Ralph Cromdell

Ralph Cromdell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ralph Cromdell Empty Ralph Cromdell

Pisanie by Ralph Cromdell on 12/11/18, 08:06 pmIMIONA I NAZWISKO POSTACI

Wizerunek: Rocky Marciano
Data urodzenia (wiek): 06.08.1865 (20 lat / 20 lat)
Miejsce urodzenia: Londyn
Miejsce zamieszkania: Londyn
Rasa: Wilkołak
Zawód: Początkujący pięściarz (4 wygrane walki, 1 porażka), ale dorabia też jako tragarz - z samego boksu nie jest na razie w stanie wyżyć.
Tytuł/Ranga: brak
Stan cywilny: Kawaler
Umiejętności i ich poziom: Sztuki walki (bardzo obiecujący pięściarz, zna się również na zapasach)

Biografia:
Urodził się na przedmieściach Londynu jako nieślubny syn guwernantki. Jak nietrudno się domyśleć, nie był to najłatwiejszy start w życiu. Pozycja guwernantek (zwłaszcza takich rodzących bękarty) nie należała do najwyższych. Kim jest jego ojciec? Do dzisiaj nie ma pojęcia. Domyśla się jednak, że musi to być któryś ze szlachciców (bo kogóż innego stać na wynajmowanie guwernantki?), który zatuszował sprawę odpowiednią sumą pieniędzy. Najprawdopodobniej w żyłach Rocky'ego płynie więc szlachecka krew, o ironio! W niczym mu to jednak nie pomaga - od małego musiał jakoś przetrwać na ulicy, wychowując się w najbiedniejszych dzielnicach Londynu i mieszkając w baraku razem z matką, a później także przyrodnią siostrą - młodszą o dziesięć lat. Nowy wybranek jego matki nie należał do ideałów. Lubił sobie wypić, czasem też kogoś uderzyć. Pewnego dnia Rocky nie wytrzymał i wypłacił mu soczysty lewy sierpowy. Patrząc na bezwładne ciało nieprzytomnego ojczyma doszedł do wniosku, że ma smykałkę do walenia "z kopyta".
Kiedy miał osiemnaście lat, jego matka zmarła z powodu gruźlicy, zostawiając go z dziesięcioletnią Jenny (ojczyma zmusił do wyprowadzki na drugi koniec miasta już wcześniej). Mając na swojej głowie utrzymanie nie tylko siebie, ale również młodszej siostry, postanowił zaangażować się na poważnie w boks, licząc że stanie się sławnym bokserem i zarobi godziwe pieniądze. Chciał wyrwać się z biedy i zapewnić Jenny lepsze dzieciństwo niż miał on sam. Nie chciał spędzić kolejnych dziesięciu lat w baraku...
W końcu nadeszła felerna noc. Właściwie to podwójnie felerna - najpierw przegrał swoją walkę, przez co zarobił o wiele mniej pieniędzy. Gorsze było jednak to, że czuł jak opuszczają go sny o sławie i wielkich pieniądzach. Przed oczami miał wizję spędzenia reszty życia w tym rynsztoku, dorabiając się jedynie złamanego nosa i wstrząśnienia mózgu. Wtedy z ciemności wyłoniła się bestia, która pozostawiła rozległą bliznę i zmieniła jego życie na zawsze.

Charakter:
Pod górą mięśni i groźnym spojrzeniem kryje się tak naprawdę spokojny człowiek o łagodnym usposobieniu. Ci co znają go lepiej powiedzieliby "muchy by nie skrzywdził" - i mieliby rację! Na ringu co prawda traktuje przeciwników potężym sierpowym, jednak kiedy tylko przekroczy liny, wraca stary, dobry Rocky, który chętnie poczęstuje przypadkowego dzieciaka cukierkiem, pogłaszcza kota, rzuci patyk psu i pomoże staruszce wnieść zakupy. Prosty, poczciwy chłopak z sąsiedztwa, którego zły los pozbawił rodziców, zostawiając z małą siostrą.
Tak przynajmniej było do czasu felernego ugryzienia...

Ciekawostki:
  • Mierzy nieco ponad sześć stóp (182 cm) - muskularna budowa ciała

  • Jest prostym człowiekiem, choć utalentowanym - szczególnie w dziedzinie mordobicia. Jako pięściarz dysponuje wyjątkowo silnym lewym sierpowym (można powiedzieć, że ścina nim z nóg...). Jako, że dziewiętnastowieczny boks jest bardzo brutalny i w niczym nie przypomina współczesnej wersji, Ralph zna też sporo ruchów zapaśniczych.

  • Stroni od alkoholu, gdyż łatwo go upić. Szybko się wtedy rozkleja i ujawnia się jego łagodna natura. Jako, że wychował się w brutalnym, bezwzględnym środowisku, za wszelką cenę stara się ukrywać swoją delikatniejszą stronę.

  • Nie jest arystokratycznym synem - paniczykiem, który mógłby się poświęcać astronomii, literaturze pięknej, podróżom czy jakiejkolwiek innej pasji. Musi ciężko pracować na wszystko co posiada. Ma jednak swoje małe hobby - bardzo lubi obserwować ptaki. Czasami siedzi sobie na beczce w dokach, obserwując mewy i inne pierzaste stworzenia. Dla zabawy uczy się też naśladować ich odgłosy, czym niejednokrotnie rozbawia okoliczne dzieciaki.

  • Odczuwa duży dyskomfort kiedy znajduje się na wysokościach (nie jest to jednak pełnoprawny lęk wysokości

  • Miał dwukrotnie złamany nos - co widać po jego obecnym wyglądzie...

  • Nigdy nie zostanie mistrzem dyplomacji - mówi niewyraźnie, nie dysponuje ogromnym zasobem uczonych słów - na pewno jest jednak zwięzły i konkretny.

  • Nie ma bladego pojęcia kim jest jego stwórca ani nie wie nic o świecie tajemniczych, nadprzyrodzonych ras. To prosty chłopak z przedmieść Londynu, który słuchał nieraz o wiedźmach i wąpierzach przy ognisku, ale nie wierzył przecież w ich istnienie. Nie jest nawet świadom tego, że został wilkołakiem - czuje tylko, że dzieje się z nim coś niedobrego...

Ralph Cromdell

Wiek : 20
Zawód : Pięściarz
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Walka wręcz
Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Ralph Cromdell Empty Re: Ralph Cromdell

Pisanie by Ralph Cromdell on 12/11/18, 09:56 pm

Podbijam i proszę o sprawdzenie.
Nie ma dużo o wilkołaczej stronie, ale to dlatego że chciałbym tego wilkołaka rozgrywać od dnia pierwszego i chcę to po prostu rozegrać.
Dzięki i pozdrawiam.
Ralph Cromdell

Wiek : 20
Zawód : Pięściarz
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Walka wręcz
Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach