Akasha McQueen

Akasha McQueen

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Akasha McQueen  Empty Akasha McQueen

Pisanie by Akasha McQueen 02/05/17, 12:51 pm



Akasha Darla McQueen

Wizerunek: Danielle Campbell
Data urodzenia (wiek):  07.09 (22 lata)
Miejsce urodzenia: Rumunia
Miejsce zamieszkania: Londyn
Rasa: wampir
Zawód: Księżniczki nie pracują!
Tytuł/Ranga: Księżniczka (wnuczka Wiktorii Hanowerskiej)
Stan cywilny: Panna
Umiejętności i ich poziom: Jasnowidzenie (15pkt),

Biografia:
Moje prawdziwe dane są bacznie strzeżone. Nigdy nie podaje swoich prawdziwych danych. Moją babką jest Wiktoria Hanowerska, matką jej córka Alicja Koburg Wielka Księżna Hesji i Renu. Jestem pierwszą córką, Księżniczki brytyjskiej i jej męża Ludwika IV. Z opowieści matki wiele słyszałam, na jej temat. Ponoć jest bardzo mądrą i rygorystyczną kobietą. Wraz z matką przybyłyśmy do Londynu, do babki by to ona zajęła się moim wyszkoleniem. W końcu miałam kiedyś zostać królową oraz żoną. Niestety, życie na dworze nie jest usłane różami. Od chwili narodzin miałam ustalone to za kogo wyjdę, oraz kiedy. Początkowo jak to każde dziecko cieszyłam się z tej wiadomości, do czasu. Im bardziej dorastałam tym bardziej dowiadywałam się, że prócz zasad i nakazów na zamku, jest świat, który budzi się do życia każdego dnia na nowo, walcząc o przetrwanie. Świat, w którym wszystko niby takie spokojne i piękne gdy się wychyla zza bramy pałacu nie jest takowe. Uczucie zawodu potrafi być dojmujące. Dla tego przebywając w pałacu w chwilach wolnych mogłam posmakować tego co dzieje się poza murami bezpiecznego pałacu. Czas mijał, gdy w końcu miałam osiągnięte wiek 22 lat, a dzieciństwo ni jak się zakończyło wszystko się zmieniło. Ten jeden raz nie posłuchałam Królowej babki, ten jeden raz popełniłam ogromny błąd. Wyszłam po zmroku, a raczej wymknęłam się z zamku. To co miało miejsce potem, było przerażające. Kroczyłam ciemnymi uliczkami, chcąc dojść do Hyde Park, to tam mogłam odpocząć od życia, jakie prowadziłam. To miejsce było dla mnie idealne na przemyślenia. Jak zawsze zresztą. Tej nocy jednak miało być inaczej. Usiadłam na jednej z ławek obserwując w milczeniu okolice. Byłam sama, co nigdy się jej nie zdarzało, zawsze miałam przy sobie chociaż pokojówkę, kogoś kto mógłby posiedzieć w moim towarzystwie a raczej ja w jego. Tego wieczoru miałam nie zapomnieć nigdy w życiu. Siedziałam na ławce w spokoju obserwując gdy naraz poczułam jak ktoś zatkał mi usta a potem...potem był ból, przerażenie i ciemność. Co się potem działo? Nie pamiętałam, czułam tylko na ustach metaliczny smak krwi jak się ocknęłam. Leżałam o dziwo, w swojej komnacie. Ubrana tak jak się należy w koszulę nocną, nieco przewiewną ale wygodną. Jednak było coś, co zaczynało mnie zastanawiać. Czułam głód. Przerażający głód. I wówczas jak na zawołanie do komnaty weszła pokojówka z gorącym mlekiem, jak co wieczór gdy zaczęłam krzyczeć. Niestety ten krzyk był ostatnim jaki miała usłyszeć. Zaatakowałam ją, zabijając bez cienia wahania. Czułam pragnienie, czułam jak wszystko we mnie aż woła o jeszcze. Uciekłam, pozostawiając ciało w komnacie.

Charakter:
Jaka jestem? Na pewno jestem osobą bardzo cierpliwą jeśli chodzi o innych, niestety gdyby chodziło o cierpliwość względem siebie, nie potrafię. Przeważnie staję się niecierpliwa i zaczynam się stresować. Jestem osobą spokojną i miłą, nie potrafię się złościć długo, czy po prostu, wpadać w szał. Bywa, że moja cierpliwość staje na granicy wytrzymałości, ale nigdy nie miałam sytuacji takiej, bym ów cierpliwość straciła. Uwielbiam spacery na świeżym powietrzu, kocham rośliny i zwierzęta. Sama mam w domu psa dobermana, którego dostałam w prezencie na 21 urodziny. Czytam książki wszelakiego gatunku, począwszy od zwyczajnych powieści po polityczne. Jestem osobą, która ma problemy z zacieśnianiem więzi miedzy ludzkich. Unikam jak zawsze bezpośredniej rozmowy z innymi. Tłumacząc sobie to tym, że przebywałam za długo pod kloszem.

Ciekawostki:
  • Zna kilka języków obcych: niemiecki, rosyjski, łacinę

  • Przybrała fałszywe dane, nie podając prawdziwego imienia i nazwiska gdy ma obawy, że mogą zostać wykorzystane przeciwko niej oraz jej bliskim

  • Nie nosi przy sobie żadnej broni

  • Nie wie, kto ją przemienił. Została zaatakowana w Hyde Park.

  • Nie jest zarejestrowana. W ogóle nie wie o ów obowiązku "rodzica".

  • Jest królewskiego pochodzenia

  • Nie wie co się z nią dzieje, jest przerażona całą sytuacją

  • Wychowała się większości dzieciństwa na zamku babki

  • Lubi czarny kolor i czerwony

  • Czasem zdarza się jej, że śpiewa.

  • Jej prawdziwe imię to Wiktoria Koburg córka Księżniczki Zjednoczonego Królestwa oraz Wielkiej Księżnej Hesji i Renu.



Ostatnio zmieniony przez Akasha McQueen dnia 03/05/17, 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Akasha McQueen

Akasha McQueen
p. Wiktoria Koburg
Tytuł : Ksieżniczka
Wiek : 22
Zawód : Księżniczki nie pracują
Stan cywillny : Panna
Umiejętności : Jasnowidzenie
Punkty : 24


https://vampirekingdom.forumpl.net/t409-akasha-mcqueen?nid=1#864 https://vampirekingdom.forumpl.net/t410-informator-aki#865 https://vampirekingdom.forumpl.net/t411-listy-akashy#867

Powrót do góry Go down

Akasha McQueen  Empty Re: Akasha McQueen

Pisanie by Cromwell 03/05/17, 11:52 am


Karta postaci zaakceptowana!

Od teraz możesz zacząć swoją przygodę na fabule. Pamiętaj, aby założyć tematy pomocnicze jak informator i temat listowny.
A także, uzupełnij profil.  

Życzymy Powodzenia!
Ilość pozostałych punktów: 7
Cromwell

Cromwell
Administrator
Tytuł : Lord Protektor
Zawód : Admin / Mistrz Gry
Punkty : 0


https://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 https://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach