Alec Cameron

Alec Cameron

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Alec Cameron

Pisanie by Alec Donavan on 07/05/17, 02:01 pmAlec William Albus Cameron

Wizerunek: Ben Barnes
Data urodzenia (wiek):  12 listopada 1860r.
Miejsce urodzenia: Szkocja, hrabstwo Highland
Miejsce zamieszkania: Walia, Cardiff
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak wyuczonego
Tytuł/Ranga: Szlachcic
Stan cywilny: Kawaler
Umiejętności i ich poziom: WPISZ

Biografia:
Fragmenty pamiętników Sheili i Aleca Cameronów

Charakter:
Alec:
Chłopak pogodny i chętny do pomocy. Często sam z siebie pomaga innym mimo, że wie, że nie będzie miał z tego żadnych korzyści. Uczynny, grzeczny, kulturalny, taki, jaki powinien być każdy mężczyzna. Muchy by nie skrzywdził a tym bardziej żadnej kobiety, jaką poznał. A ze względu na swój wygląd, poznał ich naprawdę wiele w swoim krótkim życiu. Ma coś takiego w sobie, co zdecydowanie przyciąga do niego nieznajomych i co pozwala im przy nim pozostać. A przynajmniej do czasu, aż nie dowiedzą się o jego przypadłości. Przez to chłopak nie jest w stanie zbudować żadnej trwałej relacji międzyludzkiej, która pozwoliłaby mu na uspokojenie swojego alter-ego.

Ivor:
Zupełne przeciwieństwo Aleca. Gdy o Alecu mówi się niemalże w samych superlatywach, o Ivorze nie można powiedzieć nic takiego. Człowiek nieprzewidywalny i wyrachowany jak mało kto na tym świecie. Dla niego nic nie ma znaczenia i nic się nie liczy prócz jego własnej satysfakcji. Niejednokrotnie, aby tylko zyskać to, na czym mu zależy, dopuszczał się niemal zabójstwa. Nie przejawia szacunku względem nikogo i niczego, jednak ciała swojego brata nie pozwoli w żaden sposób uszkodzić. W końcu, tylko takie posiada. Sarkastyczne stworzenie, które w żaden sposób nie może być kontrolowane. Nikt nie wie, w jaki sposób dzieje się to, że niekiedy przejmuje on kontrolę nad ciałem swojego brata i to on mówi jego ustami, porusza jego kończynami i używa jego ciała do ogólnej komunikacji ze światem. Wiadomo tylko, że zarówno Alec jak i Ivor w tych momentach są niebezpieczni i należy ich jak najszybciej unieszkodliwić. W końcu dobro ludzi wokół nich jest ważniejsze.

Fragment dokumentacji medycznej Aleca Camerona
22 maja 1884 rokuCiekawostki:
  • Istnieje wiele teorii mówiących o tym, dlaczego Alec jest takim mężczyzną, jakim jest. Najpopularniejsza mówi o tym, że dusza Ivora tuż po śmierci, wkradła się w ciało Aleca, stąd jego rozdwojenie jaźni.

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

avatar

Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach