Starszy syn Maxymilian

Starszy syn Maxymilian

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Starszy syn Maxymilian Empty Starszy syn Maxymilian

Pisanie by Einar Mikkelsen on 08/01/18, 05:59 pm

Starszy syn: Maxymilian

Einar i Erika Mikkelsen (fałszywie Liam i Lisbet Meyerowie) poszukują zainteresowanych i pomysłowych graczy z aktywnością fabularną, którzy zechcieliby wcielić się w rolę ich synów: starszego Maxymiliana i młodszego Samuela.

Streszczenie biografii bliźniąt, zakładając że nie każdy pewnie będzie miał tyle siły aby przeczytać nasze historie. Więc zamieszczam jedynie fragmenty dotyczące chłopców.

Einar i Erika są bliźniakami i udanym eksperymentem wampira Edwarda, które przeżyły poród rodząc jako dhampiry. Ich matka niestety tego nie przeżyła.
Przez ponad czterdzieści lat żyli w domowym więzieniu. Aż w końcu zdecydowali się uciec by poznać nieznany im świat. Niby dorośli, ale poznawali wszystko od podstaw. Podróżowali tak długo, aż ostatecznie zatrzymali się w Indiach. Zdecydowali się zaryzykować osiedlenie na dłużej. Znani byli jako rodzeństwo, lecz ostatecznie chcąc być blisko siebie, uznali się za małżeństwo. Złożyli między sobą przysięgę i wybrali nowe imiona i nazwisko. Chcąc odciąć się od przeszłości.
W 1835 roku urodził się ich pierwszy syn. Cztery lata później (1839r.) na świat przyszedł drugi. W Indiach mieszkali razem jako rodzina dziesięć lat, z kawałkiem na jedenaście. Dzieciństwo chłopcy mieli bardzo udane. Ich szczęście zostało zaburzone pojawieniem się ojca bliźniąt Edwarda, który całą rodzinę zniewolił. Swoje bliźniacze dzieci z wnukami. Nie ukrywał swojej fascynacji tym, że dhampirze bliźnięta były wstanie spłodzić potomka. Uznał to jako kolejny sukces jego badań. Edward nie był sam a przybył ze swoimi wampirzymi synami. Ci mieli za zadanie złapać Erikę i chłopców. Edward sam na sam stoczył pojedynek z Einarem. Obawa o życie chłopców i żony skończyła się poddaniem dhampira. Gdyż wampiry złapały jego rodzinę podczas ucieczki.
Edward zabrał całą rodzinkę Meyerów na swoją wycieczkę, przemierzając miasta by dojechać do Turcji. Przez całą podróż rodzina na całe dnie była zamykana razem w jednym pokoju. Bo jak wiadomo, wampiry muszą spać a funkcjonują tylko w nocy, toteż musieli gdzieś się po drodze zatrzymywać. Lecz podczas podróży, chcąc zapobiec użytkowaniu zdolności hipnozy przez Einara i jego starszego syna, Edward kazał związywać im oczy wydając to polecenie Erice.
W Turcji rodzice z dziećmi zostali zamykani razem. Jedynie na kilka godzin, chłopcy byli im zabierani aby Edward mógł lepiej ich poznać (tutaj dajemy dowolność, co z nimi robił, bawił, edukował, badał itp.).
Niewola ta trwała około dwa lata. Przyszedł moment, kiedy Edward ponownie odczuł, że Rada Wampirów znów siedzi mu na karku, uciekł ze swoimi dziećmi zabierając ze sobą wnuków, pozostawiając w kryjówce jedynie bliźnięta. To był ostatni raz, kiedy rodzina była jeszcze razem.

Tutaj kolej na Was, by rozwinąć co się z dziećmi dalej działo. Czy podobnie jak rodzice, uciekli dziadkowi by ich odnaleźć? Czy pozostawali dalej razem? Czy zostali rozdzieleni? Jak sobie radzili? Czy może dziadek przekonał ich do siebie, że akceptują jego działania i mu pomagają?

Najważniejsze co powinniście wiedzieć:
 • Starszy syn (Maximilian) urodził się w 1835 roku. Młodszy (Samuel) w 1839 roku. Oboje w Indiach.
 • Są urodzonymi dhampirami z miłości dhampirzych rodziców.
 • Obaj chłopcy znają przeszłość rodziców i wiedzą, że ich ojciec i matka są rodzeństwem. Dowiedzieli się tej prawdy w okresie bycia w niewoli u dziadka Edwarda. Zakładamy, że Max jako najstarszy został wtajemniczony w cała przeszłość. Samuel dowiedział się o niej kilka lat później od brata. Jako że był wtedy mały, mógł nie zrozumieć wszystkiego. Oszczędzono mu zatem zbyt wielu wrażeń, że tak powiedzmy.
 • Chłopcy posługiwali się nazwiskiem Meyer, po rodzicach (jak wiadomo, po ojcu). Lecz poznając prawdę, mogli nazywać się tradycyjnie Mikkelsen. O ile zechcieli.
 • Chłopcy mieli 10 i 6 lat, kiedy wampirzy ojciec ich rodziców - Edward, zepsuł szczęście i zniewolił całą rodzinę.
 • Mając 12 i 8 lat, ostatni raz widzieli rodziców i zostali przez Edwarda zabrani hen daleko.
 • Obecnie mieliby 50 i 46 lat.
 • Starszy syn odziedziczył zdolność nadprzyrodzoną po ojcu - hipnozę. Ale jest bardziej za mamą. Oznacza to, że ma w sobie więcej z jej charakteru.
 • Młodszy syn odziedziczył zdolność nadprzyrodzoną po matce - kontrola snów. Ale jest bardziej za tatą. Oznacza to, że ma w sobie więcej z jego charakteru.  

Co się dzieje obecnie z ich rodzicami?
 • Einar (Liam) został złapany przez Łowców z Rady Wampirzej, ratując żonę przed nimi. Wymusił na niej ucieczkę za pomocą hipnozy, ponieważ nie chciała go zostawić. Od prawie trzech lat przebywa w więzieniu dla dhampirów.
 • Erika (Lisbet) pragnąc uratować brata, szuka wszelkiej pomocy u różnych osób społeczności wampirzej i dhampirzej. Pragnie go uwolnić i zabrać z miejsca, gdzie jest przetrzymywany. Przy czym kontynuuje także poszukiwanie swoich chłopców. To była ostatnia prośba do niej od Einara, by kontynuowała poszukiwania.


Propozycja fabularna:
Chłopcy, o ile podróżowaliby razem, mogliby spotkać na swojej drodze rodzicielkę. A dowiadując się o fatalnej sytuacji ich ojca, mogą wesprzeć ją i pomóc w jego uwolnieniu.

EDIT:
Nasuwam dodatkową propozycję, że jeden z synów (bądź też oboje), mógł (mogli) zostać w nieprzyjemnej sytuacji złapany (złapani) przez  Łowców z Rady Wampirzej i trafić do tego samego więzienia co Einar. I być może tam by się odnaleźli.

EDIT:2
W związku z tym, że pojawił się Samuel, historia braci może ulec niewielkiej zmianie.
Streszczając wersję Sama, którą starszy brat musiałby zawrzeć:

Chłopcy od momentu odebrania od rodziców, spędzali kilka (kilkadziesiąt nawet) lat u boku Edwarda i jego synów (wampiry, dhampiry). Samuel przechodził trudny okres w swoim życiu, co doprowadziło do tego, że zamknął się w sobie i przestał odzywać do kogokolwiek. Jedynie umiał, lub otwierał się tylko dla brata. Max jako pierwszy zauważył, że z młodszym jest coś nie tak. Niestety, rodzice nie mogli nic na to poradzić, ponieważ kiedy stan Sama z mową się pogarszał, doszło do ich rozdzielenia z rodzicami na zawsze. Wraz z Maxem został wywieziony i przetrzymywany w innej kryjówce dziadka Edwarda. Tam byli szkoleni i wychowywani. Niestety w ich genach płynęła krew Einara i Eiriki, zatem również jak ich rodzice w przeszłości, planowali ucieczki. Trzecia z kolei, zakończyła się z sukcesem i miała miejsce w 1871 roku. Mieli wtedy po ponad trzydzieści lat. Jednakże wspólna podróż również nie była bezpieczna, gdzie w ostatnich miesiącach obecnych czasów, musieli się rozdzielić. Max podczas ataku wampirów na ich dwójkę, wymusił na bracie hipnozą ucieczkę. Postąpił niemal podobnie, co Einar ratując Erikę.
Samuel samotnie trafił do Francji, gdzie znaleziony został przez rodzinę Mancni i jej pracowników. A tym samym, ku jego zaskoczeniu, poznał swoją dwuletnią siostrę - Lilly.
Maxymilian stoczył walkę z wampirami, lecz nie wiadomo czy udało mu się ją wygrać, uciec czy też został pojmany przez synów wampirzych Edwarda.  


Dowolność wyboru macie w:
 • Wizerunek postaci - dowolny. Byle męski.
 •  Charakter postaci - może być częściowo wzorowany na rodzicach, dodając trochę od siebie. Starszy ma więcej cech matczynych, młodszy z kolei więcej od ojca.  KONTAKT I PYTANIA KIEROWAĆ:
Na PW do Einara i Samuela Mikkelsen.
Erika niestety, zrezygnowała z gry... Co jest bardzo dla nas smutne.


WYMAGANIA:
 • AKTYWNOŚĆ! - szukamy osoby, która pozostanie z nami na bardzo długo i nie zwieje z forum po kilku postach, planowaniu postaci czy zakładaniu konta lub karty, u nas nie ma poganiania i każdy odpisuje w swoim możliwym wolnym czasie

 • POMYSŁ NA POSTAĆ! - nie tworzymy nikogo na odwal, to na pewno wszyscy wiedzą, ale żeby postać była ciekawa i czuło się do niej jakieś powiązanie i chęć grania, trzeba ją dobrze stworzyć, w razie problemów, służę pomocą

AKTUALNE x1Ostatnio zmieniony przez Einar Mikkelsen dnia 29/01/18, 01:28 am, w całości zmieniany 2 razy
Einar Mikkelsen

Einar Mikkelsen
f. Liam Meyer
Wiek : 102 lata
Zawód : Obecnie brak
Stan cywillny : Żonaty
Umiejętności : Hipnoza, Jazda konna, Władanie bronią: miecz, Medytacja
Punkty : 18


https://vampirekingdom.forumpl.net/t630-ethan-meyer#2870 https://vampirekingdom.forumpl.net/t721-einar-mikkelsen#3250 https://vampirekingdom.forumpl.net/t722-einar-mikkelsen#3251

Powrót do góry Go down

Starszy syn Maxymilian Empty Re: Starszy syn Maxymilian

Pisanie by Einar Mikkelsen on 25/01/18, 10:30 pm

Nastąpiła lekka modyfikacja poszukiwań o drobne poprawki we fragmencie historii rodziny, oraz dodałem taki zapis:
EDIT:
Nasuwam dodatkową propozycję, że jeden z synów (bądź też oboje), mógł (mogli) zostać w nieprzyjemnej sytuacji złapany (złapani) przez  Łowców z Rady Wampirzej i trafić do tego samego więzienia co Einar. I być może tam by się odnaleźli.
W razie gdyby ktoś nie miał pomysłu jak dalej rozwinąć wątek postaci, po rozstaniu z rodzicami.
Einar Mikkelsen

Einar Mikkelsen
f. Liam Meyer
Wiek : 102 lata
Zawód : Obecnie brak
Stan cywillny : Żonaty
Umiejętności : Hipnoza, Jazda konna, Władanie bronią: miecz, Medytacja
Punkty : 18


https://vampirekingdom.forumpl.net/t630-ethan-meyer#2870 https://vampirekingdom.forumpl.net/t721-einar-mikkelsen#3250 https://vampirekingdom.forumpl.net/t722-einar-mikkelsen#3251

Powrót do góry Go down

Starszy syn Maxymilian Empty Re: Starszy syn Maxymilian

Pisanie by Einar Mikkelsen on 29/01/18, 01:32 am

Temat został ponownie aktualizowany. Z Eriką podaliśmy imiona naszych chłopców: Maxymilian (starszy) i Samuel (młodszy).

Dodatkowo dodana została mała informacja o wiedzy ich na temat przeszłości rodziców:
- Obaj chłopcy znają przeszłość rodziców i wiedzą, że ich ojciec i matka są rodzeństwem. Dowiedzieli się tej prawdy w okresie bycia w niewoli u dziadka Edwarda. Zakładamy, że Max jako najstarszy został wtajemniczony w cała przeszłość. Samuel dowiedział się o niej kilka lat później od brata. Jako że był wtedy mały, mógł nie zrozumieć wszystkiego. Oszczędzono mu zatem zbyt wielu wrażeń, że tak powiedzmy.
- Chłopcy posługiwali się nazwiskiem Meyer, po rodzicach (jak wiadomo, po ojcu). Lecz poznając prawdę, mogli nazywać się tradycyjnie Mikkelsen. O ile zechcieli.
Einar Mikkelsen

Einar Mikkelsen
f. Liam Meyer
Wiek : 102 lata
Zawód : Obecnie brak
Stan cywillny : Żonaty
Umiejętności : Hipnoza, Jazda konna, Władanie bronią: miecz, Medytacja
Punkty : 18


https://vampirekingdom.forumpl.net/t630-ethan-meyer#2870 https://vampirekingdom.forumpl.net/t721-einar-mikkelsen#3250 https://vampirekingdom.forumpl.net/t722-einar-mikkelsen#3251

Powrót do góry Go down

Starszy syn Maxymilian Empty Re: Starszy syn Maxymilian

Pisanie by Einar Mikkelsen on 18/03/18, 04:21 pm

Aktualizacja!

EDIT:2
W związku z tym, że pojawił się Samuel, historia braci może ulec niewielkiej zmianie.
Streszczając wersję Sama, którą starszy brat musiałby zawrzeć:
Chłopcy od momentu odebrania od rodziców, spędzali kilka(dziesiąt nawet) lat u boku Edwarda i jego synów (wampiry, dhampiry). Samuel jako ten łatwowierny ufał Edwardowi, jakie ten przekazywał mu bajki. Max z kolei po latach musiał "zniknąć". Według wersji Sama, podobno zginął albo zaginął. W ciągu tych kilku lat przebywania z Edwardem, obaj chłopcy byli szkoleni w używaniu swoich zdolności i "przeprogramowywani" pod dyktando dziadka. Tak przynajmniej było w przypadku Sama, póki nie poznał prawdy.  
Co się tak naprawdę działo z Maxem - tutaj pole do popisu dla gracza który zechciałby go nam stworzyć. Tak samo zadecydować o tym, czy dał się wrobić w "marionetkę" dziadka.
Równie dobrze mogło być tak, że Edward mógł próbować go zabić, zastawiając na niego gdzieś pułapkę, ale cudem przeżył.

Bądź, można zastosować propozycję z pierwszej edycji:
Einar napisał:Nasuwam dodatkową propozycję, że jeden z synów (bądź też oboje), mógł (mogli) zostać w nieprzyjemnej sytuacji złapany (złapani) przez  Łowców z Rady Wampirzej i trafić do tego samego więzienia co Einar. I być może tam by się odnaleźli.

Pełna dowolność. Czekamy na drugiego syna!

Rodzice będą bardzo szczęśliwi, kiedy odnajdą swoje dzieci!
Podobno Erika ma dla swoich wszystkich chłopców małą niespodziankę...
Einar Mikkelsen

Einar Mikkelsen
f. Liam Meyer
Wiek : 102 lata
Zawód : Obecnie brak
Stan cywillny : Żonaty
Umiejętności : Hipnoza, Jazda konna, Władanie bronią: miecz, Medytacja
Punkty : 18


https://vampirekingdom.forumpl.net/t630-ethan-meyer#2870 https://vampirekingdom.forumpl.net/t721-einar-mikkelsen#3250 https://vampirekingdom.forumpl.net/t722-einar-mikkelsen#3251

Powrót do góry Go down

Starszy syn Maxymilian Empty Re: Starszy syn Maxymilian

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach