Miłość, stare wampiry i pewnie coś jeszcze się znajdzie

Miłość, stare wampiry i pewnie coś jeszcze się znajdzie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Miłość, stare wampiry i pewnie coś jeszcze się znajdzie

Pisanie by Zhao Qiáng Lù on 22/01/18, 02:22 pm

Poszukiwania dla Lu

Miłość:

W wypadku Lu to jest zdecydowanie najważniejsza i bazowa sprawa. Ma ponad 900 lat, ale jego historia dopiero się klaruje, więc zanim zamknę ją w sztywnych ramach, muszę znaleźć mu miłość życia. Naprawdę wszystko mi jedno, czy będzie to mężczyzna, czy kobieta, za to fakt, czy będzie to człowiek, czy wampir, jest już bardziej istotny.
Lu od około 150ciu lat jest aseksulany, ponieważ po tym uczuciu, jakim obdarzył swoją miłość, wszystkie wydawały mu się płytkie i niewarte uwagi. Kiedy ich relacja miała miejsce? To liczę, że ustalimy wspólnie.
Jeśli postać miłości okaże się wampirem, sprawa jest prosta. Kiedyś byli razem (albo tylko z uczucia, albo z uczucia i z nazwy), prawdopodobnie żyjąc w związku, który naprawdę tętnił uczuciem i namiętnością. Dlaczego się rozstali? To też możemy ustalić wspólnie, ale zdecydowanie nie dlatego, że przestali się kochać. Może, na przykład, wtedy postać była jeszcze człowiekiem i nie przyjęła propozycji stania się wampirem? Albo podczas wspólnego dnia zostali napadnięci i obie strony są pewne, że ich miłość od tamtej pory nie żyje?
Jeśli miłość okazałaby się człowiekiem, wtedy byłaby po prostu bliźniaczo podobna do jego miłości z tamtych dni.
Zaznaczam, że tak jak w przeszłości związek mógł być piękny i udany, tak teraz wcale nie musi tak być. Lu prawdopodobnie nigdy nie ugasi swojej miłości i będzie starać się o uczucia drugiej strony, ale czy mu wyjdzie? To już nasza wspólna inwencja. Nie mam nic przeciwko zrobieniu z tego większej dramy dla naszych postaci.
W tym przypadku interesują mnie postaci, które wizualnie mieszczą się między 17, a 50 lat. Mogą ich mieć oczywiście o wiele więcej.

x NIEAKTUALNE x - chyba, że ktoś ma pomysły na poboczne wątki romantyczne. <3

Stare wampiry:

No, Lu jest stary. Przydaliby mu się znajomi. Pewnie faktyczny kontakt mógłby utrzymywać z postaciami od 600set lat w górę? Nie mam żadnych innych wymagań i wskazówek, chętnie pomyślę nad wszystkim.


Na ten moment to tyle. Mam wielką nadzieję, że znajdą się chętni :c Polecam kierować się na PW do Josepha, albo Ishani, bo na nich dużo łatwiej mi się zalogować i pewnie będę bywać tam częściej. xD

AKTUALNE NA ZAWSZE
avatar

Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach