Mal Carter

Mal Carter

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mal Carter

Pisanie by Mal Carter on 08/01/18, 01:02 amMal Elisabeth Carter

Wizerunek: Vivien Leigh
Data urodzenia (wiek):  15 Czerwca 1856r. (29)
Miejsce urodzenia: Derby, Anglia
Miejsce zamieszkania: Dundee, Szkocja
Rasa: Człowiek
Zawód: Sekretarka
Tytuł/Ranga: Szlachcianka
Stan cywilny: Wdowa
Umiejętności i ich poziom: Pierwsza pomoc (5 pkt)
Jazda konna (10 pkt)

Biografia:
Mal urodziła się w miejscowości Derby w Anglii jako najmłodsza córka państwa Benjamina i Elisabeth Carter. Ojciec nie chciał by jego jedyna córka miała na imię Mal, jednak matka uparła się twierdząc, że chce nadać jej nietypowe imię. Chcąc czy nie, Benjamin musiał w końcu ustąpić. Co jednak nie zmieniło jego sceptycznego podejścia do tego imienia, więc zażądał, by na drugie nadać córce Elisabeth, i tak też się stało. Również przez niemal całe jej życie tak się do niej zwracał.
Mal nie miała łatwego dzieciństwa. Miała dwóch braci, którzy byli szkoleni na żołnierzy, a ona sama, miała zostać sekretarką a następnie, żoną żołnierza.  Od samego początku nakładano na nią ogromny nacisk na etykietę oraz jej edukację. Każda jej próba ucieczki do braci by móc się z nimi pobawić jak inne dzieci; np pograć w piłkę, kończyły się naganą. Kiedyś mimo nagany nie posłuchała, to skończyło się to tak, że jej bracia obrywali pasem. Jak to w rodzeństwie bywa - obrywają najstarsi. Jednak to wszystko nie przeszkodziło Mal i jej braciom dobrego kontaktu. Zawsze potrafiła się jakoś z nimi dogadać.
Zawsze brała udział w bankietach i innych spotkaniach które byli zapraszani. Nigdy nie wolno jej było żadnego opuścić. Zwłaszcza, że ojciec rozglądał się wtedy za potencjalnym przyszłym mężem dla Mal. Jednak ją to nie interesowało. Jej największą rozrywką na owych bankietach, była mina jej najstarszego brata, Davida, gdy po raz setny generałowie przedstawiali mu swoje córki a On każdą jedną ignorował. Wiedziała doskonale, że nie chciał na razie żony. Ale wierzyła, że gdy przyjdzie czas, to sam ją sobie znajdzie.  
Każdy jeden wyjazd na wojnę jej braci, Mal wspomina tak samo. Strach o ich życie, smutek z powodu ich wyjazdu i pustka w sercu którą mógłby tylko wypełnić ich powrót. Za każdym razem gdy wyjeżdżali, Mal wieczorami siadała przy oknie i wypatrywała czy nie wracają. Bała się o ich życie bardziej, niż o swoje. Nie zważała na to, że matka wyzywała ją później, że ma opuchnięte oczy od niewyspania itp.
Gdy miała zaledwie 26 lat, David wypłynął wraz z kawalerią w morze i już nie wrócił. Niemal wszyscy uznali go za zmarłego tylko nie Mal i jej nieco starszy brat. Ich rodzice wtedy oszaleli. Często Mal była świadkami ich kłótni. Jedno drugie obwiniało o wyjazd ich najstarszego syna oraz o to, że nie wrócił. Jej brat wyjechał w tym czasie w poszukiwaniu Davida. Codziennie też wysyłał listy do Mal, czy znalazł go czy nie, w tym czasie, ojciec zmusił Mal do ślubu z jednym z żołnierzy. Był starszy od niej o 10 lat. Mimo, że nie chciała brać z nim ślubu, zrobiła to. Między innymi dzięki temu mogła się wyrwać z rodzinnego domu i móc ze spokojem szukać brata.
Krótko po ślubie przeprowadziła się z mężem do własnego domu. Niestety, znajdował się on niemalże po sąsiedzku z jej rodzinnym domem. Jakiś czas później okazało się, że Mal nie może dać mężowi potomka. Pojawiły się problem z donoszeniem ciąży a gdy już się udało, dziecko urodziło się martwe. Mal cierpiała nie tylko psychicznie ale i fizycznie. Nikt nie miał pojęcia, co działo się za zamkniętymi drzwiami ich posiadłości. Jej mąż miewał wtedy ciężką rękę, zwłaszcza, gdy wracał do domu pijany. W wieku 28 lat jej mąż wyjechał na wojnę. Miesiąc po jego wyjeździe otrzymała list, że jej mąż został postrzelony w głowę, co zabiło go na miejscu. Mal poczuła się wolna. Nigdy nie kochała tego człowieka, ale również wiedziała, że wraz z jego śmiercią, skończyły się jej męki. Dla pozorów ubiera się na czarno, by stwarzać pozory, iż jest w żałobie. Krótko po śmierci męża, postanowiła wrócić do panieńskiego nazwiska. Nie było to łatwe, jednak udało jej się. Gdy już wszystko było dopięte na ostatni guzik, sprzedała posiadłość, i sama wyruszyła by odszukać brata.

Charakter:
Mal jest osobą spokojną i opanowaną. Z resztą na taką kobietę cały czas była uczona. Za rodzinę dałaby się zabić a zwłaszcza za swoje rodzeństwo. Własnych przyjaciół ma bardzo wiele. Głównie są to osoby które podobnie jak ona, są bardzo poważni. Zawsze uważała na to co przy kim mówi, tyczyło się to nie tylko służby, ale i rodziców i owych przyjaciół.
Słyszała kiedyś pogłoski o istnieniu istot nieludzkich, jednak nie wierzyła w nie. Zawsze uważała je za bajki.
Jej mocną stroną zapewne jest spokój. Na prawdę ciężko jest wyprowadzić ją z równowagi. Potrafi dogadać się niemal z każdym. Zwłaszcza gdy chce opanować sytuację. Gdy się komuś jednak uda, potrafi wtedy być wtedy jak wulkan. Wybucha raz a porządnie i nie do końca myśli wtedy nad tym co mówi bądź robi.
Jak każdy człowiek ma też swoje wady. Na pewno łatwo jest ją zranić jednak stara się tego nie okazywać. Cały czas obwinia siebie za to, że nie może zrodzić żywego potomka.

Ciekawostki:
 • Od dziecka nie cierpi marchewek.

 • Ma 170 cm wzrostu

 • Nigdy nie wierzyła w śmierć najstarszego brata - Davida

 • Nigdy nie pracowała w swoim wyuczonym zawodzie sekretarki. W zasadzie to nigdy nie musiała pracować. Ojciec po zaginięciu najstarszego z synów popadł w paranoję i nie pozwalał Mal samej nigdzie wychodzić.

 • Nie może mieć dzieci, przynajmniej tak jej się wydaje

 • Panicznie boi się, że nie uda jej się znaleźć brata

 • Jest praworęczna

 • Nienawidzi pająków.

 • Pierwszej pomocy nauczyła ją matka, w razie gdyby w Anglii nastała wojna i Mal wraz z innymi kobietami, była zaciągnięta jako pielęgniarki.

 • Jeździ konno, ale tylko w damskim siodle. Nauczyła ją tego rodzina przyjaciółki z dzieciństwa,
  zanim się przeprowadzili do innego miastaOstatnio zmieniony przez Mal Carter dnia 08/01/18, 10:00 pm, w całości zmieniany 6 razy
avatar

z. Mal Westerlinght
Tytuł : Szlachcianka
Wiek : 29
Zawód : Sekretarka
Stan cywillny : Wdowa
Umiejętności : Pierwsza pomoc (5pkt) Jazda konna (10pkt)
Punkty : 27


http://vampirekingdom.forumpl.net/t639-mal-carter#2910 http://vampirekingdom.forumpl.net/t642-mal-carter#2911 http://vampirekingdom.forumpl.net/t643-poczta-mal#2912 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Mal Carter

Pisanie by Mal Carter on 08/01/18, 02:45 am

Dobra chyba będzie. Podbijam
avatar

z. Mal Westerlinght
Tytuł : Szlachcianka
Wiek : 29
Zawód : Sekretarka
Stan cywillny : Wdowa
Umiejętności : Pierwsza pomoc (5pkt) Jazda konna (10pkt)
Punkty : 27


http://vampirekingdom.forumpl.net/t639-mal-carter#2910 http://vampirekingdom.forumpl.net/t642-mal-carter#2911 http://vampirekingdom.forumpl.net/t643-poczta-mal#2912 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Mal Carter

Pisanie by Cromwell on 08/01/18, 07:55 pm

Opisz, jak i gdzie nauczyła się pierwszej pomocy. Może być wzmianka w ciekawostkach.
avatar

Administrator
Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry
Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Mal Carter

Pisanie by Cromwell on 08/01/18, 10:03 pm


Karta postaci zaakceptowana!

Od teraz możesz zacząć swoją przygodę na fabule. Pamiętaj, aby założyć tematy pomocnicze jak informator i temat listowny.
A także, uzupełnij profil.  

Życzymy Powodzenia!
Ilość pozostałych punktów: 14
avatar

Administrator
Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry
Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Mal Carter

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach