Pub Rusałka - Page 2

Pub Rusałka

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Pub Rusałka

Pisanie by Akasha McQueen on 12/07/17, 10:04 am

Zawiedziona, że dziewczyna zrezygnowała z zabawy posiedziała jeszcze chwilę pozbawiając życia kilku osób. Wpadając w szał krwi nie potrafiła się opanować. Bycie kilkutygodniowym wampirem było bardzo ciężkie nie potrafiła panować nad pragnieniem. W końcu jednak postanowiła skierować się przed siebie. Nie wiedząc nawet kiedy usłyszała za plecami.
- Księżniczko Koburg! Księżniczko Wiktorio!
Akasha odwróciła się, znając bardzo dobrze ten głos, jej dobra służka...przyjaciółka, która została odesłana z zamku za spoufalanie się z jej dziadkiem. Akasha zamarła z przerażenia nie wiedząc co powiedzieć, jak się zachować. Mało tego, nie wiedziała nawet, że niedaleko jest jej nowa znajoma, która mogła spokojnie wszystko słyszeć.
- Pani, wszyscy Ciebie szukają. Królowa rozpacza, co się stało? Na wszystkich świętych, Królowa się uraduje. Koniecznie musisz wrócić do zamku. Twa matka rozpacza, cały dwór rozpacza. Pani, choć...zaprowadzę Ciebie do domu.
Gdakała jak nienajęta dziewczyna, Aki tylko spanikowana zrobiła krok w tył by po chwili w końcu odezwać się do służki.
- Mirabel, spokojnie nic mi nie jest. Wszystko dobrze, ale nie mogę wrócić do zamku...przykro mi...tak mi przykro. Nie masz pojęcia co się stało...to wszystko...ja nie mogę.
Zaczęła powoli podchodzić do dziewczyny. Dopiero potem służka mogła dostrzec jej zakrwawioną twarz, która była ostatnią rzeczą, którą zobaczyła ta nieszczęśnica. Akasha nie miała wyjścia. Cierpiała z tego powodu, ale nie miała pojęcia co robić. Chwilę potem wbiła kły w kark dziewczyny doprowadzając ją na skraj wycieńczenia. Upadła na kolana kładąc delikatnie jej głowę na swoich nogach.
- Tak bardzo Cię przepraszam...
avatar

p. Wiktoria Koburg
Tytuł : Ksieżniczka
Wiek : 22
Zawód : Księżniczki nie pracują
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Jasnowidzenie
Punkty : 24


http://vampirekingdom.forumpl.net/t409-akasha-mcqueen?nid=1#864 http://vampirekingdom.forumpl.net/t410-informator-aki#865 http://vampirekingdom.forumpl.net/t411-listy-akashy#867 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Pub Rusałka

Pisanie by David Carter on 12/07/17, 09:45 pm

David czekał cierpliwie, aż wampirzyca opuści pub i dołączy do niego. Długo nie kazała mu na siebie czekać. Kątem oka, zza kaptura, dostrzegł jej sylwetkę, kierującą się w jego stronę. Nie ruszył z miejsca, a jedynie czekał aż ona zbliży się na odpowiednią odległość.
Na jej zaczepki nie zamierzał reagować, ani ich komentować.
- Szukasz sobie ofiary w tym pubie? Nie potrafisz zaspokoić głodu w inny sposób?
Pierwsze co jej właśnie narzucił, to próby poderwania człowieka w celu posilenia się. Tak odebrał, jej rozmowy i przymilanie się do jego brata. Na to nie mógł pozwolić. I nie zamierzał, dopóki jeszcze żył. Nie będzie ukrywał przed nią, że taka praca z nią mu nie odpowiadała. Wolałby swobodne pracować w terenie z normalnym, ludzkim partnerem. Ale nie wampirem. Mimo to, musiał to wytrzymać.
avatar

f. Malcolm Royce
Tytuł : Szlachcic
Wiek : 35
Zawód : Ksiądz / Łowca
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Pierwsza pomoc, sztuki walk, posługiwanie się sztyletami i karabinem
Punkty : 35


http://vampirekingdom.forumpl.net/t408-david-budowa#862 http://vampirekingdom.forumpl.net/t426-david-carter#958 http://vampirekingdom.forumpl.net/t425-david-carter#957 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach