Adam Lermontov - ojczym, rodzeństwo, rodzina od strony matki

Adam Lermontov - ojczym, rodzeństwo, rodzina od strony matki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Adam Lermontov - ojczym, rodzeństwo, rodzina od strony matki Empty Adam Lermontov - ojczym, rodzeństwo, rodzina od strony matki

Pisanie by Adam Lermontov 02/01/18, 11:23 am

Poszukiwania rodziny Boyle, Allenów i nie tylko

Ojczym:

Poszukuję osoby, która chętna byłaby zagrać rolę Jamesa Boyla - przybranego ojca mojej postaci. Niestety tym razem pokusiłem się o podanie więcej szczegółów o tej postaci, więc będzie tu mniejsze pole do popisu. Ten człowiek, jako jedyny, wie, że Adam musi pić krew, więc jest poniekąd powiernikiem największego sekretu mojej postaci. Był wspaniałym ojcem i tego mu nie można odmówić. W moim zamyśle, Adam zrzekł się nazwiska, dokonał jakby samowydziedziczenia, jednak relacje między panami pozostały dość ciepłe, czasem się odwiedzają, piszą listy itp. Krótko mówiąc, lekki rozpad tej rodzinki, ale nadal miłość ojcowska i synowska są, bo podobno nieważne kto urodził czy spłodził, ważne kto wychował.

Ogólnie o tej postaci:
  • Imię i nazwisko: James Boyle
  • Wiek: ponad 65 (moja postać ma 44, więc wydaje mi się, że to rozsądnie wnioskować o tyle XD)
  • Tytuł: Hrabia Glasgow
  • Raczej powinien być człowiekiem dobrym i serdecznym, bo przecież zaadoptował obce dziecko.
  • Powinien umieć jeździć konno i był dobrym dyplomatą, co przekazał Adasiowi.
  • Musi być człowiekiem

  • ZASADNICZO może być wdowcem, ale jeżeli ktoś będzie mieć ochotę grać jego żonę, droga wolna - zupełna swoboda, natomiast owej kobiety moje potrzeby nie obejmują XD


  • AKTUALNE

    Przyrodnie rodzeństwo:

    W mojej KP napisałem jedynie "bracia i siostry", więc minimalna ilość rodzeństwa to 4, ale jeżeli będzie więcej chętnych, to nie ma problemu. Z imienia znany jest tylko George, najstarszy z tej czwórki, reszta jest na razie anonimowa. Wygląd, wiek i imiona są mi obojętne, jednakże należy pamiętać, że moja postać ma już 44 lata, więc George, wg informacji z mojej KP, maksymalnie może mieć 39, a reszta jest młodsza. I oczywiście wszyscy mają być ludźmi.

    Jeżeli ktoś chciałby stworzyć dziecko któregoś z mojego rodzeństwa, prosiłbym o podanie informacji podstawowych o swoim rodzicu, żebym mógł go uwzględnić w tych poszukiwaniach.

    AKTUALNE

    Allenowie:

    Jeżeli ktoś będzie miał ochotę poprowadzić członka tej rodziny to również będzie mi miło. Tutaj nie ma praktycznie nic podane, więc można spokojnie puścić wodze fantazji. Informacje są jedynie o dziadku mojej postaci, ale on zapewne już nie żyje, bo ile można XD
    Jakiś wujek, ciotka, kuzyn, kuzynka, dzieci kuzynostwa - do wyboru do koloru. Nie mam też w KP podane, czy utrzymywałem kontakt z rodziną matki, więc spokojnie jakieś dziwne historie można wymyślić. Wolałbym, żeby byli to ludzie, ale jak ktoś będzie mieć fajny pomysł na młodego wampira, także nie ma problemu.

    AKTUALNE

    Kochanka (Sugar mummy):

    Poszukuję kobiety, która pomogłaby w utrzymaniu Adama i, co najważniejsze, w sztuce miłości. Tutaj żadnych większych wymagań nie mam - musi być już panią w dojrzałym wieku, ale może nie babcią (źle bym się wtedy czuł XD), bogata, wdowa lub żyjąca z mężem w separacji. Ewentualnie potajemne utrzymanie biednego wierszoklety.

    AKTUALNE

    Wymagania ogólne:

  • Aktywność na forum
  • Pomysł na postać
  • Bez nadmiernego kombinowania z relacjami, zdradami i innymi takimi. Podałem bardzo niewiele wymagań, elastycznych i łatwych w dostosowaniu, ale jakieś kosmiczne i kazirodcze powiązania nie przejdą.

  • Pytania i propozycję proszę przesyłać na PW Martina Colemana, Gedeona Thine'a, Adama Lermontova lub Michaela Trumana (albo na gg: 7504818).
    Adam Lermontov

    Adam Lermontov
    Tytuł : Hrabia Glasgow (zrzekł się na rzecz brata)
    Wiek : 44
    Zawód : Dziennikarz, pisarz i poeta
    Stan cywillny : Kawaler
    Umiejętności : Wampirza: Jasnowidzenie (n-15); Ludzka: Dyplomacja (10), Jazda konna (10)
    Punkty : 11


    https://vampirekingdom.forumpl.net/t609-adam-lermontov#2716 https://vampirekingdom.forumpl.net/t611-adam-lermontov#2730 https://vampirekingdom.forumpl.net/t612-listy-do-adama-lermontova#2731

    Powrót do góry Go down

    Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


     
    Permissions in this forum:
    Nie możesz odpowiadać w tematach