Dzieci, niewolnicy

Dzieci, niewolnicy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Dzieci, niewolnicy Empty Dzieci, niewolnicy

Pisanie by Christopher McQueen on 08/04/17, 08:58 pm


Dzieci Nocy:

Córki i synowie. Najstarsi jego potomkowie mogą mieć nie więcej, jak do 200-220 lat. Przez jakąś setkę, Christopher nie podejmował się przemian ludzi w wampiry, starając się znaleźć pierw swój powód i cel istnienia jako wampir. W większości czasu towarzysząc swojej wampirzej matce.

Imiona są mi obojętne. Nie mam nic przeciwko przejmowania nazwiska mojej postaci przez Wasze, które stworzycie. Można uznać, że kiedy Wasza postać będąc człowiekiem, nosiła swoje nazwisko, a z dniem stania się wampirem - zdecydowała się przyjąć nazwisko swojego rodzica.

Charakter, zachowanie Waszej postaci musi być taki, który w jakimś stopniu zaimponował Christopherowi by zdecydował się przemienić daną postać w wampira. Równie dobrze mogą to być wygląd bądź umiejętności preferowane przez człowieka.
Mój McQueen preferuje oba rodzaje przemian:
- za zgodą człowieka, starając się przekonać go do korzyści i wielu zalet bycia wampirem
- z przymusu, wymuszając zgodę siłą, szantażem lub innymi sposobami, by początkowo mieć z tej osoby niewolnika czy "zabawkę".

Swoich potomków Christopher nie pozostawia w potrzebie. Uczy ich życia wampirzego i pomaga oswoić się z zachodzącymi zmianami w nich zachodzącymi. Także w przypadku opanowaniu umiejętności, nad którymi z początku mogą mieć problemy.
Dzieci nocy przemienione z przymusu trzyma w zamknięciu. Dla bezpieczeństwa swojego, ich i otoczenia. Nie zostawia ich jednak bez pomocy, starając się przekonać do nowego życia by je zaakceptowali. To jaką drogę wybiorą od nich zależy: czy na całą wieczność zostaną "niewolnikami" i będą przez niego wykorzystywani, czy dołączą do zaufanych jego potomków i zadowalali się swoją wolnością.

Pozostałe nie wspomniane elementy ważne do stworzenia postaci, jak chociażby wizerunek - są dowolne. Cokolwiek czy kogokolwiek wybierzecie - daję Wam wolną rękę. Jest tylko jedno ALE:
- umiejętności: co najmniej jedną Wasza postać powinna odziedziczyć po mojej.

Wszyscy wywodzilibyśmy się z linii wampirzej Mikhaila.

AKTUALNE
PRZYKŁADY WYBRANYCH POTOMKÓW >>KLIK<<
JEŻELI KTOŚ JEST CHĘTNY PRZEJĘCIA JEDNEJ Z POSTACI NPC, PROSZĘ O KONTAKT NA PW. TYLKO PROSZĘ, ABY CHĘTNA OSOBA BYŁA AKTYWNA I PEWNA TEGO, ŻE BĘDZIE DANĄ POSTACIĄ GRAĆ I NIE ZNIKNIE Z FORUM.

Służba, ochrona, niewolnicy:

Za niewolników sobie wybiera najczęściej kobiety. Robiąc z nich najczęściej jako okaz do zabaw cielesnych czy usługiwaniu w całym domu, nie tylko jemu ale i jego gościom. Pełnią one wtedy rolę służby w jego posiadłości. Tymi osobami są kobiety:
- porwane przez niego i pozostające ludźmi, robiące często za posiłek lub okaz do zabaw cielesnych, przemocy
- przemienione z przymusu i zmuszone służyć do końca życia.
Tymi kobietami Christopher także handluje, sprzedaje każdemu kto sobie taką niewiastę zażyczy. Dzięki temu ubija niezły interes pieniężny, a te z kolei jest wstanie przeznaczyć na przekupienie sobie innych ludzi, by mu coś załatwili.

Służbą i ochroną najbardziej określiłby męskich i to wampirzych osobników, którzy pod jego nieobecność, przypilnowaliby posiadłość i niewolników. Nie pogardzę też walecznymi wampirzymi kobietami.
Jego dzieci nocy, również mogą pełnić rolę ochroniarzy zamieszkanej wspólnie willi.

Imiona, nazwiska, wiek, rasa, wizerunek i pochodzenie są mi obojętne.

AKTUALNE

Rodzina ?:

Pod znakiem zapytania, nie bez powodu. Żyć 300 lat to prawdziwie spory wiek. Christopher nie miał co prawda do końca szczęśliwego życia jako człowiek. Dwa razy uniknął śmierci, ostatecznie rodząc się jako wampir.  
Kto mógłby w tych czasach żyć jeszcze z jego biologicznej rodziny? Chociażby rodzeństwo, lub jego syn, którzy mogliby podobnie jak on - stać się wampirami. Mogli mieć inną przygodę ze spotkania z krwiopijcą, który uczynił ich swoimi potomkami. Żadne z nich jednak nie ma pojęcia, że ktoś jeszcze z ich rodziny żyje. Przynajmniej Christopher wierzy, że wszyscy McQueenowie jakich znał - nie żyją. Jego biologicznej rodziny nie już na tym świecie.
A może jednak prawda okaże się inna?
Z biologicznego rodzeństwa posiadał dwóch braci i dwie siostry. Jeden z braci wspomniany w biografii jest jako najstarszy. Pozostałych wiek jest lub może być dowolny. Chrisa uważam za drugiego lub środkowego potomka McQueenów. Nie muszą być to wszyscy. Można uznać, że co najwyżej jedno z jego rodzeństwa lub dwójka, podzieliła podobny los co on, zostając wampirami. Musieliby mieć wtedy zbliżony wiek do jego. Czyli w okolicach 320 +/-.

Taka sytuacja mogłaby także spotkać jego biologicznego syna, z jego związku małżeńskiego. Drugi jego syn został zamordowany z matką, kobietą - wieśniaczką którą kochał. Dlatego został mu tylko jeden syn, do którego stracił prawa rodzicielskie przez akt oskarżenia o morderstwo żony, dostając wyrok śmierci, którego uniknął.
Chłopak na te czasy też nie powinien już żyć, ale również mógł paść ofiarą wampira i stać się jednym z krwiopijców. Interesujące mogłoby być spotkanie ojca z synem po około trzystu latach. Lecz czy chłopak wybaczyłby ojcu zbrodnię jakiej się dopuścił?

Wiekowo chłopak musiałby mieć około 20 lat mniej od swojego ojca. Urodził się, kiedy Christopher miał ok 20-21 lat.

AKTUALNE

Ogólnie:

Wymagania jakie mam to:
  • pomysł na postać - to jedna z najważniejszych próśb, by osoba tworząca postać także dobrze się czuła w swojej roli
  • aktywność - druga najważniejsza rzecz, aby osoba ta nie zniknęła nagle po ustaleniu relacji i celów fabularnych, rozumie się szkołę, pracę i życie prywatne, ale jeżeli ktoś nie jest wstanie poświęcić troszkę więcej czasu dla forum - nie bierzcie się za to. Wiele razy zdarzyło mi się, że ktoś kogoś dla mnie tworzył a potem znikał nagle


Kontakt możliwy ze mną przez konta: Christophera, Sebastiana i Cromwella.
Ewentualnie można pisać tutaj.
Christopher McQueen

Tytuł : Szlachcic
Wiek : 320 (22/298)
Zawód : Handlarz
Stan cywillny : Wdowiec
Umiejętności : Psychokineza, Czytanie w myślach
Punkty : 6


http://vampirekingdom.forumpl.net/t342-christopher-mcqueen-budowa#530 http://vampirekingdom.forumpl.net/t372-christopher-andrew-mcqueen#643 http://vampirekingdom.forumpl.net/t373-christopher-mcqueen#644 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach