Postęp fabularny

Postęp fabularny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Postęp fabularny

Pisanie by Vampire Kingdom on 11/02/17, 07:33 pm

Rozdział I

Ktoś widział go ostatnio. Niby w tłumie, ale jednak zupełnie osamotniony. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Ślina ciekła mu po brodzie, kiedy krzyczał głośno na temat tego, w co wierzył niemal tak samo święcie jak w Boga. Te bestie, te pomioty szatana, te parszywe kreatury. One istniały! Świat musiał się dowiedzieć o wampirach! Im szybciej się to stanie tym naród będzie bezpieczniejszy!
Jedna z kobiet stojących wśród tłumu gapiów spijała każde słowo z jego ust. On miał rację. Musiał mieć. W końcu, w jaki inny sposób mógłby zginąć jej małżonek? Przecież rany na szyi nie mogły być od wideł, jak powiedział jeden z chłopów. Ona w to nie wierzyła. Coś głęboko w jej podświadomości mówiło jej, że ten dziwny kapłan może mieć rację. Musi mieć rację.
Wysoki mężczyzna w obszernym kapturze założonym na głowę również z uwagą słuchał księdza. Ale cel jego był z goła inny niż młodej wdówki. On musiał dowiedzieć się jak wielkie zagrożenie dla jego rasy stanowi ten człowiek. Czy Rada Wampirów musi szybko interweniować. Czyżby całe ich jestestwo mogło być zagrożone przez jednego, niespełna rozumu mężczyznę? Obrócił się na pięcie i odszedł, aby porozmawiać na ten temat z kimś z działu kronikarzy. Oni na pewno wiedzą, czy wcześniej pojawiła się podoba sytuacja.
Młoda łowczyni była zachwycona wystąpieniem księdza. On robił to, czego oni nie mogli dokonać od stuleci. Podjudzał tłum do działania. Widziała wyraźnie, że jeszcze chwila, może dwie, a wszyscy oni ruszą za jego głosem. Zaczną szukać legowisk dzieci nocy by co do cna je wybić. Łowcy na pewno im w tym pomogą.

A ty? Pomożesz nam rozwinąć tą historię dalej?

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach