Mavis - Junior Mistrz Gry

Mavis - Junior Mistrz Gry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mavis - Junior Mistrz Gry Empty Mavis - Junior Mistrz Gry

Pisanie by Vampire Kingdom on 14/12/17, 09:18 pm

Mavis - Junior Mistrz Gry

Ten przeuroczy gacek Mavis został małym Mistrzem Gry Juniorem. Jego zadaniem jest:

  • Prowadzenie rozgrywek graczom przez - gracza. Możliwość tymczasowego wcielenia się w postać nie posiadającą konta na forum. Będącą tymczasowym NPCem lub członkiem rodziny.
  • Kontem testowym dla przyszłych Mistrzów Gry. Korzystając z niego, mogą sprawdzić się w roli prowadzącego jakąś sesję dla innych graczy.  
  • UWAGA! Mavis to konto do prowadzenia sesji zwyczajnych BEZ walk. Do prowadzenia walk czy ich sędziowania, należy wtedy prosić Mistrza Gry.
  • Mavisem NIE WPRASZAMY SIĘ do sesji piszących ze sobą graczy. Celem konta jest wykorzystywanie go jedynie w przypadkach ustalonych fabuł między graczami. Nie robimy nikomu przykrych niespodzianek.


By otrzymać hasło do konta, trzeba niestety dać post w tym temacie, że zamierzacie go wypożyczyć i do jakiej sesji. Wtedy magiczne hasło z nazwą konta staną przed Wami otworem.Kod:
[b]Kto pożycza?:[/b]
[b]Z kim będzie pisać?:[/b]
[b]W jakim celu?:[/b] Do czego będzie potrzebny. Wystarczy krótko, w jednym zdaniu napisać.
Vampire Kingdom

Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 http://vampirekingdom.forumpl.net/t89-forma-listowna-wzor#136 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach