Jamal Dempster

Jamal Dempster

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Jamal Dempster Empty Jamal Dempster

Pisanie by Jamal Dempster on 03/07/18, 10:33 pmJamal Dempster

Wizerunek: Jussie Smollet
Data urodzenia (wiek):  20 Luty 1137r (29/748)
Miejsce urodzenia: Średniowieczny Egipt
Miejsce zamieszkania: Wszędzie gdzie go nogi poniosą
Rasa: Wampir
Zawód: -
Tytuł/Ranga: Żołnierz
Stan cywilny: Kawaler
Umiejętności i ich poziom: Hipnoza - przeciętny (30 pkt)
Pamięć krwi - przeciętny (30 pkt)

Biografia:
Za bardzo nie pamięta swojego życia przed przemianą. Nawet nie pamięta tak właściwie, kto go przemienił. Możliwe, że nie pamięta dlatego, że w tamtych czasach, niezbyt zwracało się uwagę na nazwy miejscowości itp. Nawet po przemianie, nie wiedział zbytnio gdzie się znajdował. Jednak wiedział, że nie może tam zostać. Wtem zaczęła się jego wędrówka po świecie starając się jakoś dowiedzieć, kim był przed przemianą i skąd pochodzi. Dowiedział się wówczas, że był swego rodzaju żołnierzem jednego z ostatnich władców Kalifatu Fatymidów w Egipcie. Stracił życia podczas jednej z wielu inwazji wojsk Chrześcijańskich na Egipt który lata wcześniej podbili Fatymidzi przybywszy wówczas z Tunezji. Stracił jedno życie ale zyskał nowe. Już jako wampir. Jamal chciał jednak jak najszybciej uciec ze słonecznego kraju więc niewiele się zastanawiając wyruszył pzed siebie. Byleby być z dala od Egiptu.
Trzeba było przyznać, że Jamal potrafił się ustawić w życiu. w 1169 roku gdy Egipt stał się ofiarą nowej potęgi w regionie – sunnickiej dynastii Ajjubidów, On zaczął podawać się za księdza który jednocześnie był prawą ręką papieża Aleksandra III przy którym trwał do 30 sierpnia 1181 roku gdy to papież zmarł dożywając podeszłego wieku. Jamal wiedząc, że nie może dłużej zostać w Rzymie, ponownie ruszył w podróż, gdzie natrafiał na różnych ludzi jak i wampiry. Często starał się zarabiać w najprzeróżniejszy sposób, włączając w to również oddawanie się za pieniądze. Tak trwał do 1320 roku gdy trafił do Polski i został ponownie został żołnierzem, tym razem króla Władysława I Łokietka. Choć ciężko było się zaciągnąć do wojska Polskiego, jakimś cudem udało mu się. Nie długo trwała jego służba. Polacy szybko zaczęli coś podejrzewać, że coś musi być z nim nie tak. Nie je, nie starzeje się, nie pije. Za dnia znikał a pojawiał się w nocy. Trwało tak kilka lat po czym uciekł z Polski. Początkowo planował uciec na Węgry jednak zrezygnował z tego pomysłu, z racji tego, że Król Polski wydał córkę za mąż za króla Węgier, co mogłoby z czasem być dla niego trochę kłopotliwe.
Przez większość czasu tułał się po świecie zaciągając się do wojsk, później do urzędów, aż w końcu w roku 1625 roku dotarł do Szwecji, gdzie panował wówczas Gustaw Adolf. Nie było mu łatwo wśród szwedów którzy cenili sobie spokój, jak i czystość krwi. A Jamal nie był "swój".
W roku 1626 na zlecenie króla, rozpoczęła się budowa okrętu wojennego, którym w planach było zaatakować Polskę. Z racji tego, iż Jamal bardzo podobało się w ów kraju, i miał do niego sentyment, nie mógł pozwolić, by doszło do ataku. Za pomocą hipnozy którą przez te wszystkie lata zdołał w sobie rozwinąć, sprawił, by król zamiast zwykłego okrętu, zażyczył sobie najsmuklejszy, najwyższy i najdłuższy okręt jakiego świat wówczas nie widział. I tak też się stało. Choć Jamal wiedział, że taki okręt nie ma racji bytu, tak Szwedzi nie mieli o tym pojęcia.
W roku 1627 za sprawą Jamala zmarł główny projektant, który próbował nakłonić króla do zmiany planów jak i całego projektu. Gdy wyczuł, że król jest w stanie jednak zmienić zdanie i posłuchać projektanta, Jamal musiał się go pozbyć. Na jego szczęście, ów śmierć uznano za atak zwierzęcia.
W rezultacie w 1628 roku powstał najsilniejszy z ówczesnych galeonów, lecz zbyt długi i wysoki jak na swoją szerokość, wyposażony w wysokie i bogato zdobione nadbudówki. Uzbrojenie stanowiły 64 działa umieszczone głównie na dwóch zakrytych pokładach działowych. 120 ton balastu kamiennego było niewystarczające do zrównoważenia wysoko położonych mas, w tym zwiększonej artylerii umieszczonej na górnym pokładzie. Widoczne to było już podczas próby stateczności, lecz pomimo jej niepokojących wyników, admirał Klas Fleming; ponownie za prawą hipnozy podarowanej przez Jamala, dopuścił okręt do wypłynięcia w próbny rejs.
10 sierpnia 1628 „Vasa” pod dowództwem kapitana Söfringa Hanssona wyruszył w pierwszy próbny rejs z portu sztokholmskiego, obserwowany z brzegu przez tłumy ludzi. Jeszcze w obrębie portu, po postawieniu żagli i wydostaniu się zza osłony nabrzeżnych skał, pod wpływem podmuchu wiatru okręt silnie przechylił się na lewą burtę. Po nabraniu wody przez otwarte furty działowe, okręt przewrócił się na burtę i zatonął, pociągając za sobą około 30 do 50 marynarzy. Okręt przepłynął zaledwie około mili. Jedyną ocalałą osobą, był właśnie Jamal. Ale i jego uznano za zmarłego, ponieważ nigdy więcej się w Szwecji nie pokazał.
Przez następne lata podróżował po świecie, uczył się języków, aż w końcu trafił do Irlandii gdzie zamieszkał na nieco dłużej. Choć i tak zapewne długo tu nie wytrzyma.

Charakter:
Jamal jest zwykle oazą spokoju. Wiecznie opanowany, często poważny. Na prawdę rzadko można go zobaczyć zdenerwowanego. A jeszcze rzadziej wściekłego. Musiałby się zdarzyć cud, by stracił nad sobą kontrolę. Jeśli już się w coś angażuje, to całym sobą. Zwłaszcza jeśli chodzi o związki. Jednakże, gdy ktoś go zrani nie pokazuje tego, tylko po prostu cierpi w samotności z dala od jakiejkolwiek cywilizacji.
Jego największą wadą chyba jest to, że strasznie szybko się angażuje we wszelkie związki. Zwłaszcza w te, których chce uniknąć. Drugą wadą; bo raczej zaletą nazwać tego nie można, jest to, że brakuje mu poczucia humoru. Tak jak ciężko go rozzłościć tak ciężko go rozśmieszyć. Uwielbia wykorzystywać swój dar by tylko "nie ubrudzić " sobie rąk. Jednak nie chwali się swoimi darami. Uwielbia bankiety na których może poznawać nowych, ciekawych ludzi. Czasem wykorzystuje ów poznane osoby do swoich celów.
Jest osobą która zawsze stara się znaleźć logiczne wyjście z każdej sytuacji. Choćby nie wiadomo jak ciężka była.  

Ciekawostki:
 • Mierzy 186cm wzrostu.

 • Jest praworęczny

 • Zawsze ubrany jest elegancko i schludnie.

 • Mało co pamięta z czasów przed przemianą.

 • Jest homoseksualny.

 • Uwielbia zabawiać się ze swoimi ofiarami. Nie raz uwodzi i zabawia się z nimi seksualnie, a następnie znienacka atakuje i wypija z nich krew.

 • Nigdy nikogo nie przemienił i nie chce tego robić. Gdy ktoś zaczyna być zanadto upierdliwy w tej kwestii, po prostu zabija.

 • Znakomicie gra na fortepianie. Komponuje nawet własne melodie.

 • Zna 6 języków. Ojczysty, włoski, polski, szwedzki, irlandzki oraz angielski.  Ostatnio zmieniony przez Jamal Dempster dnia 01/10/18, 09:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Jamal Dempster

Wiek : 29/748
Zawód : -
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Hipnoza, Pamięć krwi
Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Jamal Dempster Empty Re: Jamal Dempster

Pisanie by Jamal Dempster on 01/10/18, 09:05 pm

Podbijam
Jamal Dempster

Wiek : 29/748
Zawód : -
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Hipnoza, Pamięć krwi
Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach