Theatre Royal Haymarket

Theatre Royal Haymarket

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Vampire Kingdom on 17/07/17, 12:35 am

Theatre Royal Haymarket

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Cromwell on 22/07/17, 03:28 pm

Nadszedł ten wyczekiwany przez wszystkich dzień. Niestety, pogoda nie chciała sprzyjać i musiało porządnie padać. Uroki kraju brytyjskiego. Mimo tej deszczowej pogody w sam wieczór, nikomu nie przeszkodził by zjawić się na spektaklu, a później wziąć udział w bankiecie.
Budynek stanął otworem dla klientów i najważniejszych osobistości. Najbardziej oczekiwano przybycia Księcia Edwarda. Gości witano uściskiem dłoni, czy lekkim skinieniem głowy. Pojawili się Lordowie, zasiadający w Izbanch. Polityka u nich jest na porządku dziennnym. Pojawiały się także piękne damy, odziane w bardzo szykowne suknie, ukazujące swój wdzięk i elegancję.
Nie da sie ukryć, że wśród ludzkiej społeczności, uśmiechniętej żywo lub sztucznie, zmieszały się wampiry. Nikt zaś nie zwracał na nich uwagi. A znajomości zawarte pozostawały w pozytywnym świetle, niezależnie od tego, czy zawierało się pakt z "diabłem".
Sala teatralna, przygotowana do spektaklu, powoli się zapełniała. To była jedna z ważnych ról dla Julii Brekker, ponieważ oglądać ją będzie Książę Edward. Reżyser i pozostali pracownicy jedynie pod tym względem patrzyli, aby dziewczyna dobrze wypadła. Właściwie to oczekiwano tego samego po pozostałych aktorach biorących dzisiaj udział.
Wystawiana dzisiaj sztuka to "The Wicked World", którą reżyser postanowił wznowić i na nowo wystawiać po niedługiej przerwie.


___________________

Do eventu może dołączyć każdy. Większa jednak uwaga i zdarzenia, mogą być bardziej skupione na postaciach, które się zapisały. Jako że są świadome tego, co może się im przytrafić. A atrakcji nie powinno brakować.
Kolejka dowolna.
Czas na odpisy: 48h od ostatniego posta.
Uczestnicy którzy się zapisali: Christopher McQueen, Julia Brekker, Victor Alexson, Mazikeen, Pierce, Akasha McQueen
avatar

Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Christopher McQueen on 22/07/17, 04:07 pm

/ po wszystkich grach

Na ten bankiet wybrać się postanowił także Christopher, za towarzyszkę zabierając ze sobą Mazikeen Pierce. Jego nową córkę. Zapewne pojawienie się tej dziewczyny wzbudzi zainteresowanie przebywających tutaj ludzi, nie biorąc pod uwagę wampirów. Chris zdawał sobie jednak sprawę z ryzyka jakiego się podjął. Miał już wcześniej stawić się w Radze z powodu swojego porwania, to jeszcze dochodzi mu druga sprawa - że nie zarejestrował jeszcze Mazikeen. Mówi się trudno. O ile nie spotka tutaj żadnego członka Rady Wampirzej, będzie dobrze. Ciekaw był tego, czy jego matka ma zamiar się zjawić. Dawno jej nie widział. Słyszał że otworzyła burdel, ale interesy jego prowadzenia zapewne spadną na niego. Czemu by nie? Chętnie by takie miejsce poprowadził dla podwójnych korzyści. Nie teraz o tym myślmy.
Mimo paskudnej pogody, zajechał powozem ze swoją córką i pomógł jej wysiąść. Zadbał o jej porządny wygląd i wcześniejszy posiłek, by zjadła całej ludzkiej widowni. Jak miała się godnie prezentować, to musiał o wszystko zadbać. Jej rola będzie miała tutaj dla niego duże znaczenie. Skierował się z Mazikeen do środka, użyczając jej swojego ramienia. Mieli grę pozorów, udając dobrze dobraną parę. A jej zniknięcie, miała tłumaczyć wyjazdem randkowym.
avatar

Tytuł : Szlachcic
Wiek : 320 (22/298)
Zawód : Handlarz
Stan cywillny : Wdowiec
Umiejętności : Psychokineza, Czytanie w myślach
Punkty : 2


http://vampirekingdom.forumpl.net/t342-christopher-mcqueen-budowa#530 http://vampirekingdom.forumpl.net/t372-christopher-andrew-mcqueen#643 http://vampirekingdom.forumpl.net/t373-christopher-mcqueen#644 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Mazikeen Pierce on 22/07/17, 08:02 pm

/ Po wszystkich grach


SUKNIA

Dla Mazikeen był to czas, w którym miała okazję by się nie tylko wykazać, ale i pokazać z tej strony z której nikt jej jeszcze nie poznał. Stała się wampirem, dzieckiem nocy które dopiero co wkracza w ten świat. Okazja jaka ją spotkała, nie była dla niej nowością. Uprzedzona została o wyjściu jeszcze będąc człowiekiem. Jednak nie spodziewała się, że po przemianie Christopher pozwoli jej wyjść między ludzi. No fakt, dał jej ultimatum. Wyjdzie jeśli się posili, porządnie...oraz dopiero po ustaleniu tego jak i czemu nagle zniknęła. Dlatego teraz dumnie szła podpierając się swego wampirzego ojca. W dłoniach miała znów swoją ulubioną parasolkę, którą poprosiła o przerobienie. Zostawiała ją oczywiście u boku ojca by ten miał pewność, że nie wywinie czegoś nieodpowiedniego. Pogoda mimo swego paskudnego humoru nie popsuła nastrojów zbierających się gości. Mazikeen miała okazję pierwszy raz pojawić się w takim miejscu, chociaż nie raz i nie dwa była na niego proszona. Musiała udawać szczęśliwie zakochaną. Hm...czego się nie robi dla ojca? Uśmiechnęła się delikatnie pod nosem na samą myśl, jak to wygląda po czym bardziej wtuliła się w wampira z nadzieją, że w razie czego wesprze ją w jej "szale nowicjuszki".


Ostatnio zmieniony przez Mazikeen Pierce dnia 22/07/17, 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Tytuł : Adwokat Diabła
Wiek : 28 lat
Zawód : Adwokat
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Jazda konna, Zabójca
Punkty : 10


http://vampirekingdom.forumpl.net/t394-mazikeen-pierce#762 http://vampirekingdom.forumpl.net/t395-mazikeen-pierce#765 http://vampirekingdom.forumpl.net/t396-mazikeen-pierce#766 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Akasha McQueen on 22/07/17, 08:15 pm

/ jakiś czas po spotkaniu z Victorem i Freyą

SUKNIA

Od spotkania z tajemniczą kobietą oraz mężczyzną imieniem Victor. Akasha, a raczej nasza kochana księżniczka Wiktoria, która nie miała zielonego pojęcia, że pojawi się tutaj jej krewniak. Jednak gdyby wiedziała nie pojawiłaby się tutaj. Mimo, że pragnęła wrócić do dawnego życia, musiała jeszcze ogarnąć to wszystko co się działo. Do tego...musiała wymyślić też, jak wytłumaczy swoją nieobecność. Dlatego dostała się do zamku gdy wszyscy spali, wybrała z szafy kilka swoich sukni i wymknęła się nim nadszedł ranek. Koczowała jak zawsze w tunelach pod zamkiem, tam była bezpieczna nie musiała się przejmować, że ktoś się może tam zakręcić. Wymykała się na polowania starając się nie zabić niewinnych osób. Gdy się posilała wracała. Dzisiaj jednak było inaczej. Posiliła się i wróciła by się tylko przebrać a potem znów zniknęła. Udała się na przedstawienie. Nie liczyła na to, że dostanie się na bankiet. Nikt jej tam przecież nie wpuści, bo nikt jej nie zna. Dlatego gdy znalazła się na miejscu mimo niepogody wmieszała się w tłum z nadzieją, że nie zostanie rozpoznana. Zaraz potem wygodnie usiadła sobie czekając na rozpoczęcie.
avatar

Tytuł : Ksieżniczka
Wiek : 22
Zawód : Księżniczki nie pracują
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Jasnowidzenie
Punkty : 7


http://vampirekingdom.forumpl.net/t409-akasha-mcqueen?nid=1#864 http://vampirekingdom.forumpl.net/t410-informator-aki#865 http://vampirekingdom.forumpl.net/t411-listy-akashy#867 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Victor Alexson on 25/07/17, 12:51 pm

Jakby mogło zabraknąć Victora na spotkaniu całej śmietanki Wielkiej Brytanii? Przecież to najlepszy sklep z cukierkami jaki można sobie wymarzyć. Wchodzisz i bierzesz co chcesz. Nie był tutaj w interesie Rady, a bardziej w swoim własnym. Liczył poznać księcia i przeprowadzenia na nim małego testu, czy nadaje się w roli wspólnika, jak to kiedyś robił z przedstawicielami rządu, a nawet rodziny królewskiej tego wspaniałego kraju. Miał udziały w koloniach Brytyjskich, a przede wszystkim w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Szukał czegoś co może pomóc mu w badaniach, a nawet może zmienić wampirzy świat. Posiada wielkie marzenia i ambicje, które zrealizuje... nawet po trupach.
Przyszedł na przedstawienie - jak zwykle wyglądając bosko - marynarka, koszula, spodnie, wszystko robione na zamówienie, materiał z najwyższej półki. Zawsze prezentował się w czerni i bieli, to były jego kolory. Nie chciał dzisiaj żadnych niespodzianek, dlatego usiadł w swojej, prywatnej loży na balkonie czekając na przedstawienie. Miał bardzo dobry widok na wielu gości, ale wzrokiem szukał tylko księcia.
avatar

Tytuł : Stara arystokracja
Wiek : 32 (936)
Zawód : Członek Rady Naczelnej
Stan cywillny : Wdowiec
Umiejętności : Kontrola nad zwierzętami.
Punkty : 7


http://vampirekingdom.forumpl.net/t276-victor-alexson http://vampirekingdom.forumpl.net/t280-victor-alexson#355 http://vampirekingdom.forumpl.net/t281-victor-alexson#356 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Cromwell on 13/08/17, 10:07 pm

Czy Akasha myślała, że zostanie nie zauważona? Jej próby przeniknięcia i przemieszczania się zwracały na siebie uwagę nie jednej osoby. Zaczęły się szepty między damami, które podejrzewały ją o bycie podobną do wnuczki Królowej Wiktorii. Mimo iż Akasha wyglądała bladziej, pozostawała taką samą dziewczyną jaką znało wiele osób. Kto by nie znał królewskiej rodziny?
- Czy to nie ta zaginiona wnuczka królowej?
- Jest do niej bardzo podobna.
- Co się z nią działo przez tyle czasu?
- Tak szybko się odnalazła? Nikt nie wspomniał o jej odnalezieniu.

Takie mniej więcej dało się słyszeć szepty między osobami, które ją dostrzegły. Akasha stała się stopniowo tematem zainteresowań.
Lecz nie tylko ona. Ponieważ wejście Christophera i Mazikeen również zwróciło uwagę wielu osobom. Szczególnie wysoko postawieni Lordowie i urzędnicy zainteresowali się jej pojawieniem. Nie omieszkali nawet podejść by się przywitać.
- Panno Pierce! Co się z Panią działo? Próbowaliśmy się z panią skontaktować, ale nagle pani zniknęła. Niepokoiliśmy się o panią.
Powiedział jeden z mężczyzn w średnim wieku, lekko przy kościach, wyciągając nawet rękę by móc ucałować jej wierzch dłoni. Był to jeden z jej stałych klientów, któremu pomogła uratować syna z tarapatów. Jako ojciec oczywiście syna ukarał swoimi metodami.
Z kolei drugi mężczyzna zauważył iż Pierce nie była sama.
- Pan McQueen? Dawno Pana nie widziałem.
Wyciągnął w jego stronę dłoń, nie ukrywając zaskoczenia, że oboje tutaj byli razem. Pierwszy raz zobaczyli Mazikeen w towarzystwie mężczyzny.
Zainteresowanie ich osobami wzbudziło także u osób, które wampiry raczej nie chciałyby widzieć na oczy - łowcy. Używając kamuflażu, podając się za kogoś kim nie są, obserwowali kilka wampirzych osobistości. W takim tłumie ludzi, nie sposób było można ich dostrzec.
Z kolei do Victora Alexona podeszła żona jednego z Lordów, zainteresowana jego młodzieńczą postawą.
- Pan mi kogoś przypomina. Znamy się może?
Kobieta ta była w średnim wieku, a jej blond włosy posiadały gdzieniegdzie srebrne pasemka. Wyglądała oczywiście na porządną damę, ale ze swoimi zasadami.
Ogólnie wszystkich zaczęto zapraszać na salę, by zajęli swoje miejsca na widowni, zanim zacznie się przedstawienie.___________________

Z góry przepraszam za zwłokę. Kolejka dowolna.
Czas na odpisy: 48h od ostatniego posta.
Uczestnicy którzy się zapisali: Christopher McQueen, Julia Brekker, Victor Alexson, Mazikeen, Pierce, Akasha McQueen
avatar

Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Akasha McQueen on 14/08/17, 04:27 pm

Akasha nie spodziewała się, że ktoś ją tutaj rozpozna. W końcu starała się...ale widać za słabo. Musiała też przyznać, że doskonale słyszała ów szepty co ją zaczęło nieco irytować. Na szczęście, była najedzona więc nie rzuci się do gardła żadnej plotkarskiej babie o ile, sama nie zostanie w końcu sprowokowana. Jednak, nie to ją tak przeraziło a świadomość, że skoro damy obecne na sali dostrzegły ją, rozpoznały mimo przebrania...zapewne też i jej własna rodzina ją rozpozna. W końcu Książę był obecny na sali. Zacisnęła nerwowo dłoń na własnej sukni i powoli skierowała swe lico w stronę plotkujących kobiet.
- Zapewne pomyliły mnie Panie z kimś innym.
Odezwała się słodko, ale głos ją zdradzał, miała cichą nadzieję, że żadna z kobiet nie bywała na zamku i nie miała z nią do czynienia za dziecka. Inaczej...jej los byłby przypieczętowany. Była z rodu królewskiego, a jak każdy z rodziny królewskiej tak i ona miała swoje znamię na prawym ramieniu o czym wiedzieli tylko najbliżsi z rodziny i zaufani ludzie, którzy krążyli wokół rodziny królewskiej. Zmierzyła kobiety wzrokiem by po chwili przenieść spojrzenie w stronę sceny z nadzieją, że "pogłoski" nie dotrą do gościa honorowego.
avatar

Tytuł : Ksieżniczka
Wiek : 22
Zawód : Księżniczki nie pracują
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Jasnowidzenie
Punkty : 7


http://vampirekingdom.forumpl.net/t409-akasha-mcqueen?nid=1#864 http://vampirekingdom.forumpl.net/t410-informator-aki#865 http://vampirekingdom.forumpl.net/t411-listy-akashy#867 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Theatre Royal Haymarket

Pisanie by Mazikeen Pierce on 14/08/17, 04:41 pm

Mazikeen nieco była niepewna tego wszystkiego, ale na szczęście miała u boku ojca. To dzięki niemu teraz wiedziała jak postępować. Gdy usłyszała swoje nazwisko, poczuła napływającą adrenalinę. Czas rozpocząć grę...więc do dzieła...odwróciła się powoli w stronę mężczyzny, który podszedł. Uśmiechnęła się lekko. Jak się okazało był to jej dawny klient. Mężczyzna, którego syna ocaliła od śmierci. Spojrzała na starca z uśmiechem na ustach i lekko dygnęła, jak się okazało jej zniknięcie przyciągnęło uwagę wielu ludzi. Wpływowych i bardzo znanych.
- Alfredo, jak miło Pana widzieć. Proszę Panowie o wybaczenie, serce nie sługa...
Uśmiechnęła się lekko i wskazała na Christophera.
- Oto przyczyna i powód mego zniknięcia. Christopher McQueen oczarował me serce do takiego stopnia, że potrzebowałam czasu by wrócić do pracy. Jednak mam nadzieję, że wszystko dobrze drodzy przyjaciele?
Zagadnęła słodko wtulając się bardziej w ojca niemal speszona tym, że musi z nimi rozmawiać wciskając totalne bujdy. Ale przecież była w tym idealna więc, nie sprawiało jej to żadnych problemów.
avatar

Tytuł : Adwokat Diabła
Wiek : 28 lat
Zawód : Adwokat
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Jazda konna, Zabójca
Punkty : 10


http://vampirekingdom.forumpl.net/t394-mazikeen-pierce#762 http://vampirekingdom.forumpl.net/t395-mazikeen-pierce#765 http://vampirekingdom.forumpl.net/t396-mazikeen-pierce#766 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach