Rodzina: stryjek, rodzeństwo

Rodzina: stryjek, rodzeństwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Rodzina: stryjek, rodzeństwo

Pisanie by Martin Coleman on 11/12/17, 02:36 pm

Rodzina

Stryjek

Poszukuję wujka, brata ojca, który pracuje w Scotland Yardzie. Jak można wyczytać z mojego KP, stryjek przyjął dzieci swojego brata pod swój dach. Jako, że nie mam zbyt wiele o nim napisane, bo jedynie nadmieniłem o jego twardych zasadach, przy tworzeniu można pozwolić ponieść się fantazji (oczywiście w granicach rozsądku).

Jedyne, co wymagam to nazwisko Coleman i wiek około 50 lat. Oprócz tego musi być, rzecz jasna, człowiekiem.

AKTUALNE

Rodzeństwo

Tutaj również panuje duża swoboda. Dwójka nieporwanego rodzeństwa, nieważne czy bracia czy siostry. W mojej koncepcji Martin miał być najmłodszy lub przedostatni, więc wymagam wieku powyżej 22 lat (ew. jedna osoba może być młodsza, ale maksymalnie o 2 lata). Nazwisko, oczywiście, Coleman. Wyjątek stanowi zamężna siostra, na którą również przystanę. I ponownie musi to być człowiek. • Istnieje również możliwość stworzenia postać dwóch porwanych sióstr. Tutaj wymagania są podobne, z tym wyjątkiem, że na 100% muszą być starsze. W tym wypadku jednak chciałbym, żeby były to wampirzyce lub uzależnione od wampirzej krwi niewolnice. • AKTUALNE x4

  Wymagania ogólne

 • Aktywność na forum

 • Pomysł na prowadzenie postaci

 • Brak wydziwiania i kombinowania z relacjami rodzinnymi - dzieci miały tych samych rodziców i żadnych zdrad nie było, a wujek jest bratem ojca.


 • Pytania i propozycję proszę przesyłać na PW Martina Colemana, Gedeona Thine'a, Adama Lermontova lub Michaela Trumana (albo na gg: 7504818).
  avatar

  Wiek : 22
  Zawód : Policjant w Scotland Yardzie
  Stan cywillny : Kawaler
  Umiejętności : Posługiwanie się bronią palną (n)
  Punkty : 16


  http://vampirekingdom.forumpl.net/t562-martin-coleman http://vampirekingdom.forumpl.net/t573-martin-coleman http://vampirekingdom.forumpl.net/t574-martin-coleman#2309 Zobacz profil autora

  Powrót do góry Go down

  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

  - Similar topics

   
  Permissions in this forum:
  Nie możesz odpowiadać w tematach