FAQ

FAQ

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

FAQ Empty FAQ

Pisanie by Vampire Kingdom on 11/02/17, 01:49 pm

FAQ

Zbiór pytań i odpowiedzi. Nim zadasz nowe, zajrzyj czy istnieje już odpowiedź na twoje pytanie.Ile mogę mieć postaci?

Maksymalnie trzy bez ustalania tego z administracją. Jednak należy pamiętać o tym, że posiadanie każdej kolejnej postaci musi być ustalone z Administratorem/Mistrzem Gry.


Czy są jakieś inne warunki posiadania postaci?

Tak, są. Można mieć tylko jedną postać w wieku powyżej ośmiuset lat. Każda inna musi być słabsza przynajmniej o dwieście lat, aby na forum nie było samych nie wiadomo jak potężnych wampirów. Poza tym, należy najpierw upewnić się, czy w danej grupie wiekowej są miejsca.


Jak zdobywać punkty?

Wszystko na ten temat jest zawarte w temacie Punktacja oraz w Rozgrywki z Mistrzem Gry.


W karcie postaci znalazłem rubrykę "sugerowany poziom umiejętności", czy to oznacza, że mogę być mistrzem od samego początku?

Nie. Nie można tworzyć postaci z poziomem mistrza, czy nawet weterana. Maksymalny poziom umiejętności to przeciętny, jeżeli ktoś chce być nowicjuszem od samego początku nie mamy nic przeciwko.


Jeśli człowiek jest uzależniony od wampirzej krwi i zostanie przemieniony w wampira, to co wtedy? Uzależnienie znika?

Owszem, znika. Ale na miejsce tego uzależnienia pojawia się więź między dzieckiem a rodzicem, która została opisana w TYM temacie.

Vampire Kingdom

Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 http://vampirekingdom.forumpl.net/t89-forma-listowna-wzor#136 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach