Kto zagra?

Kto zagra?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Kto zagra?

Pisanie by Vampire Kingdom on 11/02/17, 07:31 pm

Kto zagra?

Szukasz kogoś do gry? Potrzebujesz akcji z MG? Wypełnij poniższy formularz i czekaj na odzew ze strony zainteresowanych.

Prosimy o aktualizowanie swoich zgłoszeń!


Kod:
<b>Nazwa konta:</b>
<b>Miejsce rozgrywki:</b>
<b>Opis:</b> [czego oczekujesz w sesji z graczem/MG]
<b>Status:</b> [aktualne / nieaktualne]

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Elisabeth Graves on 21/03/17, 10:38 pm

Nazwa konta: Elisabeth Graves
Miejsce rozgrywki: Anglia, najlepiej Londyn lub Birmingham. Ewentualnie jakieś retrospekcje i... tutaj miejsce sobie wybierzemy.
Opis: Nie mam konkretnych wymagań co do tej rozgrywki, po prostu chcę coś zacząć, żeby wczuć się w klimat oraz moją postać.
Status: aktualne
avatar

Tytuł : Lady :: Łowca :: Wł. "The Dark Cavern"
Wiek : 966 (23)
Zawód : Łowca w Radzie Wampirów
Umiejętności : Psychokineza, Niewidzialność
Punkty : 6


http://vampirekingdom.forumpl.net/t278-elisabeth-graves http://vampirekingdom.forumpl.net/t331-elisabeth-graves#503 http://vampirekingdom.forumpl.net/t332-e-graves#504 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Christopher McQueen on 08/04/17, 07:47 pm

Nazwa konta: Christopher McQueen
Miejsce rozgrywki: Okolice Anglii: Bunkier w lesie.
Opis:
FABULARNIE: Przede wszystkim chodzi o uwolnienie mojej postaci. Odnalezienia jej z przypadku lub (po wspólnym ustaleniu) dotarcia do celu przez szpiegowanie lub inny powód. Gwarantowana może być także walka z łowieckimi postaciami NPC, które moją postać uprowadziły.
Wasza postać może oczekiwać czegoś w zamian lub nie. Wszystko zależy od tego, jaką rasą zagracie i czy wykażecie zainteresowanie jej uwolnieniem.
RETROSPEKCJA: Tutaj może być pełna dowolność. Może to być rozegranie z przeszłości handel niewolnicami przez Chrisa, może to być zdarzenie z wykonywaniem zawodu przez Waszą postać. Jakieś zapoznanie, wzajemna pomoc, ratowanie, walka lubże udział w jakiejś wojnie, bitwie itp. Cokolwiek się wymyśli.
Status: AKTUALNE
avatar

Tytuł : Szlachcic
Wiek : 320 (22/298)
Zawód : Handlarz
Stan cywillny : Wdowiec
Umiejętności : Psychokineza, Czytanie w myślach
Punkty : 2


http://vampirekingdom.forumpl.net/t342-christopher-mcqueen-budowa#530 http://vampirekingdom.forumpl.net/t372-christopher-andrew-mcqueen#643 http://vampirekingdom.forumpl.net/t373-christopher-mcqueen#644 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Caleb Smith on 16/04/17, 02:06 pm

Nazwa konta: Caleb Smith
Miejsce rozgrywki: Londyn, choć retrospekcje też mogę rozegrać w innym miejscu dla dobudowania historii mojej lub twojej postaci.
Opis: Wszystko zależy od was. Może to być ścisłe związane z zawodem Caleba, aczkolwiek ptywatne relacje też wchodzą w grę. W pełni dostosuję się do drugiego gracza. To ma być coś na dobry start.
Status: AKTUALNE
avatar

Tytuł : Mieszczanin
Wiek : 35
Zawód : Kamerdyner
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Dyplomacja, Medytacja, Jazda Konna, Pierwsza Pomoc
Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t385-caleb-smith#702 http://vampirekingdom.forumpl.net/t388-caleb-smith#704 http://vampirekingdom.forumpl.net/t387-caleb-smith#703 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Jenny Halloway on 29/05/17, 12:42 pm

Nazwa konta: Jenny Halloway
Miejsce rozgrywki: Londyn/Birmingham
Opis: Jestem otwarta na przeróżne pomysły. Mogę zagrać z człowiekiem, mogę i z wampirem. Nie ważne, czy będzie to uprzejma pogawędka przy kawie, czy mrożąca krew w żyłach scena ataku głodnego wampira, a może niewinny romans lub zakazana miłość? Chcę rozwinąć postać, a nie planuję niczego, więc od przyszłych fabuł będzie zależeć to, jakie będą dalsze losy Jenny. Czy zostanie Łowczynią, czy wampirzycą... a może nie dołączy do żadnej z tych grup? Jest jeszcze kwestia tajemniczej śmierci jej biologicznych rodziców, o których prawie nic nie wie - ten wątek dodałam po to, by można go było ewentualnie rozwinąć.
Edit: A może ktoś chciałby odegrać zaaranżowane małżeństwo? | Wiek postaci męskiej obojętny

Status: Aktualne
avatar

Tytuł : Kreatywna
Wiek : 18
Zawód : Zielarka
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Pierwsza pomoc, zielarstwo
Punkty : 3


http://vampirekingdom.forumpl.net/t435-jenny-halloway http://vampirekingdom.forumpl.net/t436-jenny-adelain-halloway#1098 http://vampirekingdom.forumpl.net/t437-poczta-jenny-adelain#1099 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Cyneric Ayers on 21/06/17, 10:55 pm

Nazwa konta: Cyneric Ayers
Miejsce rozgrywki: Gdziekolwiek
Opis: Mogę zacząć, ale wcale nie muszę - przyjmę wszystko z relacją, bez relacji; na spontan czy na zaplanowaną sesję. Wszystko przyjmę z otwartymi ramionami.
Status: aktualne
avatar

Tytuł : Talon
Wiek : 600/ 25
Zawód : Pan do towarzystwa
Umiejętności : Trujący pocałunek, szpony
Punkty : 15


http://vampirekingdom.forumpl.net/t329-cyneric-ayers#497 http://vampirekingdom.forumpl.net/t338-cyneric-ayers#516 http://vampirekingdom.forumpl.net/t337-cyneric-ayers#515 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Jacob von Hohenzollern on 25/06/17, 10:22 am

Nazwa konta: Jacob von Hohenzollern
Miejsce rozgrywki: Londyn
Opis: Szczerze, nie wiem. Jestem otwarty na różne pomysły. Nie wiem czy zostać zwykłym człowiekiem, czy może Bardziej Wampirem. do Jacoba chyba najlepiej by pasował Łowca Wampirów, czyli taka jakby druga wersja Arystokratycznego zbója. Oczywiście, nie wykluczam że jakieś Koleżeńskie i Romantyczne relacje z wampirami będą.
Status: Aktualne
avatar

Tytuł : Markiz
Wiek : 23
Zawód : sprzedawca broni Białej
Stan cywillny : Kawaler
Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Lasair Horan on 28/06/17, 03:51 pm

Nazwa konta: Lasair Horan
Miejsce rozgrywki: nie ma jeszcze
Opis: jedyne na czym mi zależy to aby rozgrywka odbyła się w Irlandii, chciałabym, aby Lasair poczuła coś w stylu powrotu do korzeni.
Status: aktualne
avatar

Tytuł : Łowca Naczelny
Wiek : 20/920
Zawód : Łowca w Radzie Wampirów
Umiejętności : Iluzja
Punkty : 47


http://vampirekingdom.forumpl.net/t277-lasair-horan http://vampirekingdom.forumpl.net/t282-lasair-horan http://vampirekingdom.forumpl.net/t284-lasair-horan#364 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by David Carter on 02/07/17, 04:49 pm

Nazwa konta: David Carter
Miejsce rozgrywki: Dowolny. Chociaż bardziej preferowana jest Szkocja i Wallia. Anglię David stara się unikać. Chyba, że praca zmusi go do przebywania w tym kraju.
Opis: David jest księdzem i łowcą. Zapewnić mogę rozgrywkę z wykorzystaniem jednego jego zawodu, bądź obu. Możemy rozegrać akcję z polowaniem na wampira, bądź udzieleniem komuś pomocy. Otwarty jestem na wszelkie propozycje.
Status: Aktualne


Nazwa konta: Sebastian Hathway
Miejsce rozgrywki: Szkocja. Wyjątkowo może być też Anglia, ale to już w naprawdę w takiej sytuacji, która zmusi Sebę do pojawienia się w stolicy kraju.
Opis: Sebastian jest kowalem i samotnym ojcem. Dodatkowo podejmuje się samotnej walki z wampirami, poszukując informacji o tej istocie, która uprowadziła jego żonę. Nie wierzy, że mogła zginąć. Pragnie jej odnaleźć, ale jednocześnie musi też wychowywać swoich synów. Otwarty jestem na dowolne sesje. Zwykłe zapoznania, bądź też walki.
Status: Aktualne


Nazwa konta: Jared Chamberlain
Miejsce rozgrywki: Dowolne.
Opis: Cokolwiek. To postać w większości powiadająca surowy charakter i w kontakcie z wampirem, może od razu dojść do ataku i próby go zabicia. Człowiek samotny i jednocześnie niedawno mianowany Dowódcą Stowarzyszenia Łowców. Otwarty jestem na wszelkie pomysły co do sesji, bądź akcji.
Status: Aktualne


Wszelki kontakt preferowany jest na PW, na podane wyżej konta. Ewentualnie pisać można na PW na konto Christophera lub Cromwella.
avatar

Tytuł : Szlachcic
Wiek : 35
Zawód : Ksiądz / Łowca
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Pierwsza pomoc, sztuki walk, posługiwanie się sztyletami i karabinem
Punkty : 4


http://vampirekingdom.forumpl.net/t408-david-budowa#862 http://vampirekingdom.forumpl.net/t426-david-carter#958 http://vampirekingdom.forumpl.net/t425-david-carter#957 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Ivy Blackmoore on 12/07/17, 08:41 am

Nazwa konta: Ivy Blackmoore
Miejsce rozgrywki: Londyn (ale nie upieram się przy tym)
Opis: Wszystkiego i niczego. chętnie wdam się w jakiś mały romans. chętnie też poznam wampira, albo dowiem się o konieczności rejestracji. jestem totalnie otwarta na propozycje.
Status: aktualne
avatar

Wiek : 179 / 22
Zawód : Malarka
Stan cywillny : Wdowa
Umiejętności : Czytanie w myślach (nowicjusz)
Punkty : 2


http://vampirekingdom.forumpl.net/t481-ivy-blackmoore?nid=1#1342 http://vampirekingdom.forumpl.net/t482-ivy-blackmoore Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kto zagra?

Pisanie by Phoebe Donovan on 29/07/17, 07:34 am

Nazwa konta: Phoebe Donovan
Miejsce rozgrywki: Wszystko jedno gdzie, mogę nawet zacząć.
Opis: Czego mogę oczekiwać? Udanej rozgrywki, może być nawet niespodziewane pojawienie się kogoś z rodziny, kto został wampirem czy coś. Wszystko jedno, byle się coś działo.
Status:aktualne
avatar

Wiek : 22
Zawód : Pielęgniarka
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Pierwsza pomoc, medytacja
Punkty : 7


http://vampirekingdom.forumpl.net/t389-phoebe-donovan#729 http://vampirekingdom.forumpl.net/t391-phoebe-donovan#734 http://vampirekingdom.forumpl.net/t390-phoebe-donovan#733 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach