Dwóch synów

Dwóch synów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Dwóch synów

Pisanie by Einar Mikkelsen on 08/01/18, 05:59 pm

Synowie: starszy i młodszy

Liam i Lisbet Meyerowie (prawdziwie Einar i Erika Mikkelsen) poszukują zainteresowanych i pomysłowych graczy z aktywnością fabularną, którzy zechcieliby wcielić się w rolę ich synów.

Streszczenie biografii bliźniąt, zakładając że nie każdy pewnie będzie miał tyle siły aby przeczytać nasze historie. Więc zamieszczam jedynie fragmenty dotyczące chłopców.

Einar i Erika są bliźniakami i udanym eksperymentem wampira Edwarda, które przeżyły poród rodząc jako dhampiry. Ich matka niestety tego nie przeżyła.
Przez ponad czterdzieści lat żyli w jego niewoli. Aż w końcu zdecydowali się uciec by poznać nieznany im świat. Niby dorośli, ale poznawali wszystko od podstaw. Podróżowali tak długo, aż ostatecznie zatrzymali się w Indiach. Zdecydowali się zaryzykować osiedlenie na dłużej. Znani byli jako rodzeństwo, lecz ostatecznie chcąc być blisko siebie, uznali się za małżeństwo. Złożyli między sobą przysięgę i wybrali nowe imiona i nazwisko. Chcąc odciąć się od przeszłości.
W 1835 roku urodził się ich pierwszy syn. Cztery lata później (1839r.) na świat przyszedł drugi. W Indiach mieszkali razem jako rodzina dziesięć lat, z kawałkiem na jedenaście. Dzieciństwo chłopcy mieli bardzo udane. Ich szczęście zostało zaburzone pojawieniem się ojca bliźniąt Edwarda, który całą rodzinę zniewolił. Swoje bliźniacze dzieci z wnukami. Nie ukrywał swojej fascynacji tym, że dhampirze bliźnięta były wstanie spłodzić potomka. Uznał to jako kolejny sukces jego badań. Edward nie był sam a przybył ze swoimi wampirzymi synami. Ci mieli za zadanie złapać Erikę i chłopców. Edward sam na sam stoczył pojedynek z Einarem. Obawa o życie chłopców i żony skończyła się poddaniem dhampira. Gdyż wampiry złapały jego rodzinę podczas ucieczki.
Edward zabrał całą rodzinkę Meyerów na swoją wycieczkę, przemierzając miasta by dojechać do Turcji. Przez całą podróż rodzina na całe dnie była zamykana razem w jednym pokoju. Bo jak wiadomo, wampiry muszą spać a funkcjonują tylko w nocy, toteż musieli gdzieś się po drodze zatrzymywać. Lecz podczas podróży, chcąc zapobiec użytkowaniu zdolności hipnozy przez Einara i jego starszego syna, Edward związywał im oczy.
W Turcji rodzice z dziećmi zostali rozdzieleni i zamykani w osobnych pokojach. O ile dzieci mogły swój jeszcze w miarę opuszczać, tak ich rodzice byli cały czas zamknięci. Chcąc widywać swoich synów, musieli na powrót przystać na warunki swego ojca. Jak już chłopców do nich wpuszczono, Ci później nie chcieli ich zostawić i byli siłą zabierani.
Niewola ta trwała około dwa lata. Przyszedł moment, kiedy Edward ponownie odczuł że Rada Wampirów znów siedzi mu na karku, uciekł ze swoimi dziećmi zabierając ze sobą wnuków, pozostawiając w kryjówce jedynie bliźnięta. To był ostatni raz, kiedy rodzina była jeszcze razem.

Tutaj kolej na Was, by rozwinąć co się z dziećmi dalej działo. Czy podobnie jak rodzice, uciekli wrednemu dziadkowi by ich odnaleźć? Czy pozostawali dalej razem? Czy zostali rozdzieleni? Jak sobie radzili? Czy może dziadek zrobił im takie pranie mózgu, że go wielbią?

Najważniejsze co powinniście wiedzieć:
- Starszy syn urodził się w 1835 roku. Młodszy w 1839 roku. Oboje w Indiach.
- Są urodzonymi dhampirami z miłości dhampirzych rodziców.
- Chłopcy mieli 10 i 6 lat, kiedy wampirzy ojciec ich rodziców - Edward, zepsuł szczęście i zniewolił całą rodzinę.
- Mając 12 i 8 lat, ostatni raz widzieli rodziców i zostali przez Edwarda zabrani hen daleko.
- Obecnie mieliby 50 i 46 lat.
- Starszy syn odziedziczył zdolność nadprzyrodzoną po ojcu - hipnozę. Ale jest bardziej za mamą. Oznacza to, że ma w sobie więcej z jej charakteru.
- Młodszy syn odziedziczył zdolność nadprzyrodzoną po matce - kontrola snów. Ale jest bardziej za tatą. Oznacza to, że ma w sobie więcej z jego charakteru.

Co się dzieje obecnie z ich rodzicami?
- Einar (Liam) został złapany przez Łowców z Rady Wampirzej, ratując żonę przed nimi. Wymusił na niej ucieczkę za pomocą hipnozy, ponieważ nie chciała go zostawić. Od prawie trzech lat przebywa w więzieniu dla dhampirów.
- Erika (Lisbet) pragnąc uratować brata, szuka wszelkiej pomocy u różnych osób społeczności wampirzej i dhampirzej. Pragnie go uwolnić i zabrać z miejsca, gdzie jest przetrzymywany. Przy czym kontynuuje także poszukiwanie swoich chłopców. To była ostatnia prośba do niej od Einara, by kontynuowała poszukiwania.

Propozycja fabularna:
Chłopcy, o ile podróżowaliby razem, mogliby spotkać na swojej drodze rodzicielkę. A dowiadując się o fatalnej sytuacji ich ojca, mogą wesprzeć ją i pomóc w jego uwolnieniu.

Dowolność wyboru macie w:
- Wymyślenia imion Jeżeli sami w końcu je wybierzemy to edytujemy tę informację. Mile jednak będą widziane opcje skandynawskie (duńskie).
- Wizerunek postaci - dowolny. Byle męski.
- Charakter postaci - może być częściowo wzorowany na rodzicach, dodając trochę od siebie. Starszy ma więcej cech matczynych, młodszy z kolei więcej od ojca.


KONTAKT I PYTANIA KIEROWAĆ:
Na PW do Liama Meyera i/lub Lisbet Meyer.


AKTUALNE x2

avatar

Wiek : 102 lata
Stan cywillny : Żonaty
Umiejętności : Hipnoza, Jazda konna, Władanie bronią: miecz, Medytacja
Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t630-ethan-meyer#2870 http://vampirekingdom.forumpl.net/t721-einar-mikkelsen#3250 http://vampirekingdom.forumpl.net/t722-einar-mikkelsen#3251 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach