[Rumunia] Tajemnicza posiadłość

[Rumunia] Tajemnicza posiadłość

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

[Rumunia] Tajemnicza posiadłość

Pisanie by Vampire Kingdom on 21/12/17, 08:41 pm

Tajemnicza posiadłość


Posiadłość Rodu Dracula.

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: [Rumunia] Tajemnicza posiadłość

Pisanie by Cromwell on 09/01/18, 04:52 pm

Las był gęsty, ciemny i przerażający. Idąc ścieżką wydeptaną przez koła powozu jak i konie, nie trudno było się zgubić. Wystarczyło tylko iść w tym jednym kierunku, nie zbaczając z drogi. Dla zwykłego człowieka było to miejsce, do którego raczej by nie wchodził. Legendy mówią, że nikt kto tam się udał, nie powrócił.
Gedeon coraz bardziej mógł odnieść wrażenie, że nie jest sam. Coś lub ktoś się przemieszcza w tym lesie. Z jego prawej strony coś przebiegło. Dużego. Po chwili było z lewej strony i zmierzało w stronę południową, tak jak kierował się wampir. Dawało to wrażenie dzikiego i dużego zwierzęcia. Ale czy na pewno? Musiał to sprawdzić.
Droga była długa i daleka, powoli zmierzała pod górkę. Zamek było widać z oddali przez korony drzew. A raczej ich puste gałęzie. Jakby stały wymarłe i nie wypuszczały już swojej zieleni. Las pełen zieleni zaczynał zanikać i pozostawał za plecami Gedeona a pojawiał bardziej wymarły. Tym samym droga pod stopami zaczynała zmieniać się z piaszczystej na kamienistą. Zamek którego poszukiwał, znajdował się na szycie skalistego podłoża. Nad budowlą przelatywały grupy nietoperzy.


___________________


Kolejność odpisów: Dowolna.
Czas na odpisy: 48h.
Uczestnicy którzy się zapisali i dołączyli: Gedeon Thine.  
avatar

Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach