Balor Odran

Balor Odran

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Balor Odran

Pisanie by Balor Odran on 15/03/17, 06:07 pmBalor Aegir Odran

Wizerunek: Ian Somerhalder
Data urodzenia (wiek): 14 kwietnia 852 roku (33/977/1000)
Miejsce urodzenia: Dubiln
Miejsce zamieszkania: Anglia
Rasa: wampir
Zawód: brak
Tytuł/Ranga: brak
Stan cywilny: kawaler
Umiejętności i ich poziom: Przenikliwe spojrzenie(mistrz)

Biografia:
Balor, Irlandczyk prawie czystej krwi. Urodził się gdy na zieloną wyspę wtargnęli skandynawscy wojownicy, wikingowie, bestię które przyprawiały o ciarki na plecach władców ziemskich jak i żołnierzy. Jego matka była ciemnowłosą pięknością a ojciec blondwłosym wikingiem, którego za mocno swędziały jaja i musiał, no musiał gdzieś wsadzić. Z drugiej strony dobrze o tyle, że jej nie zabił tylko zgarnął jako służkę do dalszych zabaw. Po dziewięciu miesiącach spędzonych w miejscu, które później stało się Fortecą w Zatoce Dublińskiej pojawił się on- Balor Aegir Odran, bachor mieszanej krwi, dziecię o kruczoczarnych włosach i oczach tak wyrazistych jak żadne inne.
Balor dorastał, walk w Irlandii było coraz więcej, więc i jego ojciec postanowił wykorzystać fakt, że jednak trafił mu się syn a nie córka i idzie coś z tym zrobić. Uczyli go walczyć, matka nocami wpajała mu celtycką kulturę i uczyła pisać, ojciec podczas nauki mówił o bóstwach Nordyckich. Chłopak był rozdarty między dwa światy, które próbował w jakiś sposób pogodzić a lata mijały.
W 872 roku miał już dwadzieścia lat, potrafił walczyć i mimo sprzeczności interesów walczył z wikingami przeciw Irlandii, kawałek po kawałku wydzierał ziemię z rąk celtów. Jego matka wciąż była służką a Dublin bronił się ostatkiem sił, robił to tylko po to aby ją chronić....

Charakter:
TWÓJ TEKST

Ciekawostki:
  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

  • TWÓJ TEKST

avatar

Punkty : 0


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach