Agnes Kent

Agnes Kent

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Agnes Kent

Pisanie by Agnes Kent on 02/03/18, 07:35 pm


   

   
Agnes Kent

   Wizerunek: Lisa Origliasso
   Data urodzenia (wiek):  15.09.1485r (30/400)
   Miejsce urodzenia: Edynburg, Szkocja
   Miejsce zamieszkania: Często zmieniane
   Rasa: Wampir
   Zawód: -
   Tytuł/Ranga: Brak
   Stan cywilny: Panna
   Umiejętności i ich poziom: Pazury (10pkt - nowicjusz), Hipnoza (15pkt - nowicjusz)
   

   
Biografia:
Agnes, tak jak jej siostra - Irina, urodziła się w Edynburgu A dokładniej na jego obrzeżach. Poród zaczął się szybciej niż przewidywano. Nikt nie spodziewał się również, że urodzą się bliźniaczki. Nie oznacza to, że nikt nie cieszył się z takiego obrotu spraw. Martwiono się jednak, czy bliźniaczki okażą się na tyle sile by przeżyć.
Pierwsze kilka lat były dość ciężkie a zarazem ogromnie szczęśliwe dla ich rodziców. Ciężkie, bo rodzice Agnes i Iriny byli tylko biednymi wieśniakami których nie zawsze było na cokolwiek stać. Ojciec chwytał się każdej możliwej pracy, często wyjeżdżał na dłużej by móc cokolwiek zarobić, by dać bliźniaczkom wszystko czego pragną i potrzebują. Matka zaś, niemal całymi dniami była z nimi sama. Ale jednak szczęśliwi byli, że ich córki żyją i są okazami zdrowia.
Gdy zbliżał się czas w którym bliźniaczki miały iść do szkoły, rodzina Kent przeprowadziła się do pobliskiego miasteczka. Przyczyn ku temu było kilka. Pierwszą była taka, że ojciec znalazł tam pracę, a drugą przyczyną było to, że bliźniaczki miały zacząć tam szkołę publiczną. Niestety, jako że należeli do tych najbiedniejszych, nie mogły rozpocząć nauczania w szkole. Rodzice starali się je nauczyć wszystkiego co potrzebne w domu. Przez co też dzieciaki na podwórku się z nich często śmiały, co odbiło się na Agnes.
Z Iriną zawsze trzymały się razem więc razem też zaczęły sprawiać problemy. Rodzice często musieli tłumaczyć się za nie przed innymi rodzicami, a one same w domu bywały bardzo pyskate i o wszystko niemal wykłócały się z rodzicami. Jednak to był dopiero początek ich problemów.
W wieku 13 lat Agnes wraz z siostrą zostały odesłane do ciotki, do Londynu. Agnes była przekonana, że to z ich powodu są odsyłane, jednak prawda była inna. A dowiedziała się o niej dopiero po przyjeździe do Londynu. Z powodu problemów finansowych rodziców, groził im pobyt w Domu dziecka. Ich rodzice dla nich tego nie chcieli, więc dogadali się listownie z daleką ciotką by się nimi zajęła i wychowała na porządne dziewczyny, i na miarę możliwości utrzymywała je tak długo jak potrzebne. I jakby tego było mało, ich matka miała problemy zdrowotne. Trzy lata później przyszedł list z informacją, iż ich matka zmarła na grypę. Dla Agnes był to wielki cios. Źle znosiła żałobę co objawiało się w jej zachowaniu. Zaczęła palić, spożywać alkohol, miała podejrzane towarzystwo. Wciągnęła w to wszystko nawet siostrę. Gdy ciotka już nie mogła wytrzymać, chciała wysłać list do ich ojca by przyjechał i je od niej zabrał, jednak nie zdążyła tego zrobić, gdyż dotarła do nich wiadomość, że i ojciec zmarł. Jednak tym razem przyczyna nie była im znana.
Śmierć ojca przeważyła wszystko. Agnes całkiem odbiło przez co dodatkowo zaczęła wagarować, nie wracała na noc do domu. Nikt nie wiedział gdzie była i co robiła. W pewnym momencie zaczęła nawet uciekać z domu. A Irinę nie trzeba było długo namawiać by za każdym razem jej towarzyszyła.
To trwało około roku. Później było tylko gorzej. Zaczął się seks, ucieczki z domu na kilka dni a nawet tygodni. Nic nie robiły sobie z tego co przeżywała ciotka. Na koniec ciężko im było nawet przestać. Po kilku latach posunęły się nawet na tyle daleko, że zaczęły kraść. Uchodziło im to na sucho do czasu aż nie dowiedziały się, że były ścigane przez miejskie władze.
Ostatecznie po którejś ostro zakrapianej imprezie, a raczej ognisku, stwierdziły, że kradzieże i bójki im nie wystarczają wtedy postanowiły pójść na całość. Wtedy zabiły po raz pierwszy. Ich pierwszą ofiarą była osoba, która swego czasu doprowadzała je do szału.
Wróciły wtedy do domu ciotki niby się pogodzić, dając ciotce przy okazji butelkę jej ulubionej nalewki zaproponowały by wypić po kieliszku czy dwóch. Krótko później za pomocą tłuczka i noży zamordowały ciotkę i szybko ulotniły się z domu tak, by nikt ich nie zauważył. Jednak była jedna osoba która je zauważyła. Ową osobą był Ingvar Knutson. Jednak wtedy tego nie wiedziały. Dopiero jakiś czas później spotkały go późnym wieczorem, krótko po tym gdy po raz kolejny dopuściły się mordu. Zdziwiło je, że wiedział o ich czynach.
Ingvar niemal od razu stał się dla nich obsesją. Traktowały go niemal jak Boga. Nie obchodziło ich nawet to że był wampirem. W końcu po jakimś czasie, Ingvar; ku uciesze Agnes, przespał się z nią. Pozwoliła mu nawet na upicie jej krwi. Jakby miała nadzieję, że to ich jakoś połączy. Zwłaszcza, że i On napoił ją własną krwią. Miało to miejsce parę razy aż Agnes uzależniła się od jego krwi do tego stopnia, że przeżywała katusze przez które błagała go o krew. Po jakimś czasie przemienił ją. Nie wiedziała za bardzo co wpłynęło na jego decyzję.
Agnes nie bardzo wiedziała co wtedy działo się z siostrą. Była otumaniona pragnieniem jego krwi jak i nim samym. Jednak niedługo po przemianie znów się spotkały. Jednak ich ukochany nie chciał przemienić Iriny mimo, że Agnes błagała go o to. Jego decyzję zmieniła jednak sytuacja w której to Irina została ranna. Niestety z każdą minutą była coraz bliższa śmierci. Agnes błagała Ingvara by przemienił jej siostrę, ten początkowo nie zgadzał się. Do czasu aż Agnes zagroziła, że jeśli tego nie zrobi, wyda go Radzie i Łowcom. Ostatecznie zgodził się i przemienił również Irinę.
Niedługo po przemianie okazało się, że Irina posiada pewne zdolności. Przez co była początkowo nieco bardziej doceniana przez Ingvara. Agnes wtedy wściekała się, jednak nie pokazywała tego. Zdolności Agnes ukazały się nieco później. Wtedy Ingvar zdał sobie sprawę, jak bardzo zdolności bliźniaczek ze sobą współgrają przez co zaczął je ukrywać. Nie chciał by ktokolwiek je znał, by były na tyle tajne jak tylko się dało. Teraz razie potrzeby czy niebezpieczeństwa, sięga po swoją tajną broń czyli tak zwane "Killer Twins".
Nikt nie wie gdzie teraz przebywają. O tym wie jedynie Ingvar. Jako jedyny wie, że zawsze są w jego pobliżu pilnując czy jest bezpieczny. Kilka razy udało im się nawet odciągnąć wroga od swojego stwórcy tak, że ten nawet się nie zorientował tylko dowiedział się o tym po fakcie. Zawsze Ingvar również informował je kiedy oczekuje gości by wiedziały, że wtedy nie muszą atakować lub odciągać ów osoby od swojego stwórcy.
   

   
Charakter:
Agnes jest raczej spokojną osobą. Jednak jako człowiek czasem dochodziło u niej do wybuchów złości, jak np wtedy gdy mordowały swoją ciotkę z zimną krwią. Bywa również nieco samolubna jednak za siostrę jak i za Ingvara oddałaby życie. Sprawia wrażenie wiecznie uśmiechniętej i zadowolonej z życia dziewczyny, jednak czasem miewa dni, w których gnębią ją wyrzuty sumienia z przeszłości. Rzadko kiedy się denerwuje. Bywa zazdrosna o siostrę, jednak szybko jej przechodzi. Gdy ma wolną chwilę, uwielbia zatracać się w świecie książek. Innymi słowy, jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczki. Nie oznacza to jednak, że straciła "moc" którą miała w sobie za życia. Wciąż uwielbia imprezować z siostrą czy też mordować jak i patrzeć na cierpienie bezbronnych ludzi. Jednak ma w tym swój umiar.
   

   
Ciekawostki:
 • Jest praworęczna

 •    
 • Ma 165cm wzrostu

 •    
 • Bywa zazdrosna o siostrę. Choć mimo to oddałaby za nią życie.

 •    
 • Uwielbia czytać. Zwłaszcza poezje

 •    
 • Czasem sama pisze wiersze

 •    
 • Robi się nieco nieznośna gdy jest głodna/spragniona.

 •    
 • Czasem zanurza się w "krainie marzeń".

   


Ostatnio zmieniony przez Agnes Kent dnia 24/06/18, 08:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar

Tytuł : -
Wiek : 30/400
Zawód : Ochrona Ingvara
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Pazury, Hipnoza
Punkty : 15


http://vampirekingdom.forumpl.net/t772-agnes-kent#4997 http://vampirekingdom.forumpl.net/t806-agnes-kent#5011 http://vampirekingdom.forumpl.net/t807-listy-do-agnes#5012 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Agnes Kent

Pisanie by Agnes Kent on 13/06/18, 12:38 am

podbijanko
avatar

Tytuł : -
Wiek : 30/400
Zawód : Ochrona Ingvara
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Pazury, Hipnoza
Punkty : 15


http://vampirekingdom.forumpl.net/t772-agnes-kent#4997 http://vampirekingdom.forumpl.net/t806-agnes-kent#5011 http://vampirekingdom.forumpl.net/t807-listy-do-agnes#5012 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Agnes Kent

Pisanie by Cromwell on 16/06/18, 12:48 pm

W czasach XV wieku, biedni ludzie nie mając wystarczających funduszy na opłacanie dzieci w szkołach, uczyli je w swoich domach. A tym bardziej w przypadku bliźniaczek, jako że zaznaczyłaś rodzinę jako najbiedniejszą.

Zgaduję, że dziewczyny przebywając u ciotki w Anglii, na jej koszt utrzymania chodziły do szkoły?
Zdaje mi się, że w XVI wieku termin policja mógł jeszcze nie występować w Wielkiej Brytanii. Nie doszukałem jednak, jak to było dokładniej w tamtych czasach, więc... przymknę na to oko.
avatar

Administrator
Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry
Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Agnes Kent

Pisanie by Agnes Kent on 24/06/18, 08:43 pm

Poprawione
avatar

Tytuł : -
Wiek : 30/400
Zawód : Ochrona Ingvara
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Pazury, Hipnoza
Punkty : 15


http://vampirekingdom.forumpl.net/t772-agnes-kent#4997 http://vampirekingdom.forumpl.net/t806-agnes-kent#5011 http://vampirekingdom.forumpl.net/t807-listy-do-agnes#5012 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Agnes Kent

Pisanie by Cromwell on 28/06/18, 10:05 am

Niech będzie...


Karta postaci zaakceptowana!

Od teraz możesz zacząć swoją przygodę na fabule. Pamiętaj, aby założyć tematy pomocnicze jak informator i temat listowny.
A także, uzupełnij profil.  

Życzymy Powodzenia!
Ilość pozostałych punktów: 15
avatar

Administrator
Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry
Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Agnes Kent

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach