Retrospekcje - Informacja

Retrospekcje - Informacja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Retrospekcje - Informacja Empty Retrospekcje - Informacja

Pisanie by Vampire Kingdom on 12/02/17, 05:42 pm

Retrospekcje - Informacja

  1. Retrospekcje to nic innego jak rozgrywane wydarzeń z przeszłości przez postacie graczy. Dwóch lub więcej uczestników.

  2. Mistrz Gry nie interweniuje w takich wydarzeniach. Nie odgrywa niczyjej postaci potrzebnej do wątku. Retrospekcje to całkowita dowolność dla graczy, by sami pokierowali sobie dowolnymi postaciami, z przeszłości (zabrania się sterowania postaciami uczestników bez ich zgody!)

  3. Postać nie może zginąć w retrospekcji, ponieważ negatywnie to się odbije na jej aktualnej sytuacji fabularnej. Inaczej mówiąc, jeżeli zginie w retrospekcji, to nie miałaby prawa istnieć obecnie na fabule.

  4. By zapobiec przepełnieniu liczby retrospekcji nad wątkami fabularnymi, dozwalamy dwa wątki na postać.

  5. W tytule retrospekcji znaleźć się powinna miejscowość (miejsce akcji) i data. Nie musi być dokładna. Wystarczy podać miesiąc i rok.

  6. W opisie tematu (pod rubryką tytułu), byłoby bardzo miło jak przedstawieni będą tam uczestnicy retrospekcji.

  7. W treści powinien znaleźć się wstępny opis miejsca. Można do tego dorzucić jakieś zdjęcie nawiązujące do rozgrywanego wątku.

  8. Każdą zakończoną retrospekcję prosimy kończyć słowem "Koniec", aby administrator mógł wątek przenieść do działu z zakończonymi retrospekcjami.

  9. Jeżeli Ci sami uczestnicy retrospekcji, decydują się opisywać kilka wydarzeń ze swoich wspomnień, prosimy aby kontynuowali je w jednym temacie, zamiast tworzyć niepotrzebnie kilka kolejnych.
Vampire Kingdom

Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 http://vampirekingdom.forumpl.net/t89-forma-listowna-wzor#136 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach