Wampiry - Rodzice najstarszych

Wampiry - Rodzice najstarszych

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Wampiry - Rodzice najstarszych  Empty Wampiry - Rodzice najstarszych

Pisanie by Vampire Kingdom on 04/03/17, 11:17 pm

Rodzice najstarszych wampirów

Na forum dopuszczamy możliwość stworzenia najstarszych wampirów w wieku do 1000 lat. Oczywiście oni musieli posiadać swoich stwórców i nie mogło być ich równie wielu jak samych wampirów w wieku do 1000 lat. Dlatego uzgodniliśmy, że na swoich rodziców nie można wybierać losowych postaci, wymyślonych przez użytkowników, tylko jednego z czterech wampirów i dostosować historię przemiany swojego wampira do zarysu historycznego NPC.
A oto i oni:

Klaus


Pochodzi z dawnych terenów Europy środkowej, jego imię może wskazywać na tereny Germańskie. Wiadomo, że przez wiele lat po swojej przemianie pozostawał w tych rejonach szukając odpowiedzi na odwieczne pytania błąkające się w głowach ludzi. Podobnie jak Ana, dzieci swe wybierał z wielką uwagą, nigdy nie stworzył wampira kobiety. Uważał, że niewiele z nich jest godne noszenia tak wielkiego daru, jakim była długowieczność. Jednak nie potępiał nigdy wampirzyc już przemienionych. On po prostu uważał, że sam nigdy nie odnalazł wystarczająco godnej kobiety. Mężczyzn traktował bardzo surowo, niejeden i nie dwóch uważało, że wręcz próbował ich zabić. On sam mówił o szkole przetrwania, która pozwalała mu przekonać się, czy dobrze dobrał swoje dzieci. Ostatni raz widziano go kilkanaście lat temu w murach jednego z zamków na terenach Włoch. Niektórzy sądzą, że odciął się od świata i chroni przed swoim zwariowanym umysłem inne wampiry. Ci bardziej pesymistyczni uważają, że uciekł, aby tworzyć kolejnych swoich wyznawców.

Mikhail


Mróz i śnieg mu nie straszne. Wychował się na Syberii w małej mieścinie jako dziecko prymitywnych rolników. I to tyle co wiadomo na temat jego wczesnych lat. Wiele podróżował po świecie i wiele się o nim dowiedział. Bywał w najbardziej nawet odległych krajach gdzie poznawał ich kulturę i tryb życia tamtejszych mieszkańców. Nigdy nie przejmował się losem swoich dzieci, często pozostawiał je na pastwę losu z nędznymi wskazówkami typu "unikaj słońca a przeżyjesz". Tylko nielicznych ze swoich dzieci zgodnie z regułami rejestrował w Radzie. Nikt nigdy nie mógł być pewnym kolejnych jego kroków i reakcji na jakieś wieści do niego dostarczone.
Ciężko go odnaleźć i nielicznym się to udaje. Jest wiecznie w rozjazdach: dziś Europa, by po miesiącu znaleźć się w dalekiej Azji. Być może nadal tworzy przypadkowe ofiary swojego łaknienia krwi, ale niewiele wiadomo na ten temat.

Ana


Jedyna znana wampirza matka dla najstarszych wampirów. Niewiele wiadomo o jej przeszłości, wiadomo natomiast, że zawsze była na uboczu świata wampirzego i takie też przekonania próbowała wpajać swoim dzieciom. Dla niej, podzielenie się swoją mocą było czymś niezwykle wyjątkowym i ważnym, więc bardzo rozważnie dobierała kandydatów na jej wampirzych potomków. Zwolenniczka unikania bardzo zaludnionych obszarów, ukochała sobie dzikie lasy i niezbadane przez nikogo wcześniej góry i doliny. Jej ukochane tereny to Afrykańskie lasy tropikalne i tam też spędzała najwięcej czasu z dala od cywilizacji, śpiąc w ziemi zamiast w trumnie, żywiąc się zwierzęcą krwią, zamiast ludzką i rozwijając swoje ciało. Wielokrotnie słyszano, jak mówiła, że niczym jest znakomity umysł bez znakomitego ciała. Ci nieliczni, którzy mieli szczęście nazywać się jej potomkami podzielali jej poglądy w tej kwestii. Obecnie przebywa w swych ukochanych lasach tropikalnych i tylko w przypadku wielkiego kryzysu zamierza je opuścić. A nawet tam docierają do niej na bieżąco wszelkie informacje ze świata.

Tomas


Niektórzy sądzą, że jest Anglikiem z krwi i kości, inni mówią, że to rodowity Irlandczyk. Prawda natomiast jest taka, że sam Tomas skrzętnie ukrywa jakiekolwiek informacje o jego pochodzeniu przed każdym. Złośliwi twierdzą, że na wampiry upodobał sobie tylko kobiety, chociaż niewiele w tym prawdy. Dawniej bardzo wysoko postawiony członek Rady Wampirów, obecnie nikt nie wie gdzie przebywa. Wiadomo natomiast, że bardzo wiele uwagi zawsze przykładał do nauki swoich nowych dzieci nocy. Nigdy żadnego nie zostawiał na pastwę losu i dbał o nie należycie do momentu aż nie uznał je za samodzielne. Ogromne znaczenie dla niego miał rozwój zdolności mentalnych dzięki którym uważał, że wampir ma większą przewagę nad przeciwnikiem. Prawa Rady były przez niego traktowane niemal jak prawa Boskie: zawsze na pierwszym miejscu. To samo wpajał w serca swoich dzieci.

Longwei


Pochodzi z dalekiego wschodu. Sam o sobie często mówi jako o ucieleśnieniu spokoju. Inni natomiast wolą wspominać o jego sile i potędze. Niektórzy wręcz uważają, że może on być najsilniejszym wampirem na świecie, ale nie wiadomo ile w tym prawdy. Wiadomo natomiast, że jego dzieci mają bardzo silnie rozwinięte umiejętności mentalne, co dla niego zawsze stanowiło priorytet. Bardzo mocno przestrzegał zasad Rady Wampirów i to samo nakazywał swoim synom jak i córkom. Co ciekawsze, nie uznawał rejestrowania wampirów w Radzie. Robił to tylko po tym, gdy opowiedział swojemu dziecku o tej instytucji i gdy ono samo zadecydowało czy chce być jego częścią, czy nie. Zwiedził bardzo wiele miejsc w całej Azji, jednak teraz osiadł na stałe w Japonii w Kioto z dala od Rady Wampirów. Już się nie miesza w te sprawy i swoje dzieci również przed tym przestrzega.

Vampire Kingdom

Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 http://vampirekingdom.forumpl.net/t89-forma-listowna-wzor#136 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach