Harrods

Harrods

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Harrods

Pisanie by Vampire Kingdom on 20/02/17, 11:36 pm

Harrodsavatar

Punkty : 0


http://vampirekingdom.forumpl.net/t83-karta-postaci-wzor#130 http://vampirekingdom.forumpl.net/t88-informator-wzory#135 http://vampirekingdom.forumpl.net/t89-forma-listowna-wzor#136 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Harrods

Pisanie by Gabriel Pierce on 23/05/18, 11:33 pm

/ prosto z zaułka

Dość nietypowa para była teraz z nich, gdy tak człowiek użyczał ramienia wampirzycy. Gabriel o dziwo zachowywał spokój, świadom tego kto mu towarzyszy. Postanowił jej zaufać, że go nie pogryzie, nie zeżre i nie zrobi z nim nic dziwniejszego i niebezpiecznego. W końcu sama zapewniła, że mu nic nie zrobi. Mimo to, nie zaufał jej od razu. Czujność w nim pozostawała, gdyby czasem wampirzyca postanowiła sobie z nim pogrywać, zwieźć i wykorzystać.
- Gdzie chciałabyś się konkretniej udać?
Zapytał, kiedy trafili na ulicę Harrods, jedną z pięknie prezentujących się alei sklepowych. Możliwe, że będzie zmierzał do parku, ale tam to byłoby zbyt wielkie ryzyko. Wampiry najczęściej zbywały swoje ofiary w takie miejsca, gdzie było znacznie ciemniej i jak najmniej osób o tak późnej porze.
avatar

Tytuł : Niewolnik
Wiek : 51 lat
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Jazda konna, broń biała, sztuki walk
Punkty : 13


http://vampirekingdom.forumpl.net/t554-gabriel-pierce#2111 http://vampirekingdom.forumpl.net/t587-gabriel-pierce#2423 http://vampirekingdom.forumpl.net/t586-gabriel-pierce#2422 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Harrods

Pisanie by Andrea Dracula on 24/05/18, 01:08 am

Nie puściła jego ramienia ani na moment. Miała świadomość, że zwracają sobą uwagę. Ona, w czerwonej sukni, zupełnie nieodpowiedniej do pogody. I on, który nie wyglądał na zamożnego dżentelmena. Nie pasowali do siebie, ale dla wampirzycy to nie miało znaczenia. Nawet jeśli ktoś zauważywszy tę dwójkę rzucił jakiś niepochlebny komentarz, to zignorowała to. To tylko ludzie. Niech mają w swoim nędznym krótkim życiu chwilę uciechy w postaci plotek.
W oczach Draculi Grabriel był rozczulający. Próbował zgrywać odważnego, ale Andrea była w stanie na kilometr wyczuć jego strach... a raczej niepewność. Musiała jednak przyznać, że dobrze się maskował. Gdyby była młodszym wampirem, pomyślałaby, że mężczyzna ją lekceważy, a wtedy z łatwością wpadłaby w gniew. Tymczasem nie pozostało jej nic innego, jak uśmiechać się pod nosem.
- Jak mniemam, obawiasz się zostać ze mną sam na sam? - zapytała w odpowiedzi na jego pytanie, po czym zniżyła głos na moment obnażając kły - Może to i słuszne.
Zaraz potem zachichotała pod nosem, jakby właśnie usłyszała dobry żart. Cóż, najwidoczniej krwiopijcy mają dość dziwne poczucie humoru, dzięki czemu Gabriel mógł podziwiać niezwykle rzadki widok roześmianej Andrei. Jak dobrze, że poza Alexandrem nie miała na wyspach nikogo znajomego! Widząc rudowłosą w takim stanie z pewnością pomyślałby, że jest niespełna rozumu!
- Jest mi to obojętne. Jeśli czujesz się pewniej wśród ludzi, to możemy zostać i na ulicy - wzruszyła ramionami. Ciepło bijące od mężczyzny było niezwykle przyjemne i nie zamierzała z tego od tak zrezygnować! Oh, oby tylko jego pani wybaczyła Andrei małą pożyczkę.
avatar

Tytuł : Księżniczka
Wiek : 427/17
Zawód : Brak
Stan cywillny : Wdowa
Umiejętności : Trujący pocałunek (n), psychokineza (n)
Punkty : 19


http://vampirekingdom.forumpl.net/t782-andrea-dracula#4326 http://vampirekingdom.forumpl.net/t783-andrea-dracula#4330 http://vampirekingdom.forumpl.net/t784-listy-do-andrei#4331 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Harrods

Pisanie by Gabriel Pierce on 06/06/18, 07:23 pm

Może i do siebie nie pasowali, ale żadne z nich nie wyglądało też beznadziejnie. Gabriel możliwe że nie prezentował sobą wysokiej klasy społecznej, ale nawet w tej pośredniej, potrafił sprawić wrażenie prawdziwego dżentelmena, mimo swojego wieku. Dawniej był świetnym i szanowanym lokajem. Oddanym sługa w rodzinie. Na takiego go wychowano i wyszkolono. Efekt był zadowalający, gdyby nie pewna sytuacja, która przekreśliła u niego wszystko...
Wampirzyca i człowiek. Nietypowy duet stanowili, niemal niewybaczalny dla jej rasy.
- Po prostu, jestem bardziej ostrożniejszy.
Wyjaśnił, jakoby nie chciał używać takiego słownictwa co ona. Nie chcąc stwierdzać, że jej się obawia. Może i miał przed nią jeszcze ten mały lęk, co jest zrozumiałe przy pierwszym spotkaniu, lecz cała podróż może przecież inaczej się zakończyć.
Mężczyzna uśmiechnął się lekko, kiedy wampirzyca przy swoich słowach zachichotała, po jego odpowiedzi. Dla niej to było zabawne. A dla niego? Coś ryzykownego.
- W porządku.
W takim razie zdecydował, że będą spacerowali. Najpewniej wolałby uniknąć parków. Co najwyżej, zajęliby jakąś ławeczkę i sobie porozmawiali. Skoro ona, potrzebowała jego towarzystwa. O czym miał z nią rozmawiać? Sam nie miał pojęcia. To ona prosiła go o towarzystwo.
avatar

Tytuł : Niewolnik
Wiek : 51 lat
Stan cywillny : Kawaler
Umiejętności : Jazda konna, broń biała, sztuki walk
Punkty : 13


http://vampirekingdom.forumpl.net/t554-gabriel-pierce#2111 http://vampirekingdom.forumpl.net/t587-gabriel-pierce#2423 http://vampirekingdom.forumpl.net/t586-gabriel-pierce#2422 Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Harrods

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach