Oblubieniec mojego majątku.

Oblubieniec mojego majątku.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Oblubieniec mojego majątku.  Empty Oblubieniec mojego majątku.

Pisanie by Gwynith Luxeuil on 22/04/18, 11:34 am

oblubieniec mojego majątku


Oblubieniec mojego majątku.  Tumblr_p770ebC4qI1u4dmqao6_400

Gwyn będzie stosunkowo młodą panną, która została dziedziczką ogromnej fortuny i jedną z najlepszych partii w Londynie. Niemalże każdy kawaler w Anglii słyszał o niej lub o majątku oraz próbował się też zalecać z nadzieją, iż w oczach Luxeuil zaistnieje. Opcja na ogromną fortunę i niebrzydką żonę kusiła też zagranicznych mężczyzn, ale póki co Gwynith odprawiła prawie każdego, bo czekała na prawdziwą miłość.

I tutaj pojawia się Pan X. Zależy mi, by nie był zainteresowany uczuciowo moją Gwyn, a raczej traktował ją jako miły dodatek do pieniędzy luuub... Może nawet chciałby się jej pozbyć?
Ukochałabym za postać związaną z nadnaturalnym światem! Naukowiec, który jakimś cudem wie o wampirach i potrzebuje pieniędzy na badania? Łowca, który za fortunę Luxeuil zdobędzie potrzebne wyposażenie? A może nawet sam wampir, który  po prostu chciałby się wzbogacić?

Ironią całej tej historii byłoby to, że właśnie w tej osobie zakochałaby się Gwynith. Uważałaby Pana X za wcielenie gentlemana oraz miłość zakryłaby jej oczy na tyle, by nie zauważyła jego pragnienia złota.

Uważam, że ciekawie będzie poprowadzić ten wątek, zwłaszcza że planuje, aby był to moment wprowadzenia postaci w mroczny świat, który czeka niezauważony za rogiem.

→ zapraszam na pw.
Gwynith Luxeuil

Tytuł : szlachcianka.
Wiek : 22.
Zawód : dziedziczka fortuny.
Stan cywillny : panna.
Umiejętności : pierwsza pomoc, jazda konna.
Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach