Lilly Meyer

Lilly Meyer

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Lilly Meyer Empty Lilly Meyer

Pisanie by Lilly Meyer on 04/03/18, 09:31 pmLilly Meyer

Wizerunek: Kristina Pimenova
Data urodzenia (wiek):  16.04.1883 (2 lata)
Miejsce urodzenia: Miasteczko oddalone o 50km od Paryża
Miejsce zamieszkania: Miasteczko oddalone o 50 km od Paryża
Rasa: Dhampir
Zawód: -
Tytuł/Ranga: -
Stan cywilny: panna
Umiejętności i ich poziom: -

Biografia:
Na świat przyszła 2 lata temu. W kwietniową noc, gdzie jej matka po spędzeniu z nią miesiąca oddała ją pod opiekę ludzkiej kobiety i dhampirzycy, które miały się nią zająć najlepiej jak potrafiły. Mała mieścinka, maleńka miejscowość pod Paryżem, to tam została umieszczona maleńka Lilly, córka Państwa Mikkelsen. Dziewczynka dorastała tam w świadomości, że kobiety które się nią opiekują nie są jej matkami, ani nie są też jej babciami. Nianie. Kobiety, które miały za zadanie strzec dziewczynki. Kobieta, u której mieszka Lilly posiada przepiękną winnicę, w której Lilly uwielbia spędzać czas podjadając dojrzałe winogrona. Pewnie ciśnie się wam na język, która matka tak robi? Cóż...tutaj jest wiele do wyjaśnienia. Kobieta, która urodziła Lilly zrobiła to dla jej dobra. W końcu była dhampirzycą. Dzieckiem, które łatwo mogło zginąć z rąk nieodpowiednich ludzi. Dziewczynka musiała być pod dobrą i pewną opieką. A sama Erika wyruszyła na poszukiwania męża, Einara. Dziewczynka nie widziała na oczy swych rodziców. Jedynie kobiety, które się nią opiekują wiedzą kim jest dziewczynka, oraz to kim jest matka dziewczynki. Lilly nie brakuje niczego, jako dziecko dostaje to, co potrzebuje. Ciągle pilnowana jak oczko w głowie z troską. Jak to dzieci, ona również ma swoje humorki, oraz swoje postanowienia i złe nastroje. Nie raz potrafi dopiec, jednak wszystko łagodzi dobrym uśmiechem, który nawet zlodowaciałe serca potrafi stopić. Jest świadoma, że ma rodziców i rodzeństwo bo ciągle o tym opowiada jej opiekunka. Jednak dziewczynka nigdy nie miała okazji poznać swojej matki, przywiązana od początku do niani nie wyobrażała sobie nawet jak może wyglądać jej matka. Dla małej Lilly było wszystko wiadome, jednak jak to dziecko. Nie rozumiała wielu rzeczy. Bawiła się nie raz i nie dwa, ciesząc się swobodą i radością nie mając pojęcia z jakimi trudnościami walczą oboje rodziców. Uświadomiona, że jej rodzice ją kochają, sprawia że mała Lilly nie może doczekać się z nimi spotkania, dużo o nich wypytuje, stara się wyobrazić sobie jak mogą wyglądać. W końcu wyobraźnia dziecka jest duża. Swoim opiekunkom znikała nagle wymykając się do winnicy, na szczęście zawsze ktoś miał ją na oku. Mała spryciula przemykała się w chwili gdy tylko ujrzała przy otwarte drzwi na podwórze. Kobiety z czasem nauczyły się, że mała Lilly potrafi być sprytniejsza niż inne dziecko. Wymykanie się z domu, nie zawsze kończyło się plusem dla małej Lilly bo dziewczynka w końcu była pod pieczą ludzi, którym zaufała jej matka. Przyłapywana dostawała drobne kary, typu brak podwieczorku czy też brak spaceru do winnic. W końcu dziewczynka nauczyła się, że nie może ryzykować bo jak tłumaczyła jej niania "mama będzie smutna jak się dowie." To właśnie sprawiło, że dziewczynka powoli zaczynała oswajać się z tym, że musi być posłuszna. Dla dobra wszystkich.

Charakter:
Ciężko jest określić charakter dziecka, które ma zaledwie dwa latka. Mimo to, dziewczynka ma swoje za uszkami. Pierwsze ucieczki do winnic, podjadanie winogron przed kolacją. Gdy czegoś nie dostawała, potrafiła rzucać się na posadzkę i krzyczeć żądając niespodzianki, czy też słodkości. Gdy zechce potrafi być spokojnym dzieckiem, jakim w prawdzie jest na co dzień. Jak na dwulatkę czasem potrafi być bardzo pyskata. Gdy spiera się z nianiami, tupie nogą mówiąc "nie lubię". Jest bardzo ciekawa świata i otoczenia, gdy zobaczy coś interesującego lgnie do tego jak niedźwiadek do miodu. Nie jest płaczliwym dzieckiem, niektóre dzieci są strasznie płaczliwe, jednak nie ona. Dziewczynka jest ucieleśnieniem spokoju i opanowania gdy tylko zechce. Gdy coś się jej znudzi zdecydowanie o tym powiadomi odpowiednie osoby.

Ciekawostki:
 • Jak na swój wiek jest dość wysoka, mierzy bowiem 104 cm

 • Ma śliczne zielone oczy

 • Lubi słodycze

 • Uwielbia winogrona

 • Boi się pajączków, nie ważne w jakiej wielkości

 • Jest dhampirem z wampirzej linii Edwarda

 • Uwielbia robić po swojemu wbrew nakazom i zakazom

 • Nie ma zielonego pojęcia o swoim rodzeństwie, uświadomiona tylko, że mama szuka taty

 • Jest na swój wiek bardzo odważnym dzieckiem (nie wliczając w to pajączków)

 • Nie może doczekać się spotkania z rodzicami

Lilly Meyer

Wiek : 2 lata
Stan cywillny : panna
Punkty : 5


http://vampirekingdom.forumpl.net/t777-lilly-meyer-budowa#4244 http://vampirekingdom.forumpl.net/t836-lilly#5413 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Lilly Meyer Empty Re: Lilly Meyer

Pisanie by Lady M on 14/03/18, 10:59 pm


Karta postaci zaakceptowana!

Od teraz możesz zacząć swoją przygodę na fabule. Pamiętaj, aby założyć tematy pomocnicze jak informator i temat listowny.
A także, uzupełnij profil.  

Życzymy Powodzenia!
Ilość pozostałych punktów: 2
Lady M

Zawód : MG na stażu | Admin na pół etatu
Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach