojętnie. Cała trójka utrzymywała ze sobą kontakt listowny na tyle często jak to było możliwe. Ale do czasu, kiedy w życiu Sebastiana wszystko się zmieniło. Przestał do nich pisać, jakby się od wszystkiego odciął. Milczenie brata mogło być powodem do niepokoju jego rodzeństwa, że mogliby zacząć go szukać.

Wiek ich jest mi obojętny. Czy to będą starsi, młodsi czy pomiędzy Sebastianem (że on będzie tym drugim w kolejności).

Imiona, charakter i wizerunek - także jest mi obojętne. Nawet to, czy będą mieli swoje rodziny czy nie. Czy jeden z nich będzie gejem czy żaden (tak, wiem że ostatnio niektórzy mają fazę na takie związki).
Wymagam jedynie tego, by byli ludźmi - nie wampirami. Nie mam nic przeciwko temu, że staną się nimi później na fabule.

2x aktualne

Kobiety:

W życiu Hathwaya były dwie kobiety. Lecz tylko jedna z nich była jego żoną.
Pierwsza - pochodziła z bogatej rodziny. Jej ojciec zasiadał w Izbie Lordów, będąc jednym z nich. Nie tolerował jej związku z Sebastianem, ze względu na różnice ich klas i zawodu młodego. Oskarżył go raz o dobieranie się do jego córki, co wcale prawdą nie było. Oboje zaś mieli później zakaz spotykania się. Więcej opisane mam w biografii.
Ostatecznie ich znajomość zakończyła się na tym, że kobieta przed swoim ślubem, zapragnęła ostatni raz zobaczyć ukochanego i spędzili noc. Ze wschodem słońca się rozstali i już nigdy więcej nie widzieli. Co się z nią później stało? Tego nikt nie. Czy jej ustawiony przez ojca związek małżeński trwa nadal? Czy coś zmieniło się w jej życiu?
Jedna dodatkowa informacja - kobieta zaszła w ciążę po nocy z Sebastianem i urodziła córkę. Sebastian o istnieniu tego dziecka nie ma pojęcia. Informacje o tej dziewczynce znajdują się w poniższej kategorii.
Imię, charakter i wizerunek postaci jest mi obojętny. Podobnie jak wiek postaci. Może być starsza, młodsza od Sebastiana, lub być w jego wieku.
W przypadku rasy, miło gdyby była człowiekiem. Nie mam nic przeciwko, gdyby została wampirem ALE, musiałaby być dość "świeżo" przemieniona.

Druga, to przyjaciółka Sebastiana z dzieciństwa, gdzie wychowywali się w tym samym mieście. Poślubił ją i oboje zostali rodzicami dwójki chłopców. Niestety, po kilku latach zdarzyło się nieszczęście w jego domu, w wyniku którego jego rodzina padła ofiarą wampira. Zginął jego ojciec a żona zniknęła. Przyjęła się opcja - że nie żyje. Tu jednak jestem skłonny dać wolną furtkę na to, co się z nią stało. Może żyć ale być więźniem wampira jako człowiek. Może być także przemieniona, że uczynił z niej swoją "córkę". Wszelka dowolność tutaj panuje.
Imię, charakter, wizerunek i wiek jest mi obojętny.

2x aktualne

Dzieci:

Oficjalnie Sebastian posiada dwóch synów - jedenastoletniego Jamesa i dziewięcioletniego Alexandra. Gdy zaginęła ich matka, jeden miał trzy latka, zaś drugi roczek. Starszy mógłby pamiętać coś w tragicznej nocy i pożaru domu (choć istnieje możliwość, że nie będzie pamiętać jako 3-latek), zaś młodszy - raczej nic.
Wizerunek chłopców jest mi obojętny. Podobnie z charakterem. To luźna propozycja, gdyby ktoś miał ochotę pograć dzieckiem. Ważne w tym, by ten starszy posiadał cechy opiekuńcze i brał odpowiedzialność na siebie za młodszego brata. Choćby w momentach, kiedy ojciec musiał ich zostawić czasami samych w domu.

Warto też wspomnieć o dziewczynce (córce), o której istnieniu Sebastian nie ma pojęcia. Miałaby obecnie dwanaście lat. Czy wiedziałaby o biologicznym ojcu, wszystko zależy od tego co powiedziałaby jej matka (pierwsza ukochana Seby). Może i okazałaby się na tyle bystra, że sama odkryje prawdę? Pełna dowolność.
Dziewczyna na pewno musiałaby pochodzić z bogatej rodziny, jako że jest córką zakazanej dawnej miłości Sebastiana z jej matką.
Imię, charakter i wizerunek jest mi obojętny.

Najważniejsze w tym, by dzieciaki były ludźmi, co zresztą jest oczywistą sprawą.

3x aktualne

Ogólne wymagania:

- Pomysł na postacie
- Aktywność - Miło będzie jeżeli osoba podejmująca się odegrania danej postaci, będzie miała wystarczająco czasu dla forum, by nie zniknąć zaraz po ustalonych planach czy samym założeniu karty postaci.


Kontakt preferuję na PW. Można pisać na konto Sebastiana lub Cromwella. Ewentualnie też w tym temacie. Można pytać lub prosić o pomoc w doborze na przykład imion. W szukaniu wizerunków nie jestem dobry. Mogę jedynie pomóc z przycinaniem obrazków do KP lub na avatar.
Jestem otwarty także na wszelkie inne propozycje i powiązania między postaciami.


Temat będzie aktualizowany, gdyby czasem nastąpiła fabularna konieczność podawanie na przykład imion wymienionych tutaj osób. Wtedy zostaną i tutaj przedstawiona, na wypadek braku pojawienia się zainteresowanej osoby, odegraniem kogoś.
Nie mam też nic przeciwko pojawieniu się zupełnie nowej kobiety w życiu Sebastiana. Ale taka znajomość wolę, by była rozegrana fabularnie.

Sebastian Hathway

Sebastian Hathway
Tytuł : Łowca wampirów
Wiek : 31
Zawód : Kowal / Łowca
Stan cywillny : Wdowiec
Umiejętności : Posługiwanie się bronią obuchową (topór)
Punkty : 16


https://vampirekingdom.forumpl.net/t279-sebastian-hathway-budowa#353 https://vampirekingdom.forumpl.net/t291-sebastian-hathway#371 https://vampirekingdom.forumpl.net/t283-sebastian-hathway#363

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach