Agnes Kent - BUDOWA

Agnes Kent - BUDOWA

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Agnes Kent - BUDOWA

Pisanie by Agnes Kent on 02/03/18, 07:35 pm


   

   
Agnes Kent

   Wizerunek: Lisa Origliasso
   Data urodzenia (wiek):  15.09.1485r (30/400)
   Miejsce urodzenia: Australia
   Miejsce zamieszkania: Często zmieniane
   Rasa: Wampir
   Zawód: WPISZ
   Tytuł/Ranga: Brak
   Stan cywilny: Panna
   Umiejętności i ich poziom: Pazury (10pkt - nowicjusz), Hipnoza (15pkt - nowicjusz)
   

   
Biografia:
Agnes, tak jak jej siostra - Irina, urodziła się w jednej z wielu malutkich wiosek w Australii. Poród zaczął się szybciej niż przewidywano. Nikt nie spodziewał się również, że urodzą się bliźniaczki. Nie oznacza to, że nikt nie cieszył się z takiego obrotu spraw. Martwiono się jednak, czy bliźniaczki okażą się na tyle sile by przeżyć.
Pierwsze kilka lat były dość ciężkie a zarazem ogromnie szczęśliwe dla ich rodziców. Ciężkie, bo rodzice Agnes i Iriny byli tylko biednymi wieśniakami których nie zawsze było na cokolwiek stać. Ojciec chwytał się każdej możliwej pracy, często wyjeżdżał na dłużej by móc cokolwiek zarobić, by dać bliźniaczkom wszystko czego pragną i potrzebują. Matka zaś, niemal całymi dniami była z nimi sama. Ale jednak szczęśliwi byli, że ich córki żyją i są okazami zdrowia.
Gdy zbliżał się czas w którym bliźniaczki miały iść do szkoły, rodzina Kent przeprowadziła się do pobliskiego miasteczka. Przyczyn ku temu było kilka. Pierwszą była taka, że ojciec znalazł tam pracę, a dugą przyczyną było to, że bliźniaczki miały zacząć tam szkołę publiczną. Niestety, jako że należeli do tych najbiedniejszych, nie miały łatwo w szkole. Dzieciaki je wyśmiewały, przezywały. Dość mocno odbiło się to wtedy na Agnes.
Z Iriną zawsze trzymały się razem więc razem też zaczęły sprawiać problemy. Rodzice często byli wzywani do szkoły, a one same w domu bywały bardzo pyskate i o wszystko niemal wykłucały się z rodzicami. Jednak to był dopiero początek ich problemów.
W wieku 13 lat Agnes wraz z siostrą zostały odesłane do ciotki, do Londynu. Agnes była przekonana, że to z ich powodu są odsyłane, jednak prawda  była inna. A dowiedziała się o niej dopiero po przyjeździe do Londynu. Z powodu problemów finansowych rodziców, groził im pobyt w Domu dziecka.  Ich rodzice dla nich tego nie chcieli, więc dogadali się listownie z daleką ciotką by się nimi zajęła i wychowała na porządne dziewczyny. I jakby tego było mało, ich matka miała problemy zdrowotne. Trzy lata później przyszedł list z informacją, iż ich matka zmarła na grypę. Dla Agnes był to wielki cios. Źle znosiła żałobę co objawiało się w jej zachowaniu. Zaczęła palić, spożywać alkohol, miała podejrzane towarzystwo. Wciągnęła w to wszystko nawet siostrę. Gdy ciotka już nie mogła wytrzymać, chciała wysłać list do ich ojca by przyjechał i je od niej zabrał, jednak nie zdążyła tego zrobić, gdyż dotarła do nich wiadomość, że i ojciec zmarł. Jednak tym razem przyczyna nie była im znana.
Śmierć ojca przeważyła wszystko. Agnes całkiem odbiło przez co dodatkowo zaczęła wagarować, nie wracała na noc do domu. Nikt nie wiedział gdzie była i co robiła. W pewnym momencie zaczęła nawet uciekać z domu. A Irinę nie trzeba było długo namawiać by za każdym razem jej towarzyszyła.
To trwało około roku. Później było tylko gorzej. Zaczęły się dzikie imprezy, seks, ucieczki z domu na kilka dni a nawet tygodni. Nic nie robiły sobie z tego co przeżywała ciotka. Na koniec ciężko im było nawet przestać. Po kilku latach posunęły się nawet na tyle daleko, że zaczęły kraść. Uchodziło im to na sucho do czasu aż nie dowiedziały się, że były ścigane przez policję.
   

   
Charakter:
TWÓJ TEKST
   

   
Ciekawostki:
 • Jest praworęczna

 •    
 • Ma 165cm wzrostu

 •    
 • TWÓJ TEKST

 •    
 • TWÓJ TEKST

 •    
 • TWÓJ TEKST

 •    
 • TWÓJ TEKST

 •    
 • TWÓJ TEKST

 •    
 • TWÓJ TEKST

   
avatar

Wiek : 30/400
Stan cywillny : Panna
Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach