Christopher

Christopher

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Christopher

Pisanie by Christopher McQueen on 20/07/17, 01:13 am

Potomstwo wampirze Chrisa
ANDREW MCQUEEN

Prawdziwe nazwisko: Andrew Thomas Watson
Wiek wampirzy (ludzki): 204 (40)
Charakterystyka: Andrew jest najstarszym "synem" Christophera, który najbardziej pasuje mu w roli ojca. Chris zdecydował się go przemienić, oferując mu życie wieczne za uratowanie mu życia, kiedy był już wampirem. Zdziwiło go, że mężczyzna go nie zabił, a tolerował jego "inność" rasy. Doradzał mu w wielu problematycznych sytuacjach, nie raz i nie dwa, godząc się oddać mu swoją krew by chłopak przetrwał. Andrew za życia ludzkiego, Chrisa traktował bardziej jak własnego syna, którego stracił w podobnym wieku, w jakim na ludzkie wyglądał McQqueen. Za życia Andrew z zawodu był stróżem prawa, w XVII wieku. Urodził się w Birmingham, Anglii. Odkąd stał się wampirem, bardzo dużo podróżuje zyskując kontakty społeczności wampirzej innych krajów, robiąc kogoś na wzór negocjatora i informatora.
Umiejętności: Jasnowidzenie, pamięć krwi
Wizerunek: Norman Reedus
ADAM MCQUEEN

Prawdziwe nazwisko: Adam Michael Stevens
Wiek wampirzy (ludzki): 146 (30)
Charakterystyka: Adam jest kolejnym potomkiem, na ludzki wiek starszym od Chrisa. Oboje co prawda mają podobne upodobania, którym są - kobiety. Bardzo dobrze się dogadują, lecz to zawsze Chris ma ostatnie zdanie. Zwłaszcza odkąd Adam stał się jego "synem". Bardziej do siebie pasują niczym bracia. Jego druga prawa ręka, pod nieobecność najstarszego - Andrew'a. Urodził się w małej wiosce na północy Anglii. Przemieniony został z własnej woli, chcąc zaznać innego życia, uwalniając się od niepowodzeń. Rozwodnik, który zmagał się z problemami alkoholowymi i długami. Za życia miał problemy z gangami i gdyby nie ratunek ze strony McQueena, wąchałby już kwiatki pod ziemią.
Umiejętności:
Wizerunek: Chris Pratt
MARIA MCQUEEN

Prawdziwe nazwisko: Maria Eleanore Lincoln
Wiek wampirzy (ludzki): 98 (24)
Charakterystyka: Jedna z córek Christophera, dość wybuchowa kobieta nie lubiąca jak się jej rozkazuje. Lubi stawiać warunki i narzucać swoje racje. Niekiedy jej zachowanie przydaje się w paru trudnych sytuacjach, gdzie facet sobie nie poradzi. Wobec swoich wampirzych braci, jest jak rodzona siostra. Jedynie oni, jak i Chris (jako ojciec) mogą powstrzymać ją od zrobienia głupoty lub rozsadzenia czegokolwiek, nawet człowieka. Urodziła się w Irlandii. Jej rodzina przeniosła się z tamtejszego kraju z powodu problemów gospodarczych do Anglii, osiedlając na stałe. Wampirzycą stała się nie z przypadku, lecz z powodu swojego piękna i umiejętności kradzieży jak i przekonywania, uwodzenia i stanowczości. Bardzo łatwo wyprowadzić ją z równowagi i nie omieszka się zabić, jeżeli ktoś spróbuje tego samego jako pierwszy. Zawsze oddaje, chyba że zostanie powstrzymana.
Umiejętności: Psychokineza, Trujący pocałunek
Wizerunek: Sophia Bush
RICHARD MCQUEEN

Prawdziwe nazwisko: Richard Henry Courtenay
Wiek wampirzy (ludzki): 54 (22)
Charakterystyka: Jeden z najmłodszych potomków, syn jednego z polityków zasiadających w radzie Lordów. Uznany prawie trzydzieści lat temu za zaginionego, później uznanego za martwego. Uprowadzony został przez wrogów jego ojca, uratowany przez Chrisa w stanie dość zagrażającemu życiu. Miał wybór, umrzeć lub żyć. Wybrał życie, choć uprzedzony był w fakcie, że jego życie nie będzie takie jak dawniej. Nie mógł normalnie ukończyć medycznej szkoły, ani też poślubić swoją narzeczoną. Cały czas zagłębia wiedzę na temat rasy jaką się stał. Urodził w Londynie i do teraz zamieszkuje miasto, w posiadłości swojego nowego ojca. Christopher przygarnął go, ze względu na umiejętności młodego Richarda w dziedzinie medycyny. Twierdząc, że może w przyszłości młodemu uda się stworzyć coś, co pozwoli wampirom przeżyć bez nieustającego posilania się krwią ludzką.
Umiejętności: Czytanie w myślach
Wizerunek: Ben Whishaw
avatar

Tytuł : Szlachcic
Wiek : 320 (22/298)
Zawód : Handlarz
Stan cywillny : Wdowiec
Umiejętności : Psychokineza, Czytanie w myślach
Punkty : 27


http://vampirekingdom.forumpl.net/t342-christopher-mcqueen-budowa#530 http://vampirekingdom.forumpl.net/t372-christopher-andrew-mcqueen#643 http://vampirekingdom.forumpl.net/t373-christopher-mcqueen#644 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach