Michael Truman

Michael Truman

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Michael Truman

Pisanie by Michael Truman on 03/12/17, 02:16 pmMICHAEL SAMUEL TRUMAN

Wizerunek: David Tennant
Data urodzenia (wiek):  18.03.1860 r. (25)
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Miejsce zamieszkania: Londyn, Anglia
Rasa: Człowiek
Zawód: Pastor
Tytuł/Ranga: brak
Stan cywilny: Kawaler
Umiejętności i ich poziom: Medytacja, Pierwsza pomoc, Medycyna tradycyjna

Biografia:
Michael urodził się w Londynie. Jego rodzice - Edward i Margaret, prowadzili swoją własną piekarnie, w czym też widzieli przyszły zawód swojego syna. Historia potoczyła się jednak zgoła inaczej. Pewnej nocy wydarzyło się coś okropnego, co rzutowało na przyszłość młodego Trumana. Do dziś nie wiadomo dokładnie, jakim cudem zamordowano dwójkę piekarzy - ich ciała leżały na łóżku z kilkoma śladami ugryzień. Byli zupełnie pozbawieni krwi, co bardzo zaskoczyło Scotland Yard. Ustalono, że atak nie miał na celu rabunku, ponieważ nic nie zginęło.
Po tych tragicznych wydarzeniach chłopak trafił pod opiekę ciotki, mieszkającej w Birmingham. Spędził tak wiele radosnych chwil, żył w dostatku i odebrał dobre wykształcenie, jednakże widmo tego, co stało się z jego rodzicami, cały czas mu towarzyszyło. Pamięć o zimnych, martwych ciałach w sypialni, o tajemnicy, której nie potrafili rozwiązać najlepsi śledczy, dodawało mu sił i obiecał sobie, że kiedyś doprowadzi tę kwestię do końca, pozna prawdę.
Już od najmłodszych lat odczuwał powołanie do służby Bogu, w świątyniach czuł się zawsze bezpieczny, rozumiany. Nie było więc dla nikogo zaskoczeniem, że osiągnąwszy odpowiedni wiek, poświęcił się pracy duszpasterskiej.
Obecnie powrócił do Londynu, gdzie pełni posługę. Czasami zdarza mu się na własną rękę szukać winnych za śmierć jego rodziców.

Charakter:
Jest to miły, uśmiechnięty i pomocny młody człowiek. Zawsze bardzo sobie cenił spędzanie czasu z ludźmi, wszelkie rozmowy i historie, które zdarza mu się słyszeć. Michael jest wyjątkowo dobrym słuchaczem, co bardzo mu pomaga w pracy.
Ma duszę romantyka. Fascynuje go poezja i literatura przepełniona motywami ludowymi i nadprzyrodzonymi. Pomimo swego dość niskiego urodzenia, został przez ciotkę wychowany na prawdziwego dżentelmena. Kultura osobista jest dla niego bardzo ważna i nie toleruje chamstwa, prostactwa i wulgarności, sądzi, że należy zachowywać się godnie bo to, w jaki sposób się wysławiamy mówi o nas wiele. Jego dystyngowanie i stosowność nie utrudniają mu kontaktu z prostym ludem, także potrzebującym pomocy i rady.
Jest z natury opanowany, bardzo trudno wyprowadzić go z równowagi. Zazwyczaj uśmiechnięty i radosny wzbudza zaufanie i sympatię.

Ciekawostki:
  • Ma 178 cm wzrostu

  • Jest praworęczny

  • Jest jedynakiem

  • Oprócz rodzimego języka angielskiego zna także łacinę

  • Jeszcze jako młody chłopak pomagał w pobliskim szpitalu, dzięki czemu bardzo dobrze radzi sobie z opatrywaniem i leczeniem ludzi. Michael swego czasu zastanawiał się nawet nad karierą lekarza.

  • Jest wielkim miłośnikiem wszelkiej literatury


avatar

Tytuł : Brak
Wiek : 25
Zawód : Pastor
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Medytacja(10), Pierwsza pomoc (5), Medycyna tradycyjna (10)
Punkty : 9


http://vampirekingdom.forumpl.net/t556-michael-truman http://vampirekingdom.forumpl.net/t557-michael-truman http://vampirekingdom.forumpl.net/t558-michael-truman Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Michael Truman

Pisanie by Cromwell on 03/12/17, 10:29 pm


Karta postaci zaakceptowana!

Od teraz możesz zacząć swoją przygodę na fabule. Pamiętaj, aby założyć tematy pomocnicze jak informator i temat listowny.
A także, uzupełnij profil.  

Życzymy Powodzenia!
Ilość pozostałych punktów: 0
avatar

Administrator
Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry
Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach