Potomstwo wampirze i dhampirze

Potomstwo wampirze i dhampirze

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Potomstwo wampirze i dhampirze Empty Potomstwo wampirze i dhampirze

Pisanie by Ingvar Knutson on 07/01/18, 04:28 pm

Synowie wampirzy i dhampirzy

Synowie Wampirzy

Ingvar wędrując po świecie, pozostawiał po sobie potomstwo męskie. Przemieniał młodych chłopaków, z którymi miał bardzo dobre więzi, nawet te łóżkowe. Interesujących, oddanych i zaufanych, czynił swoimi synami. Nie musieli być tacy jak on. Nie miał nic przeciwko, że zadawali się także z kobietami. Od dnia rozstania, mogli żyć po swojemu.
Zwiedził Skandynawię (Danię, Norwegię), Księstwo Moskiewskie (później Carstwo Rosyjskie) Chiny, Królestwo Polskie (czasy Zakonu Krzyżackiego), Niemcy, Francję.
Każdego syna mógł mieć z innej narodowości.
Pełna dowolność w tworzeniu postaci, charakteru, nadaniu imion i nazwisk (można przyjąć także nazwisko Ingvara) i wizerunku.
W przypadku wieku, musieliby mieć mniej niż 500 lat.

Invgvar potrafił być opiekuńczy i żadnego z nich nie zostawił w potrzebie ani na pastwę losu. Nie przemieniał byle kogo, ale jak wspomniałem, najbliższych jemu.

AKTUALNE


Synowie Dhampirzy

W tym przypadku dhampirów, to ich utworzenia doszło jakieś niecałe 300 lat temu. Kiedy spotkał Edwarda i dowiedział od niego, jak uzyskać potomka z ludzką kobietą, zainteresował się taką formą tworzenia swojej rodziny. Kilkoro tak urodzonych synów posiadał. Wychowywał jak własne. Z pomocą wampirzych synów i utrzymywaniu czasami ludzkiej kobiety na ich matkę, nie odbierał dzieciństwa. Potrafił być ojcem i każdego syna otaczał opieką.

Podobnie jak w przypadku wampirów, pełna dowolność w tworzeniu postaci, charakteru, nadaniu imion i wizerunku. Nazwiska otrzymują po ojcu Knutson.
W przypadku wieku, najstarsi musieliby mieć mniej niż 290 lat. Najmłodsi 30-50 w górę.

Propozycja fabularna:
Jako iż z biegiem lat, drogi ojca z dziećmi się rozchodziły i każdy żył na swój sposób, chłopcy i tak bywali prześladowani za bycie dhampirami. Można utworzyć postać, która została pojmana i siedzi obecnie w więzieniu. Kto wie, czy ojciec jak dowie o tym, że jedno z jego dzieci jest uwięzione, nie przybędzie na ratunek?

AKTUALNE


Córki

Teoretycznie córek nie posiadał, za wyjątkiem trzech wampirzyc. Które samodzielnie się mu oddały, czy to z miłości, fascynacji, oddania, dla seksu. Jakkolwiek by to same widziały. Po prostu chciały z nim być. Wahając się, w końcu Ingvar dla swojej odmiany zasad, zgodził przygarnąć do swojej "wampirzej rodziny" trzy damy, czynią z nich swoje wampirzyce. A trzeba przyznać, że nie raz ich usługi były dla niego korzyściami.

Podobnie jak w powyższych przypadkach, preferuję pełną dowolność w tworzeniu postaci, charakteru, nadaniu imion, nazwisk i wizerunku.
Jeżeli o wiek chodzi, muszą mieć mniej niż 400 lat.

Dhampirzych córek nie posiadał. Urodzone często zabijał z ich matkami, bądź pozostawiał na pastwę losu, by same umarły. Nie za bardzo przyłożył się w tym drugim przypadku do tego, żeby
o nie zadbać lub usunąć ze świata, jako iż mogły mieć to szczęście, że ktoś odnalazł noworodka i go wychował.
One z kolei mogą go nie znać, ale on gdyby je spotkał, mógłby je o dziwo rozpoznać, jeżeli byłyby podobne do swoich matek.

EDIT: Dwie córki już są. Zostało miejsce na jedną.

AKTUALNE x1


Ogólnie

Wymagam tylko:
- Aktywności fabularnej
- Pomysłów na postać

Pytania, propozycje pisać w tym wątku albo na PW.

Ingvar Knutson

Ingvar Knutson
Tytuł : Uciekinier
Wiek : 30/635
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Hipnoza, Trujący pocałunek, Telepatia
Punkty : 16


https://vampirekingdom.forumpl.net/t613-ingvar-knutson#2733 https://vampirekingdom.forumpl.net/t625-ingvar-knutson#2822 https://vampirekingdom.forumpl.net/t626-ingvar-knutson#2823

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach