Cela więzienna #2

Cela więzienna #2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Cela więzienna #2 Empty Cela więzienna #2

Pisanie by Vampire Kingdom on 28/02/18, 10:59 am

Cela więzienna #2

Pomieszczenie jest wilgotne i zimne. Nic zatem dziwnego, ze względu na umiejscowienie w lochach, poziomie podziemnym całej posiadłości. Cele więzienne wilkołaków różnią się tym, że na ścianach mają porozwieszane w dużej ilości gałązki jemioły. Drażliwy węch wilkołaka na pewno, wyczuje woń owej rośliny powodujące w nim nieprzyjemne uczucia organizmu jak mdłości czy osłabienie.
Drugą charakterystyczną rzeczą w tym pomieszczeniu, jest klatka. Posrebrzana, powiadająca z 1,5 metra wysokości jak i szerokości. Nie pozwala więźniowi rozprostować swoich kończyn w pełnej okazałości. Zamknięty tutaj wilkołak, zmuszony jest siedzieć bądź leżeć najczęściej skulonym. Najgorzej dla tych, który są wysokimi osobnikami w swoim wzroście.
Każdy wilkołak, podobnie jak dhampiry, jest przebierany w strój więźnia i zapięty w kajdany. Z tą różnicą, że nie tylko zapięte są mu na nadgarstkach i kostkach, ale także dostaje obrożę na szyi. Jego kończyny i szyja są połączone łańcuchem. Co gorsza dla nich - obręcze obroży i kajdan oraz sam łańcuch, są posrebrzane odpowiednio grubą warstwą srebra. Nie tylko drażni jego ciało, ale i daje dodatkowej ciężkości do stali.  
Vampire Kingdom

Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 http://vampirekingdom.forumpl.net/t89-forma-listowna-wzor#136 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach