Sługa/zwierzątko, pracownicy.

Sługa/zwierzątko, pracownicy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Sługa/zwierzątko, pracownicy.

Pisanie by Konstantin Woronow on 26/11/17, 07:43 pm

Pomocnik/ZwierzątkoNie każda noc jest dla Konstantina łatwym przeżyciem, dlatego potrzebuje pomocnika/zwierzątka, który mógłby pomóc mu przejść przez kolejne stany lękowe, popilnował, przy myślach samobójczych czy odciągał od dziwnych pomysłów, które mogłyby nie skończyć się zbyt dobrze. Wolałbym, by swoją rolę nie wykonywał z przymusu, a z przywiązania do swojego zwierzchnika (ewentualnie możemy rozpocząć całą przygodę od poznania postaci i zaadoptowania, co zmienia postać rzeczy).
Wiek, płeć czy rasa jest obojętna. Najważniejsze, by podwładny potrafił wpłynąć na Konstantina i czasem nawet zmusić go do zaniechania swoich planów czy zabrania się do roboty w jakiś mało traumatyczny sposób. Najlepiej, by była to osoba miła, cierpliwa, szybko wybaczała głupie wybryki oraz dobrze się z nim bawiła. Powinna też być całkowicie prawdomówna i godna zaufania. Nie mógłbym powierzyć Konstantina komuś o złych zamiarach, kto mógłby go np. wykorzystywać w swoich celach przy gorszym stanie. W przypadku typowego zwierzątka, miłoby było, żeby była to jednak kobieta i nie miała problemów z np. tuleniem i głaskaniem. Będzie traktowana bardziej jak jego maskotka niż asystentka.
Sługa/zwierzątko czy pomocnik może też pracować w księgarni.
Konstantin jest dobry dla swoich podwładnych, o kogokolwiek chodzi. Nie bije, czasem może krzyknie, ale szybciej zagłaszcze niż wyrzuci za drzwi. Można liczyć na własny kąt, podróże, dostęp do wiedzy i pieniędzy, raz na jakiś czas prezenty itp.AktualnePracownicy.

Jako, że Konstantin nie dałby rady sprzedawać w swojej bibliotece i księgarni 24h na dobę (jako wampir i szaleniec) oraz najzwyczajniej w świecie nie miałby na to ochoty, chętnie odda swoją pracę komuś chętnemu.
Nie mam zbyt wielu wymagań. Byleby tylko dobrze pracował, w pewnych sprawach nie zadawał zbyt wielu pytań i miał na tyle spaczone sumienie, by bez problemu sprzedawać towar z pod lady oraz raz po raz wykonywał specjalne zlecenia.
Wiek, płeć czy rasa jest mu zupełnie obojętna, choć lepiej, jeśli byłby to człowiek (pilnowałby sklepu za dnia). Z mile widzianych, dobrze, by się dogadywał z Konstantinem, znosił jego dziwne zachowania i był odpowiedzialny.
Za swoją pracę może otrzymać:
- Opiekę ze strony Konstantina
- Niezłe zarobki (im lepiej pracuje, tym większe)
- Swój pokój na piętrze (jeśli jest taka potrzeba)
- Dostęp do wiedzy tajemnej(w zależności od zaufania)

AktualneOgólne


- Chętnie przyjmę kogoś aktywnego.
- Bardzo lubię osoby pomysłowe.
- Jestem człowiekiem, z którym da się dogadać. Wszystko jest do ustalenia.
- Można pisać na pw
avatar

Wiek : 635
Zawód : Bibliotekarz
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Iluzja, jasnowidzenie
Punkty : 6


http://vampirekingdom.forumpl.net/t535-konstantin-woronow http://vampirekingdom.forumpl.net/t572-konstantin-iwanowicz-woronow#2291 http://vampirekingdom.forumpl.net/t540-konstantin-iwanowicz-woronow Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach