Jared Brian Chamberlain

Jared Brian Chamberlain

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Jared Brian Chamberlain Empty Jared Brian Chamberlain

Pisanie by Jared Chamberlain on 09/04/17, 11:50 pm



Jared Brian Chamberlain

Wizerunek: Kurt Russell
Data urodzenia (wiek):  5 grudnia 1840r. (45)
Miejsce urodzenia: Nottingham, Anglia
Miejsce zamieszkania: Dundee, Szkocja
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca Wampirów
Tytuł/Ranga: Dowódca Stowarzyszenia Łowców
Stan cywilny: Kawaler
Umiejętności i ich poziom:
- Pierwsza pomoc (5 pkt)
- Dowodzenie (10 pkt)
- Posługiwanie się bronią białą: miecz (30 pkt) - przeciętny

Biografia:
Rodzina Chamberlain jest jedną z nielicznych rodów zajmujących się zwalczaniem wampirów. Szkolą nie tylko swoje dzieci, ale też przygarnięte sieroty. Już od najmłodszych lat, uczono historii o wampirach i kraju pochodzenia, a także wyspy zamieszkanej. Uczono także rodzajów broni i późniejszego ich wykorzystywania w walce. Jako dzieci, uczyli się używania ich drewnianych odpowiedników, jako tych bezpiecznych. Dopiero w wieku nastoletnim, pozwolono im na używanie broni prawdziwej. Uczeni byli atakowania i obrony. Bezwzględności i braku litości względem wampira. Chłopcy byli surowiej szkoleni i wychowywani w przeciwieństwie do dziewczynek, których zadaniem było opanowanie dziedzin medycyny i zielarstwa. By móc udzielić pomocy swoim braciom, kuzynom, ojcom i kolegom w trudnych sytuacjach. Takie zaś posiadał dzieciństwo Jared. Najstarszy syn państwa Chamberlain: Briana i Nicole.
Jared urodził się na początku zimowego grudnia. Kilka lat później na świat przyszła jego siostra. On poddawany był szkoleniom w walce i obronie, ona z kolei w medycynie. Wiele razy uczyła się zakładania bandaży i lekarstw na rany swojego brata. Bywały też trudne momenty, przez które oboje musieli przejść, zwłaszcza kiedy obrywał dość poważnie. Musiał znieść ból w ranie, a ona musiała patrzeć na to i go opatrywać. W ten sposób też oboje ćwiczyli swoją siłę woli. Znoszenia widoku paskudnej rany jak i bólu. Mimo wszystko, nie poddawali się.

Jared nauczony przez ojca i stryja (brata ojca) był nienawiści do wampirów. Choć sam w wieku młodzieńczym popełnił wielki błąd swojego życia. Zakochał się w kobiecie będącej wampirem. Mimo ostrzeżeń przyjaciela, swojego najlepszego kumpla od polowań i szkoleń, zaniechał słuchania go i otrzymał stosowną karę.
Pewnego dnia, Jared i jego przyjaciel Eryk dostali zlecenie zabicia wampirzycy, ukrywającej się w piwnicach okolicznej wioski. Wielkim zaskoczeniem okazało się, że była to ukochana Jareda. Podejrzana o liczne morderstwa, ścigana przez wielu łowców. W końcu odkryto jej kryjówkę i wystarczyło ją tylko zabić. Jego przyjaciel nie wahał się tego podjąć, ale on... miał z tym problemy. Co z kolei wykorzystała wampirzyca. Chcąc nie chcąc, musiał włączyć się do walki ze swoim przyjacielem. Jednakże młodzi łowcy nie podołali zadaniu. Eryk zginął z jej ręki, zaś Jared stracił oko, odnosząc inne poważne rany, lecz przeżył. To była jego pierwsza misja, która zakończyła się totalną porażką, której nie potrafił sobie wybaczyć. Po kilku długich miesiącach, przyszedł czas na rewanż. Lepiej przygotowany, stanął ponownie na przeciw miłości swojego życia i ostatecznie ją zabił. Bez ran się jednak nie obyło. W ostatniej chwili, pomocy udzieliła mu jego siostra, będąc też świadkiem tego zdarzenia.

Lata mijały, a Jared dalej polował i dokształcał się w dziedzinie łowiectwa. Nauczył nie tylko posługiwania się bronią białą ale i palną. Jazdy konnej i języków. Nie uczęszczał do żadnej szkoły, lecz lekcje pobierał od prywatnie wynajmowanych nauczycieli, bądź uczyli go rodzice.
Kiedy ojciec uznał, że Jared jest gotów na bycie pełnoprawnym łowcą wampirów, zapisał go do stowarzyszenia, by mógł podróżować z innymi łowcami w celu odszukania wampirów i unicestwienia ich. To była dla niego trudna decyzja, ponieważ nie chciał rozstawać się z siostrą, która musiała jeszcze pozostać we wiosce.

Przez kilka długich lat wykonywania swojego zawodu, wykazywał się dużą starannością i brutalnością. Znany był ze strony łowcy jako ten nie znający litości względem wampirów, gdzie niektóre z nich obawiały się spotkania z nim. Urodzony wręcz dowódca, który potrafił pokierować grupą tak dobrze, że odnosili sukcesy wybijając pojedyncze wampiry, bądź wyszukując i niszcząc ich "gniazda". Mimo tej brutalności, miał też dobre swoje strony względem kolegów. Kobieciarz i kumpel od picia. Szanowany i uwielbiany.
Ostatnie lata okazały się być dla niego ważne, a miesiące bardzo ważne. Kiedy zginął ich poprzedni dowódca, został wybrany na nowego. Dowodzi Stowarzyszeniem już od jakichś trzech miesięcy. Warto dodać, że nie toleruje łowców przemienionych w wampiry i nie zamierza kontynuować łagodnych pod tym względem działań swojego poprzednika.

Charakter:
Zdecydowany, kreatywny i pomysłowy. Zwłaszcza podczas wymyślania tortur na wampirzych więźniach w celu wyciągania informacji. Pracowity i pewny siebie. Przywództwo jest jedną z jego cech charakterystycznych i wrodzonych. Do wielu działań motywuje go także status rodzinny, chcąc udowodnić że jego ród łowiecki znaczy coś więcej. Jest że tak powiedzmy, pierwszym w rodzinie dowódcą Stowarzyszenia Łowców.
Jest bardzo towarzyski, niestety tez i znany z bycia kobieciarzem. Szczególnie za czasów bycia zwyczajnym łowcą, przed awansem na dowódcę. Kochający, rodzinny i opiekuńczy. Te cechy najczęściej przejawia wśród ukochanych mu osób i w rodzinie. Podczas walk, stara się trzeźwo myśleć i szybko podejmować decyzje. Od jednego nieprzyjemnego doświadczenia w swoim życiu, nauczył się oddzielać i panować nad emocjami, by nie dać się omamić nimi podczas ważnych działań w swoim zawodzie.
Do jego wad można zaliczyć upartość i łatwość popadania w nałóg. Picie może być tego jednym z przykładów, ale stara się odstawiać alkohol. Również zabawy w burdelach nie zaliczają się do jego pochwalających działań. Ale wraz z awansem, stara się unikać tak rozrywkowych miejsc.

Ciekawostki:
  • Mierzy 180cm wzrostu.

  • Posiada opaskę na lewym oku. Znaczy to, że na to oko nie widzi. Zostało poważnie uszkodzone podczas jednej z misji polowania i walki z wampirem.

  • Leworęczny.

  • Z rodzeństwa posiada młodszą siostrę, do której żywi również prawdziwe uczucia. Można by go posądzić o kazirodztwo. Nigdy się jednak z tym nie obnosił a uczucia do siostry tłumi w sobie.

  • Poza ojczystym językiem, na również łacinę, irlandzki i hiszpański.

  • Bardzo dobrze jeździ konno.

  • Dowódcą Stowarzyszenia Łowców jest od dwóch miesięcy. Został wybrany po śmierci swojego poprzednika.

  • Najprawdopodobniej posiada nieślubne dzieci o których istnieniu nie ma pojęcia. Jako że często odwiedzał burdele to i z nie jedną kobietą się kochał. Zdarzało się mu to nawet po pijanemu, że mógłby tego nawet nie pamiętać. Odkąd dostał awans na dowódcę - jego wycieczki do burdelów się skończyły. Swoją pracę zaczął traktować bardziej poważnie.

  • Jedno dziecko ma zrodzone z prawdziwej miłości. Niestety i o jego istnieniu nie ma pojęcia, jako że jego ukochana ukryła przed nim ten fakt. Zerwała z nim wszelki kontakt a on do teraz nie ma pojęcia, czy ona jeszcze żyje. Po śmierci wampirzycy, która była jego pierwszą miłością, zakochał się w innej kobiecie, będącej ludzkim łowcą wampirów i byli parą przez około dwa lata.

  • Lubi sobie wypić, ale z alkoholem musi obchodzić się ostrożnie, ponieważ dnia następnego (poza kacem) zmaga się z bólami brzucha i prawie cały dzień musiałby siedzieć w łazience z sedesem w parze. Najlepiej dla niego by było, zrezygnować z tego picia dosłownie.

Jared Chamberlain

Tytuł : Łowca Wampirów
Wiek : 45
Zawód : Dowódca Łowców
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Pierwsza pomoc, dowodzenie, posługiwanie się bronią białą: miecz
Punkty : 29


http://vampirekingdom.forumpl.net/t383-jared-brian-chamberlain-budowa#678 http://vampirekingdom.forumpl.net/t421-jared-chamberlain#947 http://vampirekingdom.forumpl.net/t420-jared-chamberlain#945 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Jared Brian Chamberlain Empty Re: Jared Brian Chamberlain

Pisanie by Sherlock on 04/05/17, 11:13 pm


Karta postaci zaakceptowana!

Od teraz możesz zacząć swoją przygodę na fabule. Pamiętaj, aby założyć tematy pomocnicze jak informator i temat listowny.
A także, uzupełnij profil.

Życzymy Powodzenia!
Ilość pozostałych punktów: 0
Sherlock

Tytuł : Mistrz Gry
Wiek : Ogromny
Zawód : Mistrzowanie
Umiejętności : Zatruwanie życia graczom


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach