Stary wampir (wiking) :: Wampirze dzieci :: Pracownicy (ludzie, głównie kobiety)

Stary wampir (wiking) :: Wampirze dzieci :: Pracownicy (ludzie, głównie kobiety)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Stary wampir (wiking) :: Wampirze dzieci :: Pracownicy (ludzie, głównie kobiety) Empty Stary wampir (wiking) :: Wampirze dzieci :: Pracownicy (ludzie, głównie kobiety)

Pisanie by Elisabeth Graves 12/03/17, 09:48 pm

Kim jest Elisabeth Graves?

Elisabeth to dosyć stara wampirzyca (966 lat), spokrewniona przez Mikhaila. Urodziła się w Norwegii. Była nieślubną córką Erica Haraldssona (zwanego Krwawym Toporem). Od dawna - z kilkoma przerwami - służy w Radzie Wampirów. Uwielbia podróżować. Zwiedziła większość kontynentów. Jakiś czas temu powróciła do Anglii i obecnie pełni funkcję łowcy w Radzie (wcześniej była opiekunem łowców, ale zrezygnowała ze stanowiska na rzecz podróży). Poza tym w międzyczasie prowadzi niezbyt przyzwoity, lecz bardzo opłacalny, biznes...
Jaka jest panna Graves? Ciężko powiedzieć. Na pewno jest świetną aktorką, która potrafi wcielić się w niemal każdą rolę (sporo zależy od sytuacji, w jakiej się znajduje). Do wielu spraw ma egoistyczne podejście. Nie jest ani idealnym rodzicem, ani idealną psiapsiółką, aczkolwiek jeśli chodzi o poważniejsze interesy, to można jej zaufać, ponieważ zawsze stara się dotrzymywać danego słowa.

O reszcie dowiecie się z KP.


Stary wampir (wiking)


Szukam kogoś, kto chciałby stworzyć postać wikinga (starego wampira - powyżej 968 lat). Opcji jest kilka. Może to być dawny mąż Elisabeth (mogę wyjaśnić na PW, o co chodzi, ale wszystko jest w KP) lub jeden z jej krewnych, np. kuzyn, bękarci syn Erica Haraldssona, a tym samym przyrodni brat Graves (ona też była bękartem). Cokolwiek przyjdzie wam do głowy! Ważne, żeby znali się z czasów, kiedy byli jeszcze ludźmi. Kolejna sprawa, zależy mi, żeby mieli różnych wampirzych rodziców. Owego wikinga mógł przemienić Tomas lub Klaus.
Resztę sobie ustalimy, o ile ktoś się skusi.
PS Chętnie pomogę z wizerunkiem, historią i innymi pierdołami.

- AKTUALNE, jeśli jest wolne miejsce w danym przedziale wiekowym -


Wampirze dzieci


Szukam postaci, które Elisabeth mogła spokrewnić (przemienić w wampiry). Mogą to być zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wiek - nie więcej niż 799 lat. Nie mam żadnych wymagań co do pochodzenia i wizerunku. Charakter natomiast jest już dla mnie nieco ważniejszy, bowiem Graves nie przemieniłaby w krwiopijcę totalnej ofiary losu. Reszta jest do obgadania. Na pewno razem coś wymyślimy!

- AKTUALNE -


Pracownicy (ludzie, głównie kobiety)


Z racji tego, że moja postać prowadzi coś w rodzaju "domu uciech" (burdel, jak kto woli), szukam pracowników do tego miejsca. Chodzi mi tutaj głównie o kobiety (ale nie mam też nic przeciwko ladyboy lub żigolakowi, jeśli ktoś woli), które będą pracowały tam jako damy do towarzystwa oraz osobie, która pilnowałaby interesu podczas nieobecności Elisabeth (ktoś w rodzaju managera).
Graves nie jest rozpustną kobietą, ale zależy jej na tym, by mieć jakieś stałe dochody. Nie oszukujmy się, na seks zawsze jest popyt.
Tak z ciekawostek, Beth jest nowym właścicielem tego "domu uciech" (odkupiła go po swoim niedawnym powrocie do Anglii), ale jeśli ktoś chce stworzyć postać, która pracuje w nim od dawna, to nie ma problemu. Możemy też zacząć od zera i wtedy, np. Graves zgarnie jakąś pannę z ulicy, by następnie przemienić ją z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia.

- AKTUALNE -



WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM NA GG (518893) lub PW!



Elisabeth Graves

Elisabeth Graves
Tytuł : Lady :: Łowca :: Wł. "The Dark Cavern"
Wiek : 966 (23)
Zawód : Łowca w Radzie Wampirów
Umiejętności : Psychokineza, Niewidzialność
Punkty : 6


https://vampirekingdom.forumpl.net/t278-elisabeth-graves https://vampirekingdom.forumpl.net/t331-elisabeth-graves#503 https://vampirekingdom.forumpl.net/t332-e-graves#504

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach