Stołówka medyczna

Stołówka medyczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Stołówka medyczna Empty Stołówka medyczna

Pisanie by Vampire Kingdom on 09/12/17, 09:01 pm

Stołówka medyczna

Największe ze wszystkich pomieszczeń, znajdujących się z skrzydle szpitalnym - ma ono kształt prostokąta. To właśnie tu na posiłkach spotykają się lekarze, którzy mają w danym czasie dyżur i pacjenci, których stan pozwala na chodzenie.
W pomieszczeniu znajduje się dziesięć okrągłych stołów, a przy każdym z nich stoją cztery krzesła. Nakryte są obrusami w biało-brązową kratę. Na nich stoją zawsze podajniki na serwetki, solniczka i pieprzniczka. Na końcu sali, pod ścianą równoległą do drzwi, jest długa lada - mniej więcej do połowy długości pomieszczenia, zza której wydawane są posiłki. Za nią znajdują się drzwi prowadzące do kuchni, a w rogu, obok nich stoją dwa wysokie wózki, gdzie zostawić można tace z naczyniami. Na lewej ścianie znajdują się cztery, wąskie okna. Pomieszczenie - o dziwo, nie jest sterylnie białe - kolorem dominującym w tym wnętrzu, jest kolor beżowy.
Vampire Kingdom

Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 http://vampirekingdom.forumpl.net/t89-forma-listowna-wzor#136 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach