Rodzeństwo: bracia i siostry

Rodzeństwo: bracia i siostry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Rodzeństwo: bracia i siostry Empty Rodzeństwo: bracia i siostry

Pisanie by Gabriel Pierce on 30/11/17, 12:48 pm

Rodzeństwo: bracia i siostry

Gabriel jest człowiekiem, urodzony w rodzinie niewolników. Jego ojciec i matka zostali zakupieni z handlu niewolników przez rodzinę Lennox. Tam też urodzili się jego bracia i siostry. Była ich czwórka. Dwóch braci i jedna siostra.
Nieszczęśliwie zakochany w dziewczynie imieniem Irin, dla której pracował z rodziną, doprowadzając do jej zapłodnienia, został poddany torturom i zamknięciu w piwnicy. Niewolnictwo w domu Lennox doprowadziło do buntu, wybijając rodzinę Lekkonx, pozwalając jedynie Irin uciec z dzieckiem w sobie. Niestety próba uratowania i ucieczki Gabriela nie zakończyła się powodzeniem, przez co uznano że Gabriel z matką zginęli. Rodzeństwo wraz z jego ojcem, zaopiekowali się Irin po swojemu i wychowali jego córkę - Mazikeen Pierce.

Gabriel nie ma pojęcia, czy jego dziecko się urodziło i czy to jest chłopiec czy córka.
W karcie Mazikeen jest wspomniane, że któryś z jego braci widział go na mieście. Całe rodzeństwo wtedy dochodzi do wniosku, że ich brat przeżył. Do ustalenia między mną i Mazikeen, który to z braci go widział. Mógł to być nawet ten, który wychowywał bratanicę, gdyż ona podobno podsłuchała rozmowę, dowiadując się o życiu swojego biologicznego ojca.

Wszelkie inne propozycje można przedstawiać tutaj w temacie, lub na PW (na to konto lub na Cromwella).
Liczę, że zgłoszą się aktywne osoby, które nie zniknął z forum i będą miały ciekawe pomysły, oraz czas na odpisywanie.

Gabriel Pierce

Tytuł : Niewolnik
Wiek : 51 lat
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Jazda konna, broń biała, sztuki walk
Punkty : 13


http://vampirekingdom.forumpl.net/t554-gabriel-pierce#2111 http://vampirekingdom.forumpl.net/t587-gabriel-pierce#2423 http://vampirekingdom.forumpl.net/t586-gabriel-pierce#2422 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach