Młodszy brat, szwagierka i ich dzieci

Młodszy brat, szwagierka i ich dzieci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Młodszy brat, szwagierka i ich dzieci Empty Młodszy brat, szwagierka i ich dzieci

Pisanie by Brian Chamberlain on 26/12/17, 11:53 pm

Rodzina

Młodszy brat

Kilka lat młodszy brat od Briana. Chłopcy pochodzą z rodziny łowieckiej rodu Chamberlain. Ich pradziadek był założycielem Stowarzyszenia Łowców i główne stanowisko przechodziło na ich ojca. Z kolei Brian wyrzekł się go po śmierci taty i oddał je zupełnie komuś innemu.
Oboje byli wychowywani na surowych ojca zasadach. Oboje jednak nie poddawali się i dawali radę. Choć to od Briana najwięcej się wymagało, jako temu najstarszemu. Młodszy w późniejszym etapie swojego życia, zdecydował się wyjechać do Irlandii, by pracować w tamtejszym stowarzyszeniu jako łowca. Jaką pełni pozycję w Irlandii, daję dowolność dla gracza.

Dodam, że ten brat posiadł żonę i ma swoje dzieci.

Obaj bracia posiadali jeszcze młodszą siostrę, która niestety zmarła młodo. Zabrała ją choroba.
Wszystko opisane mam w karcie postaci. Proponuję zatem nie tylko przeczytać moją, ale i Nicole Chamberlain, ponieważ historia naszych postaci ma dużo ze sobą wspólnego.

Daję dowolność do:
- Charakteru: Brian jest bardziej surową postacią, opanowaną, władczą i poważną w większości. Miał jeden w życiu okres, przez który z trudem przechodził (w jednym roku zmarli ich rodzice, a jego syn uległ poważnym ranom po nieudanej misji ataku na wampirzycę).
- Wyglądu - wizerunku postaci.
- Wieku postaci. Brian ma ponad sześćdziesiątkę, więc jego brat może mieć w okolicach pięćdziesięciu paru.
- Imion postaci. Może mieć jedno, może mieć ich kilka.

Wymagana jest:
- Rasa ludzka. Skoro to łowca, nie może być wampirem.


AKTUALNE


Szwagierka

Żona jego młodszego brata. Tutaj panuje pełna dowolność stworzenia tej postaci, ale jednak wypadałoby przeczytać biografię chociażby Briana. Jednakże kobieta musiałaby być w średnim wieku. W zależności od tego ile miałby jej mąż. 50+/-
Warto wspomnieć, czy mąż uświadomił ją o wampirach i sprawowanego przez siebie zawodu. Ta informacja także ma wpływ na wychowywane przez nich dzieci.

Dowolność do :
- Charakteru postaci
- Wizerunku
- Imienia lub imion postaci
- Wykonywanego zawodu

Wymagane:
- Rasa ludzka.

AKTUALNE


Bratanice / Bratankowie

Młode lub bardzo dorosłe dzieci. Jest ich trójka. Czy to będą sami chłopcy, same dziewczyny, czy nawet mieszanka - pełna dowolność. Wiekowo musiałyby mieścić się w okolicach 30-40+ lat. Chyba że najmłodsze zrodzone było dość późno. Pamiętać należy, że ich rodzice mogą mieć wiek 50+/-.

Dowolność do:
- Opisu charakteru postaci. Ich zachowania itp.
- Imion.
- Wizerunku.
- Wykonywanego zawodu.

Wymagane:
- Rasa ludzka.


AKTUALNE x3Ogólnie:

Najważniejsze o co proszę to:

- AKTYWNOŚĆ - rozumiem że każdy ma życie prywatne, szkołę, pracę, ale byłoby miło, gdyby ochotnicy podejmujący się odegrania jednej z ról postaci, odpisywaliby zgodnie z regulaminowym terminem na posty, byłoby super.

- POMYSŁ NA POSTAĆ - przede wszystkim stworzyć taką, by samemu dobrze się w niej czuć i przyjemnie się grało. Powyższe propozycje można ubarwić swoimi pomysłami. Na każdy jestem otwarty i skłonny do omówienia i wprowadzenia drobnych zmian. Twórzcie postać przemyślaną, żeby później nie została porzucana.

W razie pytań i propozycji, można pisać w tym temacie lub bezpośrednio na PW na to konto lub na Cromwella, Chrisa lub Jareda.

Brian Chamberlain

Brian Chamberlain
Wiek : 64 lat
Zawód : Zastępca Dowódcy Łowców Wampirów
Stan cywillny : Żonaty
Umiejętności : Jazda konna, Dowodzenie, Władanie bronią - miecz, Sztuki walk
Punkty : 33


https://vampirekingdom.forumpl.net/t524-brian-stephen-chamberlain#1853 https://vampirekingdom.forumpl.net/t542-brian-stephen-chamberlain#1973 https://vampirekingdom.forumpl.net/t543-brian-chamberlain#1974

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach